çok acil.. duanıza ihtiyacım var

elfce92

Ol dedi Oluverdi. Elhamdulillah :)
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
1.953
701
kızlar mrb . off lütfen bana dua edin.
konuya gireyim. ben ön muhasebecilik yapıyorum bir firmada.
yurt dışına mal gönderimi yapıldğı zaman ihrac kayıtlı fatura kesiyoruz. ve sonra bizim firmadan da normal fatura kesiyoruz.
bizim faturada kesilen 3 takım ihrac kayıtlıda kesilen 7 takım. ortada 4 takım yok. ama benim suçum yok çünkü yurt dışına mal gönderirken ,normal fatura keserken bana kaç takım gittiyse onu söylüyorlar o kadar fatura kesiyorum.
bana onlar 3 takım dedi diye 3 tk kestim ama gelin görün ki muhasebeci bunun önemli bir konu olduğunu 4 tk faturanın nerde olduğunu sordu.
bu arada ihraç kayıtlı faturayı gümrükte kesiyorlar
ben sadece normal faturayı kesiyorum. yani benim kaç takım olduğundan bilgim yok

benim üstüme kalır diye korkuyorum. ve açıkçası nasıl savunurum kendimi bilmiyorum.
lütfen dua edin kolayca çözülsün ve benim üstüme kalmasın.
dış ticaretçi gelecek birazdan beraber bakacağız sorun olmasın lütfen :KK14:

ianmıyorum yanlış yere açmışım. kapatılırsa sevinirim :KK43:

Son düzenleme:
Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

bence kendini kasmamaya çalış.rahat ol faturalarını dikkati bi şkeilde tekrar incele dış tıcaretçi arkadaşın gelincede kendinden emin bir şekilde konuş seni tedirgin görürse üstüne kalabilir.yaptığınız işlemlere teker teker bakarsınız

ALLAHa yönel habibin yüzü suyu hürmetine beni bu durumdan kurtar diye dua et canim...
ALLAH yar ve yardimcin olsun islerini hayirlisi ile düzeltsin insaALLAH, icini ferah tut...

çok şükür hallettik. o 4 takımı başka müşteri bizim adımıza kesmiş ama bizde fatura olmayınca yok sandık. ama çok şükür hallettik. bugün bir kez daha anladım rabbim çok büyük. darda olanı darda bırakmıyor. kollarının altına alıyor...

çok şükür hallettik. o 4 takımı başka müşteri bizim adımıza kesmiş ama bizde fatura olmayınca yok sandık. ama çok şükür hallettik. bugün bir kez daha anladım rabbim çok büyük. darda olanı darda bırakmıyor. kollarının altına alıyor...

hadi canim büyük gecmis olsun sevindim sorunun cözülmesine :))) ALLAH var problem yok!!!

X