Çok Acil Bilgi Lütfen :(

seerpiil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
16
0
Mrhb.Bana kızmayın nolur ama tamamen bilgisizliğimden soruyorum burda çok şey okuyorum çünkü korkuyorum o yüzden bilgilerinize ihtiyacım var.doğru bilgi verebilmeniz için kuusra bamayın biraz açık yazıcam.erkek arkadasımla sürtünmeyle ilişki yasadık ama bende ince bi kilot(tnga) vardı,bakireyim.genıtal bolgeme degmedi ama yinede korundu tam bosaldıında prezvtif çıktı çamaşırımın kenar ipine ve bacagımın üstüne biraz bulaşmış hemen temizledim ama çok korkuyorum hamile kalınırmı bu şekilde.burdan okudumda hamıle kalma zamanı fln. tam uygun günmüş o gün.nolur bilgi verin bana lütfen.

canım kac yaşındasın bilmiyorum yargılayamam kimseyi sadce için rahat olsun diye yazmak istiyorum hamilelik kesinlikle olmaz rahat ol...

kan testinde çıkar canım merak etme.. üzerine görme normal adet kanaması gibi olmaz zaten daha az olur.. tam anlamıyla kan gelmez bile.. ama için rahat edecekse adetin bitince test yaptır.. bitmeden bile yaptırsan çıkar sonuç.. ama bence için rahat olsun.. çamaşırın varmış zaten spermler yabancı maddeye değince ölürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…