Çok acil bilen varsa !!!

Korkmayın her siğil hpv kaynaklı olmuyor.
Bende de vardı smear hpv hepsi temiz çıktı siğiller kendiliğinden düştü düşmeyenide doktor bi ilaçla yaktı acı veren bişey değil.
Benimde bağışıklıgım düştüğü için çıkmış siğilim
Anladım yani benden bı parca aldiklarinda bide semear aldıklarında temiz çıkarsa kendiliğinden dusucek galiba değil mi ☺️

Ay inşallah çok çok teşekkür ederim Allah cumlemizden razı olsun kesinlikle dediklerinizi denicem evet evdeyim genelde de öyle geziyorum yoksa daha çok kasiniyo gibi oluyordu çok çok teşekkür ederim tekrardan☺️
Evdeysen daha iyi zaten sıcak kimsede yoksa plajda gibi gez gitsin 🤣 ne zaman deniycen karbonat yokmu yıka sakinlessin hemen

Merhaba arkadaşlar genital mantarım zaten mevcuttu sonra eşimden siğil bulasti bana da ve kadın doğuma gittim aşırı mantardan dolayı bana ilaçlar verdi biri vajinal fitil donaxyl biri vajinal sprey zalain biri de haftada bir yutmam gereken iki ilaç hepsi mantar için sanırım bu ilaçları kullananlar yazabilir mi mantarıniz geçti mi ? Ayrıca siğil için on gün sonra bı örnek alacağını söyledi ve simir testi alicam dedi acıtıyor mu siğil almak veya simir testi 🥺
Smear acıtmıyor. Sadece kaşıkla vajinayı açıp örnek aldığı için baskı hissedersiniz. Eğer kendinizi rahat bırakırsanız acımadan olur biter. Ben de yeni yaptırdım. Rahat bir işlem. 👍

Smear acıtmıyor. Sadece kaşıkla vajinayı açıp örnek aldığı için baskı hissedersiniz. Eğer kendinizi rahat bırakırsanız acımadan olur biter. Ben de yeni yaptırdım. Rahat bir işlem. 👍
Umarım acımaz çok teşekkür ederim elimden geldiğince rahat olmaya calisicam🥺sonucu ne zaman çıkıyor peki e nabız da çıkar mı aksamina

Valla plajda gibi geziyorum mis gibi miss😅valla yarından sonra denerim galiba bugün annem gelicek yarın doktor işlerimiz var ondan sonra bosum ama deneyedebilirim Instagramin varsa ekleyeyim istersen☺️
Bende aynen 🤣 sanki plajdayim sadece deniz yok 🤣🤣🤣 bir gün daha kaşımayın.diyosun 🤣🤣🤣 yok benim kocis izin vermiyo insta falan yok bende 😐

Merhaba arkadaşlar genital mantarım zaten mevcuttu sonra eşimden siğil bulasti bana da ve kadın doğuma gittim aşırı mantardan dolayı bana ilaçlar verdi biri vajinal fitil donaxyl biri vajinal sprey zalain biri de haftada bir yutmam gereken iki ilaç hepsi mantar için sanırım bu ilaçları kullananlar yazabilir mi mantarıniz geçti mi ? Ayrıca siğil için on gün sonra bı örnek alacağını söyledi ve simir testi alicam dedi acıtıyor mu siğil almak veya simir testi 🥺
Siğil konusunu yaşamadığım için bilemiyorum ama mantar enfeksiyonu için ben de bu ilaçların hepsini kullandım ve kalıcı bir şekilde iyileştim. Smear testi acıtmıyor merak etmeyin sadece hafif bir baskı hissettiriyor, mantarın acısı ve kaşıntısıyla asla yarışmaz gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Geçmiş olsun🌸

X