Çocuksu ve yaşımdan küçük görünüyorum

evaelif

Guru
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2012
115
55
26
22 yaşıma girdim ama 18 yaşında gibi görünüyormuşum benimle tanışanlar öyle söylüyor.Giyim tarzım dar paça ve renkli blüzler kazaklar etek çok yakışıyor giyim tarzımı değiştirmek ve yaşımı göstermek için ne yapmalıyım yüzüm masum duruyor saçlarım kalın telli ve dalgalı belime gelmesine az kaldı uzatıyorum.Nasıl değişiklikler yapmalıyım sizce? boyum 169 kilom ise 58

Ruj ve göz kalemi sürünce bir nebzede olsa yaşımı gösteriyorum gözlerim büyük ve çok yakışıyor

22 yaşıma girdim ama 18 yaşında gibi görünüyormuşum benimle tanışanlar öyle söylüyor.Giyim tarzım dar paça ve renkli blüzler kazaklar etek çok yakışıyor giyim tarzımı değiştirmek ve yaşımı göstermek için ne yapmalıyım yüzüm masum duruyor saçlarım kalın telli ve dalgalı belime gelmesine az kaldı uzatıyorum.Nasıl değişiklikler yapmalıyım sizce? boyum 169 kilom ise 58
bu biraz dişilikle ilgili.dişil enerji diye bir sey var ya onlarla ilgili yazıları okumanı öneriri.
aynı senin yaptıkların bir başkasında cok kadınsı durabiliyor.
seni tanımıyorum ama en basidi o dar paça pantolonun üzerine kısa bir kazak bazen cok güzel görünüyor.
ya da bir boğazlı kazak üzerine uzun kolyeler...
saç şekli de önemli,yakışırsa kahkül öneririm,her modeli farklı ve güzel duruyor.
ve ayakkabı önemli.
dar paça pantolonun altına klasik 3,4 cm topuklu ama önü spor olmayan bot
ya da midi boy eteklerle topuklu botlar...
uzun hırkalarla uzun elbiseler...
ya da kot bluz ve yere kadar uzun hırka,uzun kolyeler...
şık saat küpe ve kolyeler her zaman tamamlayıcıdır...
ayrıca boyun ve kilon cok guzel hersey yakısır.
yüzünün masum durması ve genc görünmen senin avantajınadır 4,5 sene sonra anlarsın bun...sadece bunlara birazda kadınsılık eklemelisin...
dediğim gibi bu sadece kıyafetle makyajla olan bir sey değil,konusma,tarz,yaşam,davranış şekli aslında..

Teşekkür ederim yeni elbise ve etekler alacağım saçımı fönle düzleştircem birazda makyaj yapıcam topuklu ayakkabı giymiyorum

18le 22 yaş arasında çok fark yok bence, zaten kıyafetler açısından önemli olan senin zevkini ifade etmesi ve içinde kendini rahat hissetmen. Daha büyük görünmek için çok zorlarsan komik durabilir. Yaşını da bilginle ve fikirlerinle göstermeye yoğunlaşabilirsin. Yaşından küçük göstermek her zaman avantajlı oluyor.

Son düzenleme:
Dünyanın en güzel seyi yasindan kucuk göstermek. Ben 30 yasindayim ve duyanlar inanamıyor cunku özellikle de makyajsiz 23 yasinda gibiyim ve bu durumdan cok mutluyumm keşke hep cocuk gibi gorunsek inan 30lu yaslarin adi bile cok korkunc🤦🏻‍♀️ sen istesende istemesende birgun yasini hatta yasindan daha fazlasını göstereceksin

Aynı sorun bende de var 23 yaşımdayım evliyim küçük yaşta niye evlendin diyolar yaşımı 16-17 sanıyolar :KK43:

Dünyanın en güzel seyi yasindan kucuk göstermek. Ben 30 yasindayim ve duyanlar inanamıyor cunku özellikle de makyajsiz 23 yasinda gibiyim ve bu durumdan cok mutluyumm keşke hep cocuk gibi gorunsek inan 30lu yaslarin adi bile cok korkunc🤦🏻‍♀️ sen istesende istemesende birgun yasini hatta yasindan daha fazlasını göstereceksin
Ne yaptınn korkunç mu😳 biz küçükken tamam 30’lu yaşlar evet çok büyük gelirdi, ben de 20’lerden sonra hala alışamadm 30’ a ama çok da yerin dibine sokma 30’lu yaşları ya , bir kadının en güzel yaşları bence. Daha güzeldir, yüz hatları artık daha oturmuştur, daha olgundur vs vs. Hem günümüzde artık 45-50’li yaşlar bile yaşlı sayılmıyor orta yaşlı sayılıyor. Kendine bakmak önemli ☺️
Konuya gelince bir kadın için yaşından küçük göstermek her zaman avantaj unutma☺️ Ben de 30 olmama rağmen yok canım varmısın o kadar falan diyorlar mutlu oluyorum. İlerde anlayacaksın avantajını🥰

Ne yaptınn korkunç mu😳 biz küçükken tamam 30’lu yaşlar evet çok büyük gelirdi, ben de 20’lerden sonra hala alışamadm 30’ a ama çok da yerin dibine sokma 30’lu yaşları ya , bir kadının en güzel yaşları bence. Daha güzeldir, yüz hatları artık daha oturmuştur, daha olgundur vs vs. Hem günümüzde artık 45-50’li yaşlar bile yaşlı sayılmıyor orta yaşlı sayılıyor. Kendine bakmak önemli ☺
Konuya gelince bir kadın için yaşından küçük göstermek her zaman avantaj unutma☺ Ben de 30 olmama rağmen yok canım varmısın o kadar falan diyorlar mutlu oluyorum. İlerde anlayacaksın avantajını🥰
Ben de 27’yim ama oldum olası 30 lu yaşlar bana çok güzel gelmiştir. Hem kadınsı hem genç, kendi ayakları üstünde bir izlenim veriyor 30’lar.

Ilerde bunun tam tersi bi çaba içine gireceksin bence hic değişme şahsen minyon hanımlar cok hoşuma gidiyor 🤩🤩🤩 bende 24 yaşındayım liseye gitsem yadirganmam ama halimden memnunum gerçekten hosuma gidiyor 😌😌

X