çocuklarımla beraber huzurlu bi tatil geçirebileceğim mekanlar

zeynep215

edep ya Hu!!!
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2008
2.426
16
merhabalar 2 tane küçük kızım var ve mayıs sonu haziran başı gibi çocuklarımla huzur içinde vakit geçirebileceğim bi tatil mekanı arıyorum
yalnız belli isteklerim var o yüzden yer bulmakta zorlandım
fazla kalabalık olmayan kendi halinde doğayla içiçe
bide kulübe tarzı kendimizin kullanacağı bi yer olsun istiyorum otel odası değilde kendi kalacağımız bi küçük kulübe gibi bişey onların bi ismi var ama çıkartamadım şimdi
istediğim zaman yemek yapabileceğim çocuklarımın kendilerini rahat hissedecekleri bi yer için öneride bulunursanız çok sevinirim
izmir antalya muğla vs gibi yerler istemiyorum daha sakin daha kendinde bi yer olursa sevinirim
şimdiden teşekkürler
bide ne kadar önceden rezervasyon yaptırmak lazım bilirsem memnun kalırım a.s.

bu arada eğlence merkezlerine uzak olsun istiyorum tatil yapmaya gidiyorum yavrularımla kafa şişirmeye değil sabaha kadar müzik sesi duymak istemiyorum dediğim gibi tamamen doğayla içiçe ve bi yerleşim birimine yakın alışveriş yapıp yürüyüşler yapabileceğimiz bi yer
offf çok mu şey istedim acaba yok yok turOn9 bulursunnuz siz banada bi yer demi

Merhaba, Özelden iletişim bilgilerinizi bana iletebilirseniz Yetkili arkadaşlarımız konuyla ilgili olarak size dönerek ayrıntılı bilgi vereceklerdir.

saygılar

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için

tatil hattımız. 0216 550 19 19

www.turon9.com

zeynepçim ben sana asos u ve behramkaleyi öneriyorum ve apart otelleri tabikide ..tam istediğin gibi ama sanırsam duyduğum kadarıyla alışveriş merkezlerine uzakmış..tatil yerlerinde zaten turistlik bir alışveriş mekanı muhakkak olur diye bilirim ama oraada varmı bilmiyorum..bende değişik bir yer öneren olursa sevinirim..asos harici..

slm bende ailemle huzurlu sakin bi tatil gecirmek kafa dinleyebilcemiz biyer istiyoruz zeynep arkadaşın dediği gibi sakin kalabalık olmayan biyer.otel pansiyon değilde yazlık gibi biyerde olursadaha iyiolur bizim için denize yakın olursa daha güzel olur e tabi fiyatıda uygun olmalı temmuzun 20 si ile 30 arasında gidicez 10 15 günlüğüne kalcağımız kiralık yazlık olursa daha iyi olur bi kaç yere sorduk yazlık kiraları sezonluk veriyolar 15ggünlüğüne veren yok şimdilik. bu konudada tavsiye edeceğiniz yerler varsa tavsiyelerini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim bide edirne enez de bilgisi olan varsa orayla ilgilide görüşlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

gelin burhaniye ören e tam kafa dınlenılcek yer.sessiz sakın denız kum gunes cok guzel yer.begenecegınıze eminimmmm...

Merhaba gulbaharr,

Kiralık yazlıklar ile ilgili talebinize portföy olarak malesef yardımcı olamıyoruz, ancak istemiş olduğunuz özelliklerde ailenizle rahat edebileceğiniz, sakin, huzurlu ve uygun fiyatlı çok lüks olmayan aşağıdaki tesislerimize sizleri yönlendirebiliriz. Web sitemizden (www.turon9.com) bu tesislerimizi incelemenizi rica ediyoruz.

- Erdek:
Kırtay Otel
Pınar Otel

- Ayvalık:
Etap Altınel Ayvalık
Grand Milano Otel
Olivera Resort Otel

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin Tatil Hattı: 0216 550 19 19

www.turon9.com

Teşekkür ederim ilginizden dolayı önerdiğiniz yerleri düşüncem uygun olanını karar vericem sağolun turon9

Yeniden merhaba,

Eğer özdere bölgesinide düşünür iseniz size önerebileceğim çok güzel iki işletme var,

club Grand efe

ve club maxima

hem sakin hemde yüksek standartlı tesisler

sitemizden inceleyebilirsiniz.

saygılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…