cocuklari okula, krese,yurda gidenler kulübü

tünaydınlarrrr
o maşallah meleklerimizle ilğili güzel haberler varmış
maşallah şekerler inş hep böyle devam edermelekleriniz

tünaydınlarrrr
o maşallah meleklerimizle ilğili güzel haberler varmış
maşallah şekerler inş hep böyle devam edermelekleriniz

tunaydin canim insallah hep böyle olurlar
neyse ben cikiyorum kizi alip geleyim sonra görüsürüz Şeniz Şeniz

günaydin okula giden cocuklarimizin annelerine nabersiniz
ben kizimi bugün biraz gec birakmak zorunda kaldim
gitmeden sizebir bakayim dedim gelnce görüsürüz

günaydınlar....biz öğlenci olduğumuz için kızım hala uyuyor...mirmirmirmir
allah hepimizin yavrularına zihin açıklığı versin:Saruboceq:

günaydın hanımlar hihoyyyt kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt
günaydın belinay amin canım allah hepsine zihin açıklığı versin :Saruboceq:
biz sabahçı olduğumuz için 6 dan kalkıyoz

günaydınlar....biz öğlenci olduğumuz için kızım hala uyuyor...mirmirmirmir
allah hepimizin yavrularına zihin açıklığı versin:Saruboceq:

günaydin canim oh ne güzzel yatsin bakalim benimkide bugün kalkmak istemedi ama zorla uyandirdim amin canim :Saruboceq: :Saruboceq:

günaydın hanımlar hihoyyyt kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt
günaydın belinay amin canım allah hepsine zihin açıklığı versin :Saruboceq:
biz sabahçı olduğumuz için 6 dan kalkıyoz

günaydin canim sende bendensin yani ama biz 7 de kalkiyoruz bizimki kres oldugu icin istedigimiz zaman biraka biliriz saat 9ta kapilar kilitleniyomus ben hic kalmadim osaate ama gidince aliyolarmis yine

günaydın kızlar.allah bebişlerime zihin açıklığı versin.
benim miniğimde biraz önce kalkmış.dedesiyle birlikte.şimdi kahvaltı yapıp okula hazırlanıcak.
allah hepsine zihin açıklığı versin.

günaydin canim allah hepsine zihin acikligi versin

ben cikiyorum kizimi alip gelecem görüsürüz byeeee

selam bayanlar emiy topigin hayirli olsun biraz gec oldu ama anca firsat bulabildim bildigim gibi bende tecrübeli sayilirimcemil 3 yil krese simdi okula basladi .batumun ise ilk yili kreste basalrda senin gibi zorlandik ama simdi gelmek istemiyorlar

hosgeldin sekerim nabersin a.s. a.s. a.s.
evet bilmezmiyim batu bugün beni görünce melisa annen geliyo dedi
banada dediki annem nerde neden beraber gelmediniz dedi
biseyler daha dedide anlamadim ki melisayla oynuyolardi bugün

evet söyledi melisa ile kum oynadim araba sürdük diye anlatti simdide gitmiyormuyuz melisalri diye basimda bekliyor
sen tv izle birazdan melisalara gidecez dedim belki beni rahat birakir diye ama basimda bekliyor ne zaman gidecez diye

evet söyledi melisa ile kum oynadim araba sürdük diye anlatti simdide gitmiyormuyuz melisalri diye basimda bekliyor
sen tv izle birazdan melisalara gidecez dedim belki beni rahat birakir diye ama basimda bekliyor ne zaman gidecez diye

o beni hafta sonu mahfetti ya ay okadar cok sesi cikiyo yaramazlik yapiyo ki melisanin yaptiklari hic geliyo bana batu daha fena biseyden korkmuyo laf tutmuyoama bugün beni görünce geldi yanima kiz okulda bi sakin oluyolar ya ozaman kiyamiyorum cok sevimli oluyo batu :roflol: :roflol: :roflol:

kiz batu cok korkak sende biliyorsun nasil korkutuyoruz cocugu adam geliyor diyoruz hemen tamam yapmicam diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…