cocuklari okula, krese,yurda gidenler kulübü

maşallah şekerim sen baya büyütmüşsün
benim büyükte ana okuluna başlarken sorun çıkarmamıştı
ama küçük ilk okul günü beni götürmenize gerek yok ben ablamla giderim
diyince bende şok olmuştum:roflol:

minikcim sen gel boşver.hadi benim kız gidiyor.
ama bizde okuyoruz kendimize burdan birde veli buldukmu tamamdır bu iş.:roflol:
bak ben senin velin olurum istersen.:roflol::roflol:
sende benim velim ol oldu bitti bu iş.

canim ne güzel iste ama benimki 3 yasinda yani ikibucuk yasinda basladi
daha ana kuzusu yani onun icin ilk gün biraktik geldi eve erkenden kalktik ya uzandik
ana uyuyamadim aklim onda ilk defa ayriyim yani mecbur kaldigim günleri saymazsak
2yada 3 saat sonra tl caldi kizinizi gelin alin durmuyo diye
neyse gittik almaya bir baktim kadinin kucaginda yatiyo agliyo
ay ben kendimi tutamadim bende basladim aglamaya öyle öyle 3 ay sürdü 12.ayda 3 hafta evdeydi
cok zor olacak dedim neden bukadar ara verdiler dedim bir gittik benim kiz ogünden bugüne aglamiyo hihoyyyt hihoyyyt

kız evet ya.
annemden demiyor.anneannemden diyor.kafayı yediricek bana.delikafadulden

yememek eldemi ki ben olsam cok kiskanirdim :roflol: :roflol: :roflol:

hosgeldin canim a.s. a.s. a.s. a.s. ask olsun senininadina olurmu bak ne demisim hazirlik yapanlarda gelsin dedim okumadinmi yoksa pattadami girdin iceriye :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kiz ne güzel iste

kiz bak iste benimkide aylarca agladi simdi kapidan girince arkadaslarini falan özlerlermis birbirlerini kosuyolr nasil sariliyolar görseniz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

öğretmen çok önemli
anaokul öğretmenimiz sağolsun harika bir öğretmendi
benim büyük biraz içine kapanıktı bizim tüm uğraşmalarımıza rağmen pek açamamıştık ama öğretmeni sayesinde çok gelişme gösterdi meleğim
4,5 yaş dönemlerinde ailecek bazı dış sebeblerden zor günler geçirmştik
meleğim çok etkilenmişti mümkün olduğunca biz az etkilenmesi için elimizden geleni yapmamıza rağmen etkilendi ayşe küçük olduğu içinetkilenmedi
öğretmenimizle güzelce aştık şimdi maşallahı var
kızlarımın 2sinide aynı öğretmende okudular ana sınıfında
tayini çıktı gitti ama onun yerinin dolacağını sanmıyorum
şimdiki sınıf öğretmenleride çok çok iyi şükür şanslıyız öğretmen yönünden
inş böyle devam eder

negüzel bak sayemizde tecrübe kazanacaksın:roflol:
kızma şekerim aksine teşkkür etmen lazım:roflol::roflol:demi ama şekerlerkaydirigubbakcemile3

kizlar size kendi animi anlatmak istiyorum
ben evin en kücük kiziyim ablalarim okula gidiyolardi
birtanesiyle ben evdeydim oda baslayinca ben acayip kötü olmustum anneme dedim ki
anne bende gidecem diye aylarca agladim neyse biryil sonra benide yazdirdilar okula
ama 6 yasinda gittim ben almak istemiyodu ögretmen beni ablamin sinifinda boyu kisa bir kiz vardi dedimki
bakin dedim oda benim kadar o neden gidiyo peki diyince
ögretmende tammam demis bir süre kayit olmadan gelsindei
neyse basladim ben okula annemde benle geliyo ama yanimda oturdugunu hatirliyorum
beni kandirip nasil eve gittigini
simdi en komik yerine geliyorum bilmiyorum ilk günümü
yoksa ikinci günümü benim tuvaletim geldi ögretmende beni kaldirmazmi tahtaya
yani nasil söylerim diye düsünürken altima ismistim onu hic unutmuyorum :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

canim evet ögretmen cok önemli cocuklara ilgisiz olsaydi nasil atlatirdiniz demi
cocuklari nekadar uzak tutarsan tut etkileniyolar
allah herzaman öyle eder insallah hepimizin cocuklari sansli olur insallah

negüzel bak sayemizde tecrübe kazanacaksın:roflol:
kızma şekerim aksine teşkkür etmen lazım:roflol::roflol:demi ama şekerlerkaydirigubbakcemile3

evet cok haklisin canim tecrübe kazan gel kiz minigim
burasida senin evin sayilir Şeniz Şeniz

unutulmayacak bir anı olmuş şekerimkaydirigubbakcemile3
bende 6 yaşında gittim okula üstelik yaşıtarımdan 2,3 küçük görünüyordum
dayım götürmüştü yazdırmaya müdür bir nüfus cüzdanına birde bana bakıp
bu çocuğunmu bu diye sormuştu :roflol:

evet canim hic unutmuyorum zaten :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

emiyciğim bencede unutulucak bir anı değil.:roflol::roflol:
gerçektende öğretmen çok önemli.anasınıfı hariç diğer öğretmenlerimizden çok memnunduk.ama anasınıfında bayağı zorluk çektik.
ama allaha şükür şimdiki öğretmenimiz bir harika.:Saruboceq:

canim ögretmenin iyi olmasi cok önemli

ben cikiyorum gelirim sonra yine görüsürüz esimle kizim gelecek ben hala isimi bitirmedim
hadi görüsürüz

geldim şekerim burdayım hayırlı olsun topigin canım..benimde kızım 3 yaşında anaokuluna gidiyo oda canım...hatta şimdi servisi gelcek ben kaçtım hadi grş........

geldim şekerim burdayım hayırlı olsun topigin canım..benimde kızım 3 yaşında anaokuluna gidiyo oda canım...hatta şimdi servisi gelcek ben kaçtım hadi grş........

hosgeldin canim sagol a.s. a.s. a.s. oh ne güzel servisiniz var ben kendim götürüyorum
ve bugün götürürken nerdeyde bacagim kiriliyodu kaydim düstüm :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kizlar ebn cikiyorum alisverise gidecez belki sonrada görümcemlere gideriz yatili
sinemaya gitmek istiyoruz sonra görüsürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…