Çocukları cinsel istismardan korumanın yolları

Kız erkek fark etmiyor. Pedofili anlaşılmıyor da... hatta tv de dinlemiştim, pedofililer çocuğa kolay ulaşabileceği - öğretmen, servis şoförü gibi - meslek secerlermis. Cinsel istismarı yapan kişinin de illa erkek olmasi da gerekmiyor. Ne acı...

Bizim bu olay olmadan, çocukları yetistitmemiz lazım.

Güzel yazı....

Bunla ilgili çocuk kanalın birinde bir tanıtıcı vardi.ozel bolgerini kimlerin dokunup dokunamayacagını öğretiyordu orda denk gelmiştim.ogrettim.şimdi markette tanımadıgı biri dokunsun basıyor cıglıgı bagırsın napıyım zarar gormesinden iyidir
Güzel paylaşim olmuş.özellikle bu gunlerde

Yazı çok güzel. Beni yıllar öncesine götürdün. Yıllar önce kızımla bu kuralları öğretmiş ve özel bölgelerine ben dahil kimsenin dokunmasına izin vermemesini söylemiştim. Birkaç hafta sonra kızım hasta oldu doktora götürdüm doktor muayene ederken göz seni dinlemek istedi kızım sedyeden kalkarak orası benim özel bölge asla 50 yemezsiniz dedi. Dr şaşkın ben şaşkındım. Doktor bey olayı açıkladım ve daha sonra ikiniz kızıma doktorların mahremiyete dahil olmadığını ve yanında ben olduğumu söyledim . Sonuçta muayenemizi olduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…