''Çocuk Odası Dekorasyon'' Yarışma Anketi

Çocuk Odası Dekorasyon Anketi

• 1. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 33 7,0%
  • 2. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]1. darkinangel:hooray:[/COLOR]

OY: 156 33,1%
  • 3. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 36 7,6%
  • 4. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]3. unvere:hooray:[/COLOR]

OY: 66 14,0%
  • 5. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 3 0,6%
  • 6. Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]2. meysever:hooray:[/COLOR]

OY: 76 16,1%
  • 7. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 2 0,4%
  • 8. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 7 1,5%
  • 9. Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 4 0,8%
  • 10.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 5 1,1%
  • 11.Çocuk Odası Dekorasyonu [COLOR="Red"]3. ece_emine:hooray:[/COLOR]

OY: 66 14,0%
  • 12.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 8 1,7%
  • 13.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 2 0,4%
  • 14.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 6 1,3%
  • 15.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 1 0,2%
  • 16.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 0 0,0%
  • 17.Çocuk Odası Dekorasyonu

OY: 1 0,2%

• Ankete Katılan
    472
Hepsi birbirinden güzel,bende oyumu kullandım.rabbim yavrularımıza herşeyin en güzelini,en başta da sağlıklı huzurlu,başarılı ömürler versin....

:CüvCüv:bir anne adayı olarak hepsı cook guzel allah analı babalı buyutsun hepsını.. bu arada arkadaslar bır sorum olcak sıze sepetlerı hazırmı yoksa yaptılıomu

BAKIM SEPETİ ve ÇİKOLATA SEPETLERİNDEN BAHSEDİYORSAN GENELDE HAZIR ALINIYOR
BAZI ARKADAŞLAR KENDİDE YAPIYOR...

2-4 ve 6 numarali odalari begendim, ama 2deki perdenin o sari kisimlari bozmus bence odayi, birtek perdeyle oy kaybetti..

4 ve 6 arasinda kaldim... biraz daha vaktimiz var nasil olsa =)

bende şimdi gördüm böyle bir yarışma olduğunu bende kızımın odasıyla katılmayı çok isterdim.2 ve 11 numaralı oda arasında zor da olsa seçim yaptım ve 11 numaralı odayı seçtim.yarışmaya katılan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.acaba bu yarışmanın daha sonra tekrarı olacak mı?

:))) Duyuru süresini 15 falan tuttum ama gözden kaçırmış olmalısın..Bir başka yarışmaya inş..yerimseniben

benim resimler gitmemis :KK43:( yaa cok üzüldüm simdi..

Canım senin gibi bir başka arkadaşlada aynı iletişi kurdum ama yok fotolarınızı foruma aktarılacak boyutta değildi..Ama üzülme daha çok yarışmalarımız olacak..Şimdiye kadar 14 yarışma yaptık ve arkası hiç kesilmeyecekkaydirigubbakcemile5

Canim uzulme giderek cogaliyoruz ,belki uzman biizm icinde guzel bir haber verir,yarismanin 2. si de yapilir....yerimseniben

Bu yarışmanın ikincisini de yaparız ama hemen şimdi olması mümkün değil.. Bir kaç yarışma sonra söz veriyorum bunun devamını yapacağımyerimseniben

Tüm anneler görsün diye ocak,şubat,mart vs.vs. annelerinin başlıklarına bu duyuru başlığını sabit başlık yaptım ama dediğim gibi gözden kaçırmışsınız..Olsun hiç üzülmeyin bu ve buna benzer yarışmalarımız hep olacak zaten..:enbuyukkk:

Oylama süresini uzatıyorum arkadaşlar..Çünkü yeni servere taşınmamız yüzünden sitemize girmekte bazı zamanlarda zorlandık..

Oylama 7 Kasım 2008 tarihine kadar devam edecektir..

Son düzenleme:
Hepsi birbirinden güzel odaların oda sahipleri o miniklerde öyledir eminim
oyumu kullandım bende hepinize bol şanslar a.s.

hepsi çok güzel maşşallah :nazar:
ama 2 nolu odada gözüm kaldı :CüvCüv:
çok imrendim bendemi çocuk yapsam ne :asigim:

yarmagülüm seninde ellerine sağlıkŞeniz

hepsı bırbırınden guzel..:asigim:
baya cekısmelı olacaga benzıyor :icecream:

2 numerolu oda harika yav. Yeminle odadan çıkası gelmez insanın.

Oyumu 2'ye verdim. :lepi:

ayyy hepsi çok tatlı.seçmek zor ama oyumu 2ye verdim hepinizin ellerine sağlık

Herkese merhabalar,kayıtlı olmadan önce takip ettiğim bir forum olan kadınlar kulubüne resmen kayıt oldum artık!yarışma fotoğraflarını merakla bekliyordum, oy vermek istediğim için üye de oldum .Fikirlerime gelince;benim beğenim bir çocuğa göre şatafatı olmayan az ama öz olan, renk uyumunun olduğu ne var ne yok her şeyin konmadığı sade odalardır.
1.oda: erkek bebek odası olduğu için kız bebek odası gibi çok süslü olamıyor zaten. Fenerli olduğunu anladığım için bu odaya sempati duydum ama yinede;yerler boş kalmış biraz,onun dışında güzel bir oda.
2.oda:ilk bakışta göze güzel gelen fakat bence çok karışık herşey konmuş gibi duran renklerin çok da uyumlu olmadığı,bir çocuk için gereğinden fazla şatafatlı bir oda.
4.oda:lila renkler güzel uyumlu sade bir oda.
6.oda:bu odayı da sevdim,renkler uyumlu halı ve abajur çok güzel .
8.oda:cümbüşlü bir oda.şifonyerin üstündeki kocaman plastik tarzdaki çiçeği kaldırıp sadece bebişin fotoğrafları kalsa daha hoş olur bence.o çiçek, biberon ne var ne yok konmuş.halbuki odanın rengi gayet hoş .
9.oda:aslında diğerlerinden farklı ahşap olmasıda hoşuma giden bir oda.perdeside gayet hoş ama ;yerdeki gemi çok da gerekli değildi.

benim fotolarım büyük olmasaydı aranızda olacaktım yarışmacı arkadaşlarım kısmet diilmiş bende oyumu kullanarak katıldım

6 numaraya kullandım oyumu fazla şatafat olmayan sade şık bi oda tıpkı prensesimin odası gibi hehe

Hepsi birbirinden güzel ben en çok 6 numara ve 14 numarayı beğendim.
Oyum 6 numaraya gitti.
Hayırlı olsun...

1 ve 6 arasında kararsızım..

6 fazla net çıkmamış ama çok hoş..

merhaba ben oyumu 4 numaraya beğendim renkleri çok uyumlu çok güzel o odada yatan bebek çok şanslı bence 2 numaralı odanın renkleri çok karışık şahsen ben hiç beğenmedim diğer odalar fena deil ama bence 4 numara süper....şutarafagittişutarafagitti:nazar::enbuyukkk::lepi:hihoyyytkaydirigubbakcemile:CüvCüv:

Öncelikle yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.Karar vermek hakikatten çok zor her bir oda diğerinden güzel.Ama ben mavi, lila ve mor renklerini sevdiğim için.1nolu ve 4 nolu oda arasında git geller yaşadım.Sonunda 1 numaralı odaya zorda olsa karar verdim.

6 ve 14 numaralı odaları beğendim.oyumu 14 numaraya verdim..

hepsi çok güzel ama ben 6.odayı çok beğendim prenseslere layı olmuşş 2 de çok hoşşş ama çok karışık bebek için çok fazla obje ve renk var bence yinede sahibine iyi günlerde kullanmasını temenni ederim 3.noluda sade ama rahat bir odaya benziyor zevkle döşenmiş belli ama ben 6.da karar kıldım

Son düzenleme:
tüm odaları çok beğendim, bir daha bakıp öyle karar vereceğimmm
annelerimiz ne kadar da zevkliymiş

X