Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Çocuğunuz anaokuluna ne zaman alıştı :(

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
832
266
Oğlumu 2 yaşında kreş e yazdırdım kötü etkilendi alışmadı geri aldım. Aradan 2.5 yıl geçti şuan 4 yaş 4 ay lık anaokulunda yaz okulu gibi başlattım yine mutsuz yine mutsuz :KK43: :KK43:
Okulda haftanın 2 günü yüzme var perşembe cuma spor salonunda lar yani daha eğlenceli parkta çıkıyorlar programları güzel fakat oğlum uyumu reddediyor.. 1 haftadır öğlen 1 de alıyorum bu haftada 1de alıcam.. Alışıcakmı alışırmı????? aşırı inat ve duygusal

Oğlumu 2 yaşında kreş e yazdırdım kötü etkilendi alışmadı geri aldım. Aradan 2.5 yıl geçti şuan 4 yaş 4 ay lık anaokulunda yaz okulu gibi başlattım yine mutsuz yine mutsuz :KK43: :KK43:
Okulda haftanın 2 günü yüzme var perşembe cuma spor salonunda lar yani daha eğlenceli parkta çıkıyorlar programları güzel fakat oğlum uyumu reddediyor.. 1 haftadır öğlen 1 de alıyorum bu haftada 1de alıcam.. Alışıcakmı alışırmı????? aşırı inat ve duygusal
Ben de bakıcımla sorun yaşadığım için oğlumu 2 yaşında kreşe vermek zorunda kalmıştım..
Tabi ki ilk 2 hafta benim için de onun için de çok zor hatta berbat geçti.
Resmen ne yedi ne içti ne uyudu..
Her sabah o kadar çok ağlıyordu ki..
Eve akşamları ölü gibi geliyordu ve zorla bi kaç lokma sonra hop uyuyordu yüzünü göremiyordum..
Ama sonra iyi ki de göndermişim dedim..
Bilmiyorum siz ne kadar sürede alışamadı diye aldınız ama her çocuk alışır ya..
Oğlum hala istemediği etkinliklere katılmıyor oğlunuzu da rahat bıraksınlar öyle söyleyin..
Yani çok aşırı olmadığı sürece çok karışmasınlar..
Biraz sabırlı olun inşallah alışacak.

2 Yaşında yolladım 3 ay alışmadı tırnaklarını kopartmaya başladı kanamaya enfeksıyon kapmaya başladı ensesını kaşıya kaşıya yara yaptı ve bana yemek yıyor uyuyor cok mutlu dıyorlardı. Baktılar çocuk kötüye gidiyor söylediler aldım kreşden. 1.5 yıl kreşin sokağından geçmedik. 2.5 yıl aradan sonra artık büyüdü dedim henüz 1 hafta oldu istemiyorum diyor ağlıyor. Öğretmenler diğer çocuklardan daha çok ilgi gösteriyorlar kötü bir kreş deneyımı oldugu ıcın. yine zorlarsam yada mutsuz olursa bu sefer okul hayatını bitirmekten korkuyorum

X