Çocuğumuz Olsun Niyetiyle "YÂ HÂLIK" Esmasını Okuyoruz

Evet kızçeler, başlıktan da anlaşıldığı üzere Allah'a bu sefer "YÂ HÂLIK" esması ile ellerimizi açacağız. 🌻🌻🌻

Sayıyı abartmadan, herkes 3-5 okusun niyetiyle ve de "Çocuğu olmayan eşler her gün 731 kere “Ya Halik celle celalühu” demeye devam ederlerse Allah-u Teala’nın izniyle çocukları olur." faziletinden yola çıkarak
bir kişi için 7310 defa okuyacağız.

Öyle "1000 aldım, 3000 aldım bitti" yok, herkes azar azar, zorlanmadan, elinden geldiğince okuyacak. 😅

Listeyi az tutacağım çünkü herkesin farklı okuma grupları var ve hem ben çalıştığımdan hem de eve gelince eşimin "hadi gezelim, hadi gidelim" gezmelerinden takibini yapmakta zorlanırım ☺☺☺ ve de malum arada ban yiyebiliyoruz ☺ kimsenin kimseye hakkı geçmesin, okunan da "bana okundu nasılsa" diyerek basıp gitmesin 🙄

Katılacağınızı tahmin ettiğim için ekliyorum sizleri ❤
sadehayatt06 sadehayatt06
PiXiEE PiXiEE
@memurhanim
Mavibirumut Mavibirumut
@kahvecibaby
alsem alsem
Mucizemm222 Mucizemm222
Soonnn Soonnn 🌻
@Hemsirecik
Mrvyvz4832 Mrvyvz4832

Listemiz bitmiştir 🌻
Canım YA HALIK okumamız yeterli mi sonuna celle cellahu da ekleyerek mi okumamız lazım

Canım o kadar bilgim yok ama forumda takip ettiğim topiklerde sadece ilk kısmı okuduklarını gördüm.
Ben de sadece YA HALIK olarak okudum da eğer siz celle celalahu ekliyorsanız ben de ekleyeyim haksızlık olmasın diye düşündüm ama herkes böyle okuduğuna göre sorun yok o zaman

Ben 500 alıyorum sabah okuyacağım, uyudum. İyi geceler minik kuşlar 🌻🌻🌻

Kızlar bildirim gelmediği için iki arkadaşa okunmuş sanırım onlar icin ek olarak 1000 tane ya Halik çeksem olur mu k.bakmayin görmedim hiç 🙁

X