Çocuğumu başkalarıyla bırakamıyorum

Gamzeyneps

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
151
141
31
Biliyorum ne derdi olanlar var ama içimi o kadar sıkan bir konu ki bu anlatamam. Bir kızım var bir buçuk yaşında ve çocuğumu eşimin ailesiyle yanlız bir yere göndermek istemiyorum. Gezerken bile benden başka herkes çocuğumla ilgileniyor bana fırsat kalmıyor bende çocuğumla vakit geçirmek istiyorum. Tek eşimin değil kendi ailem ilede yanında ben olmadan bir yere göndermek istemiyorum. Canımı o kadar sıkıyor ki bu mevzu ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Aynı ben benim bir cocugum yok henüz. Ama ben olsam ben de göndermezdim.ya düzgün cümlelerle söylenir bu illaki...ya bırakamıyorum henüz, Daha çok küçük falan derdim bahane olarak da... ya da ben de geleyim...ya da benim isim var isim olmadigi zaman birlijte gideriz gibi...

1 buçuk yaşındaki çocuğumu bende olsam bırakmak istemem ben olmadan, sadece babasıyla gönderirim belki ama başkasıyla içim rahat etmez gibi hissediyorum. Bana tuhaf gelmedi böyle hissetmeniz, kimseye açıklama yapmak zorunda da değilsiniz bensiz durmuyor deyip göndermezsiniz kimseyle bir yere olur biter

Ben de bırakamadım. Hem güvenmedim onlara hem de bebekken başkasına baktırmak istemedim. Kaynanamgile giderdik kucağından indirmiyordu ben de bir bahaneyle bi süre sonra geri alıyordum. Pişman değilim. Annem beni başkasına bırakıp gezmelere falan gidermiş, hatta çocuklara bile emanet edermiş, ona güvenip de kızımı bırakamazdım

Seninki 1,5yasmis hayatta kesseler bırakamam o yaşta düşünceniz çok normal bırakmayın da gondermeyinde o yaşta anneden başka kimse iyi bakamaz zaten,

Benim küçük 9yasinda onu bile gondermiyorum bırakmıyorum birakamiyorum hicbiryere aklım kalıyor.

Ya bende bmyle bir yapıya sahibim diyorum acaba sorun bendemi ama bırakamıyorum ben olmadan bir yere göndermek istemiyorum. Eşimin ailesi tarafındanda bana tepki ve davranış değişikliği hissediyorum aklımdan çıkaramıyorum onların tepkilerini ve beni olumsuz etkilediğini düşünüyorum

Gönderme sorun felan yok sizde annelik düşüncesi koruması yaptığınız, bensiz duramaz ağlar de eşini bile dinleme,bu devir çocukları gözünün önünden ayirmama devri ,ben hiç kimseye bırakmıyorum gondermiyorum.

Benim 4 yaşında oğlum ben de birakamiyorum Annem ve kv illa bizde kalsın 1 hafta diyorlar ben bir gün yine birakamiyorum. Çocuğun yani annesinin yanı düşüncesinde olanlardanim. Okula nasıl gondericem ben bu çocuğu nasıl evlendiricem :) :)

Benim büyük kızım bir sene sonra liseye gidecek bende acaba gideceği okula yakın ev mi tutsam rahatça gider gelir diyorum çok nazlidir sessizdir aklım kaliyor azda olsa o çetelerin içine girdiğini düşündükçe ,evlendirmeye gelince damat bey bana yakın ev tutarsa iyi olucakyoksa kızı vermem

Au aman allahım be de bu düşüncelerdeyim şimdiden

Bende aynı durum sanki beni anlamışsınız gibi ailemle dahi tek bırakamıyorum annem biraz hırçın seviyor böyle poposuna vura vura ağlatıyor ona buluyorum ben

Bunda anormal bi şey yok. Zaten 2.5 yaşına kadar da ayrılık kaygısı devam ediyo yani zaten siz yanında yöresinde olmadan çocuğunuz huzurlu olmaz ama eğer bunu fazla abartirsaniz 2.5 yaşından sonra da size bağımlı olur. 1.5 yaşındaki bir çocuk zaten annesinin olmadığı uzak bi yere gonderilmemeli

Saatlerce olmasa da bı kaç saatliğine isim olduğu vakit bırakıyorm zaten aynı binada oturuyoruz kayınvalidemde gelip sorar işin varsa bakayim diye bende izin veririm...4yasinda kızım var onuda parka fln gönderirim küçük kardeşi olduğu için her zaman onunla oyun oynamak zor oluyo çocuklarda evde sıkılıyor zaten... sürekli babannede yada annanede durması yanlış bencede ama hiç yanından ayirmamakda doğru gelmiyor güvendiğin kişilere emanet edebilirsin..sonra çocuk annesi olmadan hicbiyere gidemiyo okula başlıyor anneden ayrılmak istemiyo...bazen anneleeinde yalnız kalmaya ihtiyacı oluyor yada mecburen bırakıyorsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…