İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

bilmiyorum hiç sevmiyor
rüşvet teklif edicem rapunzeli vermiş okusun diye bayada uzun 70 sayfa falan..haftasonu okursa sinemaya götürcem

Alışkanlık haline gelirse bu da kötü oluyor canım yaaa, hep karşılık bekliyolar. Bir de 70 sayfa 2.sınıf için çok fazla değil mi?

Alışkanlık haline gelirse bu da kötü oluyor canım yaaa, hep karşılık bekliyolar. Bir de 70 sayfa 2.sınıf için çok fazla değil mi?

valla 16 lıkları zor okutuyorum bazen vakit kalmazsa yarım yarım 2 günde bitiriyor.
sıkılmasın diye çokta zorlamıyorum ama zorlamayınca da ne bilim olmuyor.
rüşvet evet benimde aklıma geldi alışırsa diye ama arada yaparım belki sürekli değil tabide yada ne yapim tavsiyeniz var mı
hiç sevmiyor yaa okumucam diye ağlıyor hiç böyle olacağını tahmin etmezdim
gerçi 1. sınıf sonunda ders saatlerini karne notu sanıp saklamıştı 1ler 2 ler varya :))) 1. sınıfta bunu yapan ne yapmaz :))

evet malesef arada oluyor. kelimenin ilk hecesini okuyup başka kelimeler türetiyor arada

bizde de aynı..
okuma yaptırırken mesela kitap kelimesi
ki hecesini bilemedi diyelim.
ben diyorum ( k ) harfi için k'ya kıh diyoruz ya.. kıh yanına i getir diyorum ki diye söylüyor
doğrumu yapıyorum acaba
bilemediğinde sen nasıl yapıyorsun..

yanlış oldu baştan oku kelimeyi diyorum 2-3 kez tekrarlıyor bazen.. illa da bilemezse tek tek harfleri söyletiyorum bazen baş harfini bile yanlış söylediği oluyor hangi harfle başlıyor bak diyorum.. ona dikkat edince devamı geliyor...illa da okuyamazsa çünkü dikkat etmediği için basit kelimeyi bile yanlışında ısrar ediyor..hecele diyorum doğru olsun diye ne bilim :)))))

istanbullular açın kollarınızı akşama geliyorum :))))

Aaa nereye geliyorsun koordinatları alalımda :)))))))
Fırsatın olursa, sende istersen, ne bilim işte yakın yerlerde ise görüşebiliriz. Ben Avrupa yakasındayım :)))
Haftasonu içinmi geleceksin?

zeliş çok sevindim oğlun için tebrikler

Teşekkür ederim canımcım...

Gelişmeler çok güzel dahada güzel olucak inşallah cnm:))

Evet canım. Çok mutluyum bugün...

önce çekmeköy - anadolu. yarin avrupada düğün var nerde bilmiyorum bağcılar civarı olabilir. pazar döncem vakit yok yani inşallah birdahakine :) 70 i bölüp bölüp okuturum zaten aslında biz onu 1 haftada zor bitiririz :)

Bu çocuklar kesinkes öğrenecekler bubnda sorun yok ama bize ne olacak böle yaa

Anladım canım, benden teklif etmesi

Evet bölerek okusun ama bence baştan ne kadar okutacağınıda söylersen faydalı olabilir. Hadi bakalım 5 sayfa okuyalım şimdi, gibi..

Aaaa yemek saati gelmiş kızlar gidip enerji depolayayım :))))

Herekese afiyet olsun. Dönüşte görüşürüz...

Yedim ama hiiç doymadım

Bayram tatilinde mide genişledide bir miktar

Eeee hanımlar haftasonu planları neler bakim

haftasonu istanbulda hava güzel güneşli bakalım yarın basketten sonra gezeriz herlade aslında çamaşır makinem bozuldu yenisini almam lazım o işide halletmem gerekiyo acilen bana tavsiyede bulunun bosh mu siemens mi?bunlardan kullanan varsa tavsiyenizi bekliyorum

Yıllarca Bosch çamaşır makinesi Siemens fırın ve aspratör kullandım ikisindende memnunum.

Ama ha Bosch almışsın ha Siemens aynı fabrikada üretiliyor :)

Arçelik mi? Vestel mi? gibi yani...

Yıllarca Bosch çamaşır makinesi Siemens fırın ve aspratör kullandım ikisindende memnunum.

Ama ha Bosch almışsın ha Siemens aynı fabrikada üretiliyor :)

Arçelik mi? Vestel mi? gibi yani...

çamaşır makinem bosch memnunum bende..

Canım sıkılmayacağı türde kitaplar bulabilirsen belki faydası olur.
Yedim ama hiiç doymadım

Bayram tatilinde mide genişledide bir miktar

Eeee hanımlar haftasonu planları neler bakim
Çamaşır-temizlik-ütü dermişimAhh ah bizim de burda sirk varmış ama fiyatı ne kadar bilmiyorum, belki olabilir.

Bosh kullanıyorum 1 yılı geçti bir porblemim yok, önceki arçelikti 12 yıl kullandım bakalım, bunu kaç sene idare edeceğim.

Çamaşır-temizlik-ütü dermişimAhh ah bizim de burda sirk varmış ama fiyatı ne kadar bilmiyorum, belki olabilir.

Yaaa boşver iş güç hep vaarrr zaten sirk süper :))))))))

Ben yarın kursa başlıyorum bu hafta yarım gün sonraki 5 hafta tam gün olacak cumartesiler sonra yine yarım gün olacak. Yani hazirana kadar haftada 1 gün iznim olacak. Aslında oda olmuyor ya neyse...

Hafta sonu evdeki işlerimi halledip, ödevleri tamamlarız. Kısmet olursa da cumhuriyet bayramını 1 gün iznim var zaten oğlumla gezmeye ayırmayı planlıyorum.

Ama yine en kötü ihtimalle bir yemek yeriz dışarda yarın akşam yada pazar günü.

Havalar güzelken dışarda değerlendirmek lazım avm lere tıkılmamak lazım benim oğlanı parka götürüyorum arkadaşta oğlunu getiriyo oturuyoruz akşama kadar gelsin çaylar gitsin kahveler iyi oluyo,ama ikimiz gidelim desem asla istemez parkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…