İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

maşallah kızına darısı benim cadının başına:Saruboceq:
benim kızım okuyor yazıyor ama karıştırıyor
daha tam olarak sesleri heceleri birleştiremiyorakannehir
zaten bunu öğrenen çocuk okumayı sökmüş demektir
senin kızda çözmüş olayı şanslısın çok yormayacak kızın seniyerimseniben

Sağol canım.Sonuçta hepsi 2.dönem okumayı yazmayı öğrenecekler inşallah.Herbiri ayrı bir fidan,Allah'ım ömür boyu başarılı etsin hepimizin yavrularını..:Saruboceq:

maşallah canım kızına, seninde gözün aydın, işin mantığını kapmış kızın
kaydirigubbakcemile5

kızlar çocuğunun dişi dökülen var mı merak ettim birdenkaydirigubbakcemile3
sınıfta çoğu çocuğun ya alttan ya üsten bi kaç tanesi yok
bizimkinin hala bebeklikten kalma mısır dişleri sapasağlam
kaydirigubbakcemile3
ne zaman dökülür ki acepbilmiyorumkismile

Benim kızın 5 dişi döküldü,4 ü çıktı yerine..Ama senin oğlun benim kızdan 7,8 ay küçüktü sanırım.Yani her an sizinde dişler sallanıp düşebilir..

Son düzenleme:
Benim kızın 5 dişi döküldü,4 ü çıktı yerine..Ama senin oğlun benim kızdan 7,8 ay küçüktü sanırım.Yani her an sizinde dişler sallanıp düşebilir..

bebekken çıkması bi dertti şimdi dökülmesi bi dert çocukların

benimkinin dişleri 13 aylıkken çıkmaya başlamıştı, acaba geç çıktı diye geç mi düşer diye merak ediyorum kendi kendime:hulya:

Benim kızında 10 aylıkken 2 dişi çıktı,gerisi 13 aylıkken geldi canım ya.Bu diş konusu çocuktan çocuğa çok değişiyor,hiç kafayı yorma,bi bakmışsınki sallanmaya başlamış patır patır dökülüyor..

Son düzenleme:
benim olanın bugun çok ödevi vardı, set dergilerinden birinin tümünü yapcak, sabah kalktığından beri uğraşıyo, hızlı yapmalıyım yoksa çizgi filme vaktim kalmıcak diyo

bizim çantamızda oldukça ağır. okul dolabı istedik ve sparişini verdik.
matematik türkçe ve hayat bilgisi dışında oyun hamurları defteri manyetik demir tahtasıakannehir
ben taşıdığım için bir sorun teşkil etmiyor oğlum içinkaydirigubbakcemile3

benim oğlumn hiç dişini dökmedi. 6 yaşı biteli 1 ay oldu.
aksine bu ay 4 kök dişini dolgu yaptırdık. önler taş gibi sağlam.opuyorumnanaktan
geçenlerde bir arkadaşı ön dişini çekmiş.
bwnim oğlumada yastığımın altına koyacağım diş perisi hediyeler getirip yasığımın altına koyup dişimi alacak demişkaydirigubbakcemile3 benimkide sabırsızlıkla bekliyor dişi çıkacak diyekaydirigubbakcemile3
her gün bakıyoruz diş yerinden sallandımı diye. çekmek için sabırsızlanıyoruzdasırnaşık şey
anneciğim benim dişimde çeısın diş perisi banada hediyeler getirsin diyor:roflol:

kaydirigubbakcemile3 dimi artık yeni moda diş perisi
biz napmıştık dişlerimizi acaba, hiç hatırlamıyorumbilmiyorumkismile
artık yastığının altına biraz harclık koyarsınız annesi
kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:

ay benimki taşıttırmıyo bana, kendisi taşıcakmışmış, merdivenlerdn çıkarken arkaya devrilcek diye korkuyorumkaydirigubbakcemile3

benim oğlumunda ilk dişi yeni sallanmaya başladı canım, geçen ay diş kontrolü vardı doktorda daha erken dedi.zaten belli belirsiz sallanıyor.bu arada çocuğun dişleri dökülmeye başlamadan 6 ayda bir dişçide florür verdirebilirsin dişlerinin sağlam çıkması için.eskiden minik tablet şeklindeydi şimdi dişçide ağzına şurup şeklinde veriliyor biraz bekledikten sonra yutmadan geri çıkartılıyor.

bilmiyodum canım, çok teşekkür ederim, aklımda bulunsunkaydirigubbakcemile5

canım selam
bu söylediğin etüd nerde acaba bursada adı nedir bana da özelden bilsini atarmısın opuyorumnanaktan

merhaba cnm

bahsettiğim etüt çamlıca mah b.evlerde (çınar etüt) aylık 350 tl servis dahil okuldan alıp akşam da evebırakıyorlar yada tam tersi öğlenciyse evden alıp okula bırakıyorlar b.evler ihsaniye ataevler burdaki okullardan öğrencileri var seninki hangi okulda

benim kızınki döküldü canım önden 3-4 tane dişi yok:hulya:

slm herkese tatilden döndük oğlumla başbaşa okula gidip geldik Malum sorunlarımız vardı.Öğretmenimiz şu sıralar çok memnun şükürler olsun yıldızlar gülen yüzler alıyoruz bol bol şu an bizde a harfindeyiz ödevlerde sıkıntımız yok şimdilik gelir gelmez ödev yapmak istiyor inşallah böyle gider öğretmenimiz çocukları yakından tanımak için bir mektup yazmamızı istedi doğumdan bu zamana kadar neler yaptıkları nelerden hoşlandıklarını anlatan ilgi alanlarını Bizimde dişler dökülmedi bakalım bizde diş perisini merakla bekliyoruz)))) bu arada hafta sonu cumartesi günleri oğlumu satranç kursuna yazdırmaya karar verdim dikkat konusunda çok faydalı olduğunu duydum.

sevindim canım, gözün aydınkaydirigubbakcemile5
ayrıca öğretmenin böyle bi mektup istemesi çok güzel bence, ilgili olduğunun bi göstergesi
satranç gerçekten çok faydalı, bizimkinin beyaz piyon ünvanı var, daha gümüş kaleye geçemedi, gerçi pek geçecek gibi görünmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…