İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

bugün sınıfın yarısı okula gelemedi ,herkes grip ve sanırım domuz gribi..
okula gelenlerde de öksürük tıksırık hapşuruk ....herkes inanılmaz hasta...endişelenmeye başladım iyice.

ben bugün baktım bu siteye canım kızımla biraz çalıştıkda
gerçekten çok güzel bir site kızımda beğendi
herkese tavsiye ederim

nasıl olalım canım boğuşuyoruz okulla derslerle:bbo:
bizde yeniden okullu olduk çocuklarla
hayırlısıyla bir sökseler okumayı yazmayıda biz de rahatlasaka.sa.s

he vallah gülüm ya biz her akşam boğuşuyoruz ufaklıkla
bazı şeyleri bildiği halde yapmak istemiyor velet

Nurselnaz tşk. ben aslında kızım başlamadan önce o sitede biraz gezinmiştim okula başadığında faydalı olur diye düşünmüştüm o zaman ama site adresini unutmuştum.Gerçekten çok faydalı çocuklar kadar bizede yardımcı olacak sanırım.

bugün sınıfın yarısı okula gelemedi ,herkes grip ve sanırım domuz gribi..
okula gelenlerde de öksürük tıksırık hapşuruk ....herkes inanılmaz hasta...endişelenmeye başladım iyice.

Sizi çok iyi anlıyorum. Çünkü dün akşam kızım söyledi 11 arkadaşı okula gelmemiş. Benide aynı telaş sardı bugün.

karma aşılarınız oldumu hanımlar çocuklarınızın bizim cuma oldular.

karma aşılarınız oldumu hanımlar çocuklarınızın bizim cuma oldular.
biz gecen hafta olduk karma aşımızı canım
size geçmiş olsun şimdiden
sakın telaş etme kendine pek ateşlenmez
ben olacakları sabah ağrı kesici ateş düşürüçü şurup içirdim okula gitmeden onun etkisinden diyorum ateşlenmedi bazıları hif ateşlenme olmuş
domuz gribi aşısını düşünüyormusunuz
hayır canım düşünmüyorum bende
her iki oğluma da aşı yaptırtmayacam

ben düşünmüyorum yaptırmayacağım sınıfda çoğunluk yaptırmıyor
aynen

Kızlar benim kızım dün U harfine geçmişler , dün gece U çalıştık sizinkiler nerelerde ? nası gidiyor okuma çalışmalarınız

OZLEM71 domuz gribi aşısı konusunda kararsızım eşim ise kesinlikle yaptırmayalım diyor içerisindeki civa miktarı yüksekmiş özelliklede çocuklrda beyne hasar veriyormuş .

Karma aşı ise henüz kızım olmadı. Olan çocuklarımıza geçmiş olsun, bütün çocuklarımızdan hastalıklar onlardan uzak olsun

Kızlar benim kızım dün U harfine geçmişler , dün gece U çalıştık sizinkiler nerelerde ? nası gidiyor okuma çalışmalarınız

Biz daha dün R bitirdik bugün M harfine geçiceklerdi. Okumada dün akşam taner bizi birhayli zorladı. En sonunda inadımızla taneri yendik

slm biz daha karma aşı olmadık, d. gribi aşısı olmayı düşünmüyoruz bağışıklık sistemini güçlü tutalım önemli olan bu bence.. okumada u harfine bugün başladık, matematikte ise 2. ünitedeyiz...

arkadaşlar sızler baya ileridesınız oğlum henuz o harfıne bugün geçecekler sınıfda okuyan en fazla 10 kışı varmış o yüzden yavaş ilerliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…