İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

Ben de bu sene birinci sınıf okutacağım kısmetse.İnşaallah tüm çocuklar,veliler ve bizim için hayırlı bir yıl olur:)

hiç büyümediki gözümde hep benim bebeğim Allahım dert değil biliyorum çok şükür bu günleri gördük ama uyku tutmuyo heyecandan kızım eşim uyudu ben sabahı sabah edicem herhalde kızıma belli etmiyim diye çok sıktım kendimi ama ...benimki bide 1 saatlik yola gidicek okul için hergün, çevremizdeki okul ii değildi öğretmenleri bile hep başka okula yolladı çocuklarını öyle olunca bizde tanıdık öğretmen diye o okula yazdırdık ama bide bana sorun yolu çok dert ettim kendime boğazımda bi yumru dolanıyorum öle işte....benim gibi çocuğunu uzakta bi okula gönderen varmı???

Allahım evlatlarımızın hepsi sana emanet....

Son düzenleme:
bu gece bu topik çok haraketli olcak galiba

uyku tutmuycak bizi belli:87:

benim oğluşum okula servisle 5 dakikada gidiliyo

bu gece bu topik çok haraketli olcak galiba

uyku tutmuycak bizi belli:87:

benim oğluşum okula servisle 5 dakikada gidiliyo

ne güzell...

benim kızımada Allahtan babası yakın iş yeriyle arası 5 dk. artık sen gidip kontrol edersin diyorum...

Son düzenleme:
bu gece uyku falan yok bize

öyle gerçekten çok heyecanlıyız hepimiz. ilk çocuk böyle herşeyi çok özel.

kitaplar okulla dağıtılmış. bizimkileri kurada gördüm. dağıtırlar herhalde yarın.
yani yarın akşam hepimiz harıl harıl kitap kaplıyor olabiliriz.

bizde 9:00 da okulda olacağız inşallah.
dışlanmaz canım neden dışlansın düşünmeyin öyle şeyler.

Ben de bu sene birinci sınıf okutacağım kısmetse.İnşaallah tüm çocuklar,veliler ve bizim için hayırlı bir yıl olur:)

inşallah hocam inşallah.

ilkokul ,lise,üniversite(inşallah) her sene böyle olursam ben kalp hastası olurum yaw çok heyecanlıyım

Son düzenleme:
benim kız uyanmış geldi geri yatırdım heycanlı oldugunu belli etmiyor ama heyecanlı kuzummmmmmmm

ilkokul ,lise,üniversite(inşallah) her sene böyle olursam ben kalp hastası olurum yaw çok heyecanlıyım

ben oraları hiiiiç düşünemiyorum ancak arkadaşımın ikinci çocuğu başlayacak oda ilkinde çok heyecanlıymış şimdi amaaaan modunda alışılıyor herhalde :)

benim kız uyanmış geldi geri yatırdım heycanlı oldugunu belli etmiyor ama heyecanlı kuzummmmmmmm

canım benim heyecanlıdır tabi.

naptınız kızlar gittiniz geldiniz mi, valla sizin heyecanınız benide sardı.

çocuklarınıza yeni eğitim yılında başarılar diliyorum heycanınızı çok ii anlıorum

biz okuldan geldik hiç bir sorun cıkmadı şükür:) kuzum arabadan inerken titriyordu resmen rengı falan attı. aglıcaktı üstüne gitsek görmezden geldik:18: sonra içeriye girince eski anaokulundan arkadaşlarını görünce rahatladı.hemen arkadışının yanına oturdu aglayıp vızırdamadı .ama diyer cocuklar ben kadın ögretmen istiyordum diye agladılar:26: Allahtan ben kızıma erkek ögretmeninde olabılır dıye konuşmustum ögretmenimiz erkek ama 12yılık bır ogretmenmiş çok iyi oldugunu söylediler veliler .formalarımızı aldık cok füme kırmızı tişort kareli etek en küçügünü aldık tişort de etekde cokkk büyük geldi :)) ben bunları gıymem dıyor ama çare yok etegı terziye vercez tışort de çare yok...yani kısacası sorunsuz gecti.çantasının yüzüne bakmayan kızım okuldan gelince sırtına taktı keşke okula gitsem diyor canım sıkılıyor dıyor

hadi hayırlısı...

o çocukları erkek öğretmenle korkutmuşlardır muhtemelen, ya da anaokullunda hep kadın öğretmenler olduğundan sorun olmuş olabilir, alışkanlıklarından

bizim hocamızda erkek, kız öğrencilere daha şevkatli valla, kızlar çok seviyolar, hemen gidip sarılmalar öpmeler falan

Son düzenleme:
hERŞEY GÜZEL BAŞLADI..
bizimde öğretmenimiz erkek 18 yıllık bi öğretmenmiş..
tek tek tolaştı çocuklarımızla nasılsınız diye sordu..
Çikolat ikram etti
anket doldurduk(çocukla ilgili)
sonra çocuklarla konuştu biz çıktık..
2li sıraya sokup bütün okulu gezdirdi bahceyi, öğretmenler odasını, müdür odası vs..

yarın biz çizgi çalışmasına başlıyoruz..

10-12 arası gidicez yine 2 saatlik alıştırmalarla başlıcaz haddiii hayırlısı

şimdilik sorun yok oğlum öğretmenini sevdi.

oğlumun kalemine göre 3-4 de çocuk kestirdim gözüme onlarla iyi anlaşır onlarla kaynaştırmaya tanıştırmaya çalıştım..
Sınıf anneliğinede atlamamk için kendimi zor tutuyorum benim gibi genç veli pek yok
gecen sene sınıf anneliğinden ağzım yandıı bakalımm ben başıma sardırmayı severim eşim sölencek yine

hayırlısı olsun canım, 1. sınıfta sınıf annelerinin işi çok zor oluyo valla, hele para toplama zamnları aman aman

ay kızlar burası benim başlığım değil ama salça olup duruyorum kızmıyosunuz inşallah

naptınız kızlar gittiniz geldiniz mi, valla sizin heyecanınız benide sardı.

Gittik geldik bizde. Pek mutlu oğlum. Tüm arkadaşları A şubesinde bizimki B ama hiç sorun etmedi. Tenefuste oynadılar kitaplar okulda ama daha dagitmayacaklarmis. Belki cuma dediler. Liste verdi öğretmen telefon numarasını verdi :) bu sene cok sık görüşeceğiz dedi. Yarın resim defteri kursun kalem silgi ve pastel boya istedi.

Bizden bu kadar. Şimdilik. Heyecanımı attım sonunda.
Eee başka okuldan gelen yok mü?

hayırlısı olsun canım, bu bi hafta önceden ısındırma turunu kim düşünmüşse iyi düşünmüş valla 1. sınıflar için.
merak etme hemen kendi sınıfından da kanka yapar kendine

ay kızlar burası benim başlığım değil ama salça olup duruyorum kızmıyosunuz inşallah

şşşttt olurmu öle şee salça ol, reçel, ol gelll ol ne istersen bacım..

Evet cnm ya gecen sene çektim kitap parası topluom istiyom(istemeden vermiyolar genelde) sanki adama küfür ediyorum öle bakıyolar..

sanki ben kendi babamın hayrına topluyorum cebime atıcam
fotokopi parası, foklör parası, kitap parası, öğretmenler günü, zart günü,i zurt günü.. içim bayılmıştı..
Ne bilim sardırmassam iyi akıllanmıyorum ben..

6 şubeden tek genç bisim öğretmen gençlik bi aktiflik sabırıda beraberinde getirir umarım

saolansın canım:13:

valla öyle, bu sene bide hocanız projeksiyon cihazı, laptop derse bak sen para mevzuularına

ama avantajıda çok bi taraftan, tüm çocukları tanıyosun, velileri tanıyosun, öğretmeni daha iyi tanıyosun, organizasyonlarda görev alıyosun, sosyallikte katmıyo değil insana
:13:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…