Pudra, Fondöten, Kapatıcılar clinique mi? mac mi hangisi daha iyi?

cerenicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
239
1
Arkadaşlar pudra konusunda hangi markayı daha cok tavsiye edersiniz? Clinique pudralarının iyi oldugunu duydum birçok yerde. Mac de cok revaçta olan bi marka. Hangi markayı ve hangi modelini önerirsiniz?

ben clinique almost powder kullanıyorum memnunum alerji yapmadı kapatıcılık konusunda bir şey diyemem çünkü daha çok mat göstermesi açısından bakıyorum pudraya

bence max factor creme puff gerçekten öneririrm kalıp gıbı durmuyorum acayıp kendı tenın gıbı duruyor.öneririm.bır sürü sey denedım bakırköyden bunu ayaküstü almıştım.iyikide bayan görevli bana bu pudrayı vermış dıyorum.
macın allığı güzel.
clınıq ın ıse farları.

Mac canım, çünkü mac sadece makyaja yönelik ürünler üreten bir firma, en basidinden ürettikleri nemlendirici yüz kremlerini bile günlük kullanım için önermiyorlar, haftada 1 yeterli diyorlar aradaki fark ortada.Mac dururken başka bir markayı düşünmem, bir de everyday minerals favorimdir...

Mac pudrasi bende kullandim ama surdugumde sanki yuzumde agir bisey war gibi hissettim. clinique oyle diil hissetmiosun pek fazla.

Canım, MAC'in çeşitleri var, az kapatıcı, çok kapatıcı olarak bazısı ağır oluyor, ben daima su bazlı face and body fondotenlerini kullanıyorum mesela, normalde kapatıcılığı az bir fondoten ama tam benim cildime uygun çok seviyorum, pudra dersen hayatım boyunca hiç kullanmadım ve sevmedim, sen daha iyi bilirsin canım, ağır diyorsan ağırdır...

clinique nin pudrası ve fondoteni bana alerji yaptı max faktör hiç kullanmadım. cildim kuru ve hassas ve egzamalarım var cilt tipinden cilt tipine değişiyor istersen önce testerlarını dene

MAc inde Clinique inde sevdiğim ürünleri var.Pudra olarak Clinique mineral pudrası var.Gerçekten şu ana kadar en çok memnun kaldığım ürün.Çevremdeki insanlar bile son zamanlarda makyajımın daha güzel olduğunu söyledi.

peki bu markalarin fiyatlari nedir arkadaslar?? türkiyede daha ucuzsa gelince orda bakarim, burda biraz pahali cünkü.. yani standart markalara göre. ben de bugüne kadar dogru dürüst ne pudra ne de fondöten bulabilmis degilim :KK50:

X