Gebeliğe Hazırlık Civanpercemi ve Cakşır suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Isimsiz2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2019
78
15
29
Arkadaslar cakşır suyuyla hamile kalanları duymustum onu kullanıp denemek istedim esim aktara gıttı almaya aktarcı cocuk ıcınse civanpercemli aslan pencelı ve hayıt tohum ada cayı gıbı karısımlı bıtkı cayı vermiş hic duyanınız kullanmiş olan var mı ıkısını aynı anda kullansam sakıncası olur mu ??

Hepsi tek basına Da yararlı seyler ama sorunun ne oldugunu bilmeden kullan demek dogru olmaz hepsi ayrı işlere yarıyor senın problem neydi

Lütfenn yardımcı olun banaa cocuk sahıbı olmak ıstıyorum asılamada oldum olmadıı bıtkılere basladım..

Hepsi tek basına Da yararlı seyler ama sorunun ne oldugunu bilmeden kullan demek dogru olmaz hepsi ayrı işlere yarıyor senın problem neydi
Doktor hafıf dereceli polikistık over var dedı onun harıcınde bı problemim yok tüplerim acık normal hormonlar fılan ama olmuyor 2 kezde asılama oldum doktr olmazsa nedeni bilenemeyen durumdan tüpbebege gecıcek bız ara verdık 25 ys.dayım daha

Pcos varsa sadace hayıt suyu iç bir de sogan kürü uygula kistleri eriritr hayıt lh hormonuna yani poliskisliğe iyi gelir ben ilk kullanımda kalmıstım diğerlerini içme saglam olan hormonların alt ust olmasın kaş yaparken göz cıkartırsın

Buu karısım seklınde ama o zaman sadece hayıt otumu almam lazım ebru destan bı vıdeosunu ızledım sımdı adetn 2 gunu baslayıp 12 gun kullanıp bırakıyormus benım bıtlılerden var cıvan percemı aslan pencesı hayıt tohumu vardı.. oyle deneym dıyorum adetıme daha var sımdı sadece caksırı kulannayım adet oluncada onu cok sevındım sız sadece hayıt otuyla.. görumcemde sadece cakşırla

Evet caksır zaten en cok duydugum hemen oluyormus caksırı gorumcenmi içti

Evet caksır zaten en cok duydugum hemen oluyormus caksırı gorumcenmi içti
Evet esıyle birlikte 2sı icmişler oldu hemen bende aldım dun ıcmeye basladım doğurgan donemdeyım sımdı adetıme var dığerini civan percemini yani adetliyken baskalasam mı yoksa karıstırmayıp 2 ay neyı cakşırımı kullansam bilemiyorum.. hangısı faydalı ? Bırıyle düzeltp bozmaktan korkuyorum..

Esinizde doktora gorundu mu

Evet gözuktu normal ama pekte ıyı degıll dedı ama ılerı hızlı hareketı 0 cıktı ama bu cocuga engel degıl demişti o yuzden oda kullanmalı benımlee.. ona kecıboynuzuda yapıcam

Evet gözuktu normal ama pekte ıyı degıll dedı ama ılerı hızlı hareketı 0 cıktı ama bu cocuga engel degıl demişti o yuzden oda kullanmalı benımlee.. ona kecıboynuzuda yapıcam
Keciboynuzu pekmezinin icine caksir tozu katarak macun yap canim olculerinide veririm istersen ben suan onu kullaniyorum

Merhaba sizin sonuölarınız nasıldı
Bende bugün eşimin sonuçlarını aldım
İleri hızlı hareket 0 gösteriyor
Anlar mısınız testleri atsam
bizde sperm sayısı düşüklüğü ve Morfoloji şekil bozukluğu vardı testten pek anlamıyorum kuzum ya Ama sen yine de at Buradan hep beraber yorumlarız en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…