Gebeliğe Hazırlık Civanpercemi ve Cakşır suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bizde sperm sayısı düşüklüğü ve Morfoloji şekil bozukluğu vardı testten pek anlamıyorum kuzum ya Ama sen yine de at Buradan hep beraber yorumlarız en azından 🤗
Bu canım test sonuçları
E1F3574C-B862-4F42-B374-4C7A7A319687.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar cakşır suyuyla hamile kalanları duymustum onu kullanıp denemek istedim esim aktara gıttı almaya aktarcı cocuk ıcınse civanpercemli aslan pencelı ve hayıt tohum ada cayı gıbı karısımlı bıtkı cayı vermiş hic duyanınız kullanmiş olan var mı ıkısını aynı anda kullansam sakıncası olur mu ??
Çakşır suyu erkeklerde sperm sayısını arttırdığı tespit edilmiş birçok kişiden duydum ve hamile kalanlar da var. Hayıt otu da kadınlar için gebeliğe hazırlıyor adet düzenliyormuş. Aslan pençesi yani civan perçemi de kadinlarda yine rahime iyi geliyoe bebek varsa tutunmasını sağlıyor kısacası rahme bakım yapıyor gibi imiş. Ben aslan pençesi aldın bir de ahududu yaprağı çayı var onu da tavsiye ederim hamilelik boyunca içilebilir

Arkadaslar cakşır suyuyla hamile kalanları duymustum onu kullanıp denemek istedim esim aktara gıttı almaya aktarcı cocuk ıcınse civanpercemli aslan pencelı ve hayıt tohum ada cayı gıbı karısımlı bıtkı cayı vermiş hic duyanınız kullanmiş olan var mı ıkısını aynı anda kullansam sakıncası olur mu ??
Canım sen bu karışımı aldın mı? Ben dealıp kullanmak isityorum. ayrı ayrı almaktanda bu akrışımı almak daha iyidir.

X