Çiş yaparken vajinanın yanması

Edaaaanur

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2021
89
54
1 aylık evliyim ve bugün bir sorun yaşmaya başladım. Afedersiniz işerken vajinamın birden yandığını ve çişimin yarıda kaldığını hissettim. Daha önce bu sorunu yaşayan varmı?

1 aylık evliyim ve bugün bir sorun yaşmaya başladım. Afedersiniz işerken vajinamın birden yandığını ve çişimin yarıda kaldığını hissettim. Daha önce bu sorunu yaşayan varmı?
Canım enfeksiyon olabilir doktora görünsen daha iyi olur ilaçla hemen geçer

İdrar yolu enfeksiyonu muhtemelen bol su için ve muayene olun

İdrar yolu enfeksiyonu geldi aklıma.. Doktora gidin tabi ki ama bol bol su içerseniz idrar ile atabilirsiniz enfeksiyonu

Sistit olmuşsunuz. Yeni evliyken çok normal. Ayağınıza sıcak su torbası koyun. Sirkeli ılık suyla taharet alın. Gecmezse doktora gidin.

Daha önce yaşadınız mı ya da yakınlarınız da yaşayan varmı?
Ben yaşadım daha önce idrar yolu enfeksiyonuydu.. Hamile olduğum için ilaç falan vermemişti doktor bol bol su içmrmi söylemişti..

Ama bu bende böyleydi sizin başka bir sorununuz olabilir muayene olmadan bilemeyiz bunu..

Buyuk ihtimal idrar tahlili yapar sadece. Cekinmenize gerek yok . Ve ilac verir. Bu gece yavas yavas 2 litreye yakin su için. Kiraz sapi cayi iyi geliyor.
Gecmis olsun

Peki kaç günde geçti,su içerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…