Çiş yaparken vajinanın yanması

Peki kaç günde geçti,su içerek
Mikrobik birşey yalnızca su içerek geçmez
Bol su içmeniz bu dönem çok faydalı olur ama yeterli olmaz, tedavi etmez
Doktora gideceksiniz, karnınızdan muayene edecek, idrar ve kan tahlili vereceksiniz, çıkan sonuca göre büyük ihtimalle antibiyotik içeceksiniz yanında da idrar yolları için destek bir ilaç, bol su olacak bitecek
Bebeklerde bile olan bir hastalık
Yeni evliyken çoğu kadın yaşar bunu
Vajinal muayene gerekmiyor
Gerekse ne olacak ayrıca, rutin olarak jinekoloğa gidip muayene olmalısınız zaten, smir testi vermelisiniz

1 aylık evliyim ve bugün bir sorun yaşmaya başladım. Afedersiniz işerken vajinamın birden yandığını ve çişimin yarıda kaldığını hissettim. Daha önce bu sorunu yaşayan varmı?
Canım benim evlenince böyle idrar yolu enfeksiyonu olabiliyormuş istersen bi idrar testi ver ona göre ilaç alırsın

Peki kaç günde geçti,su içerek
Tam hatırlayamıyorum ama sanırım 5 6 gün sürmüştü.. Ama bendeki enfeksiyon çok yüksek değildi.. İdrar ve kan tahlili yapmıştık.. Orad belli oluyor ne kadar enfeksiyon olduğu.. O yüzden sizin için bir süre diyemeyeceğim.. Sürekli idrara çıkıyordum bol bol su içiyordum..

Kizlar bugün hastaneye gidip idrar ve kan tahlili verdim sonuçlar yarın çıkarmış. Hastaneden geldikten sonra tuvalete çıktığımda bu kez yanmanin yanı sıra kanama olduğunu da gördüm. Kanama ve yanma her idrara çıktığımda devam ediyor. Ben hamile olmaktan korkuyorum sizce böyle bir ihtimal varmıdır 🥺

Tam hatırlayamıyorum ama sanırım 5 6 gün sürmüştü.. Ama bendeki enfeksiyon çok yüksek değildi.. İdrar ve kan tahlili yapmıştık.. Orad belli oluyor ne kadar enfeksiyon olduğu.. O yüzden sizin için bir süre diyemeyeceğim.. Sürekli idrara çıkıyordum bol bol su içiyordum..
bugün hastaneye gidip idrar ve kan tahlili verdim sonuçlar yarın çıkarmış. Hastaneden geldikten sonra tuvalete çıktığımda bu kez yanmanin yanı sıra kanama olduğunu da gördüm. Kanama ve yanma her idrara çıktığımda devam ediyor. Ben hamile olmaktan korkuyorum sizce böyle bir ihtimal varmıdır 🥺

klasık yenı evlı balayı sistiti ben cok oluyordum. bol su için. gıdın bı dr a baktırın yıne de korunuyor musunuz? bol su ıle ben geçırırdım monorol dıye bı toz ılac vardı gece yatmadan ıcerdım sabah ılk cıs ıle mıkropları atıyorsun. idrar yolu enfeksyonu ama sız gorunun herşey yolunda mı bı baksın dr. farklı bı şey cıkmasın

klasık yenı evlı balayı sistiti ben cok oluyordum. bol su için. gıdın bı dr a baktırın yıne de korunuyor musunuz? bol su ıle ben geçırırdım monorol dıye bı toz ılac vardı gece yatmadan ıcerdım sabah ılk cıs ıle mıkropları atıyorsun. idrar yolu enfeksyonu ama sız gorunun herşey yolunda mı bı baksın dr. farklı bı şey cıkmasın
Gittim bugün test verdim yarın gidicem sonuçlar için

Enfeksiyon olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.. Benim annem de enfeksiyon olunca kanlı oluyordu idrarı..ama bende öyle birşey asla olmamıştı.. Hamile olsanız kan idrarda olmazdı.. İnşallah basit birşeydir..Allah şifa versin size.. Bizi de haberdar edin olur mu..

Sağlık ocağına gidin.idrar testi yaparlar...hemen çıkıyor zaten..birşey çıkmazsa o zaman kadın doğuma gidersiniz

Enfeksiyon olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.. Benim annem de enfeksiyon olunca kanlı oluyordu idrarı..ama bende öyle birşey asla olmamıştı.. Hamile olsanız kan idrarda olmazdı.. İnşallah basit birşeydir..Allah şifa versin size.. Bizi de haberdar edin olur mu..
Evet bugün birkaç tahlilimin sonucu çıktı hamile degilmişim. Yüksek dozda enfeksiyon kapmisim. Bir toz birde hap verdi kullanicam bakalım 😐

Yanmanız geçer 2 3 güne ama enfeksiyon tam olarak gitmez o yüzden iyileştim deyip ilaçlarınızı kullanmayı bırakmayın

Yanmanız geçer 2 3 güne ama enfeksiyon tam olarak gitmez o yüzden iyileştim deyip ilaçlarınızı kullanmayı bırakmayın
Doktorum 5 günde 2 kere iç demişti eczacı sabah akşam tok karna iciceksin dedi anlamadım 🤷

Doktorum 5 günde 2 kere iç demişti eczacı sabah akşam tok karna iciceksin dedi anlamadım 🤷
Bence bunu doktorunuza sormalısınız çünkü orada bir yanlış anlaşılma var bence.. Eczacının dediği gibi olma ihtimali yüksek ama emin olmaz lazım

Bence bunu doktorunuza sormalısınız çünkü orada bir yanlış anlaşılma var bence.. Eczacının dediği gibi olma ihtimali yüksek ama emin olmaz lazım
İdrar kültürü sonucu da çıkmış escherichia coli bakterisi görülmüş yarın hastaneye gidip gerekli bilgiyi ve tedavi yöntemini ogrenicem. Birde bu hapı eczacının söylediği şekilde kullandım ishal oldum, yarın dokturuma sorucam

X