Çirkinim diye diye estetik yaptıtmaya karar verdim?

Merhabalar bu tür konular açtıgım için saldıran üyeler olabilir. Fakat saygı duyuyorum. Bir iki vidoma obkektif yorum yapan bir kaç kişiye yorumlattım. Çirkin diyen de oldu guzel de. Bir kadın kaç yaşında olursa olsun guzel görünmek ister. Şimdilik burun, göz kapagı ve massater botoxa karar verdim. Mika Raun bile oldu. Kaç yaşına geldim. Şunu kafamdan atamadım. Ama cidden estetik olarak tam neye ihtiyacım oldugunu bilmiyorum.
Neden başkalarının çirkin yada güzel demesi çok önemli

Siz kendinizi seviyomusunuz ayna da gördüğünüz kişiyi beğeniyormusunuz

Yanı bu kadar şey yaptırıp pişman olmakta var

Iyi araştırmak lazım doğru tercihler yapmak lazım

Maddi manevî sağlam olmak lazım

Başkaları değil kendiniz önemli

Ne yapacagımı şaşırdım cidden bu konuda. Massater botox geçici. Burun beni pişman etmez küçülse. Göz kapagı en son
Ben masseter botoks yaptırdım. Çok kötü bir gülüşüm oldu bir süre. Güzellik olarak öyle aman aman bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Hatta ilk etapta o gülüş çirkin bile bence. Gerçi ben diş hekimine sağlık için yaptırdım belki estetik cerrahların yaptığı farklı oluyordur.

Göz kapağı için yüz yogası denediniz mi?

Nasıl mutlu olacaksanız öyle davranın. Maddi olarak zorluk yaşamayacaksanız ve eminseniz -bi buhran haliyle hareket etmediğinize- yaptırın. Ama hepsini üstüste değil. Küçük işlemler ile başlayıp nasıl hissettirdiğine emin olun derim. Geri dönüşü olmayan birşeyler yaptırıp pişmanlık yaşamayın sonra.

Ben masseter botoks yaptırdım. Çok kötü bir gülüşüm oldu bir süre. Güzellik olarak öyle aman aman bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Hatta ilk etapta o gülüş çirkin bile bence. Gerçi ben diş hekimine sağlık için yaptırdım belki estetik cerrahların yaptığı farklı oluyordur.

Aşırı çirkin değilim kare yapısı değişmiyor maalsef

Nasıl mutlu olacaksanız öyle davranın. Maddi olarak zorluk yaşamayacaksanız ve eminseniz -bi buhran haliyle hareket etmediğinize- yaptırın. Ama hepsini üstüste değil. Küçük işlemler ile başlayıp nasıl hissettirdiğine emin olun derim. Geri dönüşü olmayan birşeyler yaptırıp pişmanlık yaşamayın sonra.
Dularanızı eksik etmeyin çok teşekkur ederim inşallah herşey iyi olur

Ben seni bildim bileli kendini beğenmiyorsun. Ama sorunun estetikle düzelmez. Birincisi hatırladığım kadarıyla tercihlerin çok yanlıştı. Yani o kıyafet ve o makyajla herkes çirkin görünür, ikincisi beden algın bozuk. Tedavi olup kendine yakışanı bulursan sorunun estetiksiz dolgusuz çözülür bence.,

Ben burun estetiği yaptırdım. Estetiğe,işleme karşı değilim. Ama aşırıya kaçıldığı zaman bu furyanın sonu kötü olur bence. Psikolojik destek aldınız mı hiç?

Diş sıkmam için bana da öneriliyor fakat çogu kişi bunu yaptırdıktan sonra yüzleri sarkmış dolguyla toparlatmak zorunda kalmşlar diyerek hiç o işe kalkışamadım
Bana eğer ki müsaitseniz zahmet olmazsa özet bilgi geçebilir misiniz yaşadıklarınız hakkında ?
Ne gibi yan etkileir oldu , diş sıkmanızı engelledi mi vs

Diş sıkmam için bana da öneriliyor fakat çogu kişi bunu yaptırdıktan sonra yüzleri sarkmış dolguyla toparlatmak zorunda kalmşlar diyerek hiç o işe kalkışamadım
Bana eğer ki müsaitseniz zahmet olmazsa özet bilgi geçebilir misiniz yaşadıklarınız hakkında ?
Ne gibi yan etkileir oldu , diş sıkmanızı engelledi mi vs
Geçen temmuz ayında yaptırmıştım. Aynı anda çene yapım için plak da kullanmaya başladım. Doktor bunun diş sıkma değil çene kapanması için bir plak olduğunu söyleyip benden normal plağın 3 katı para aldı ama annemin standart plağından çok farklı görünmüyor. Şu an elleşıyorum massaterime asla eskisi gibi kocaman/gergin değil. Evet bastırınca hissediyorum. Ama eskisi gibi bir düğüm yok orada.

Ben sarkma gözlemlemedim. Ama massateri dondurunca ilk zamanlar yanaklarım gülüşüme eşlik etmedi. Ağzım güldü ama yanaklarım sabit kaldı. Çok creepy bir görüntüydü.

durduk yere gelmemiştir bu kendini çirkin hissetme altında yatan bence başka sebep var bi düşünün bakalım ne oldu da çirkin olduğunuzu düşünmeye başladınız? Eşiniz mi zorbalıyo aileniz mi toplum mu?

Merhabalar bu tür konular açtıgım için saldıran üyeler olabilir. Fakat saygı duyuyorum. Bir iki vidoma obkektif yorum yapan bir kaç kişiye yorumlattım. Çirkin diyen de oldu guzel de. Bir kadın kaç yaşında olursa olsun guzel görünmek ister. Şimdilik burun, göz kapagı ve massater botoxa karar verdim. Mika Raun bile oldu. Kaç yaşına geldim. Şunu kafamdan atamadım. Ama cidden estetik olarak tam neye ihtiyacım oldugunu bilmiyorum.
Estetik pişmanlıktır bence.şahsen estetik doktorlarının insanlarla alay ettiğini düşünüyorum. tüm kadınları tektip yapma hevesleri mi vardır nedir kadınlar birbirine benzedi iyice üstelik basit duruyor. garip kuşlara benziyorlar patlak dudaklar kaymış botokslar acayip burunlar.. bilemedim. bence kendinize bu kötülüğü yapmayın.

X