Çirkinim diye diye estetik yaptıtmaya karar verdim?

Turkish Delight

beni yaradan,elbet yolumu gösterir.
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
3.290
3.457
Merhabalar bu tür konular açtıgım için saldıran üyeler olabilir. Fakat saygı duyuyorum. Bir iki vidoma obkektif yorum yapan bir kaç kişiye yorumlattım. Çirkin diyen de oldu guzel de. Bir kadın kaç yaşında olursa olsun guzel görünmek ister. Şimdilik burun, göz kapagı ve massater botoxa karar verdim. Mika Raun bile oldu. Kaç yaşına geldim. Şunu kafamdan atamadım. Ama cidden estetik olarak tam neye ihtiyacım oldugunu bilmiyorum.

Kendini geliştirmek için bir şeyler yapsana. Mesela kitap oku. Toplumun güzellik algısına yönelik kadın bedeni üzerinde baskı ve beklentilerin insan psikolojisine etkisi ile ilgili okumalar yapabilirsin.

Eminim sana bakış açısı katacak ve bu sığ düşüncelerinden uzaklaşacaksin.
Bugün biri daha böyle konu açmış. Kendinize saygınız olsun biraz.

Yaş kaç? Maddi durum bunları karşılayabilecek durumda mı?

Misal ben geçen yıl niyetlendim. Gittim konuştum. Güvendiğim dr 50000fiyat verdi. Erteledim :))

Merhabalar bu tür konular açtıgım için saldıran üyeler olabilir. Fakat saygı duyuyorum. Bir iki vidoma obkektif yorum yapan bir kaç kişiye yorumlattım. Çirkin diyen de oldu guzel de. Bir kadın kaç yaşında olursa olsun guzel görünmek ister. Şimdilik burun, göz kapagı ve massater botoxa karar verdim. Mika Raun bile oldu. Kaç yaşına geldim. Şunu kafamdan atamadım. Ama cidden estetik olarak tam neye ihtiyacım oldugunu bilmiyorum.

İyi de bu saydıklarının hepsini aynı yıl yaptırırsan yüzün mahvolur. burun estetiğindeki o şişler tamamen inip, yüz iyice oturmadan botox-dolgu yaptırmamalısın. Göz kapağını gerekli değilse yaptırma.

İyi de bu saydıklarının hepsini aynı yıl yaptırırsan yüzün mahvolur. burun estetiğindeki o şişler tamamen inip, yüz iyice oturmadan botox-dolgu yaptırmamalısın. Göz kapağını gerekli değilse

Bu sizin mental sağlığınızı etkileyecek boyuttaysa ve maddi durumunuz da varsa olabilir ya. Ortada saldıracak bişi göremedim.
Evet mental saglıgımı çok etkiledi maalesef.

Çok rahatsızsan yaptır tabi ama çok fazla işlem sayıyorsun gerçekten bu kadar işleme ihtiyaç var mı acaba? Bir tane söylesen neyse.. Dolgu botox herkes yaptırıyor zaten onlardan başlayabilirsin bence de

Gerçekten bu konu hakkında çok rahatsızsanız psikolojik destek aldınız ama olmadıysa bence yaptırın insan kendini nasıl iyi hissdiyorsa ona yapabilirim. Ama psikolojik destek kısmını şundan dolayı diyorum ki örneğin yaptırdınız ama yine yaptırabilirsiniz bu sefer ufak kusurlar daha çok gözünüze batar ve hep kusur ararsınız . Yaptırmak istediğiniz estetik az şeyler değil. Etrafınızdaki insanlar da size istediğiniz dönütleri vermez sizde menun olmazsanız o zaman psikolojinizde büyük bir kaos çıkabilir

Çok rahatsızsan yaptır tabi ama çok fazla işlem sayıyorsun gerçekten bu kadar işleme ihtiyaç var mı acaba? Bir tane söylesen neyse.. Dolgu botox herkes yaptırıyor zaten onlardan başlayabilirsin bence de
Yüzüm kilolu, çenem kare, gözlerim kapaklı, ve burnum anormal olmasa da hafif buyuk

Gerçekten bu konu hakkında çok rahatsızsanız psikolojik destek aldınız ama olmadıysa bence yaptırın insan kendini nasıl iyi hissdiyorsa ona yapabilirim. Ama psikolojik destek kısmını şundan dolayı diyorum ki örneğin yaptırdınız ama yine yaptırabilirsiniz bu sefer ufak kusurlar daha çok gözünüze batar ve hep kusur ararsınız . Yaptırmak istediğiniz estetik az şeyler değil. Etrafınızdaki insanlar da size istediğiniz dönütleri vermez sizde menun olmazsanız o zaman psikolojinizde büyük bir kaos çıkabilir
Ne yapacagımı şaşırdım cidden bu konuda. Massater botox geçici. Burun beni pişman etmez küçülse. Göz kapagı en son

Yüzüm kilolu, çenem kare, gözlerim kapaklı, ve burnum anormal olmasa da hafif buyuk
Çene için masseter işini görür ama 3-4 aya anca küçülür hatların hemen ekstra işlem yaptırmamalısın incelsin sonrasında çene ucu dolgusu falan düşünebilirsin. Göze bulaşma bence öyle gözlerin seveni de çok var :)

Evet mental saglıgımı çok etkiledi maalesef.
Tamam o zaman iyi bir doktor bulun. Aşama aşama gidin. Sonra kendimi nasıl eski hâlime getiricem diye düşünürsünüz. Korkunç haberler okuyoruz her gün, negatif basmak istemiyorum ama. Belki burun yaptırıp gerisine öyle karar verirsiniz. Burun yüzü direkt değiştiriyor. Özgüveninizi bir tık yükseltse, profesyonel cilt bakımı, doğru saç kesimi, vücut yapısına uygun kıyafetler vs. derken her şey oturur. Yüzünüzün kusursuz görünmesi değil de bir bütün olarak nasıl cool, özgüvenli hissedersiniz buna odaklanın bence. Giyilen kıyafetin rengi, saçın rengi, doğru makyaj tonu, inanın kulağa önemsiz geliyor ama hepsinin etkisi çok yüksek. Şekersiz beslenmek bile direkt cildi etkileyen bir şey. Dediğim gibi siz bütüne odaklanın bence.

X