Çirkinim ama kızkardeşim çok güzel

Evet 13 yaşındayken burnuma takmıştım.
Büyüyünce yaptırıcam diyordum
Daha dün bir konuya yorumum "ameliyat olurum tamam ama inş burnumun şekli değişmez"
Zamanla barışacaksın kendile diye düşünüyorum

ay siz benimle kardeşim gibisiniz Güzelim, boşver bunları. Çirkin olsan ne? Güzel olsan ne? Hayat öyle bi şey ki. Ben de senin yaşındayken ağlardım hep kardeşim güzel diye ama güzel olsak ne? :) Önemli olan ahlaktır, edeptir, seni gerçekten seven bir insanla mutlu bi hayat yaşamaktır, bi işinin olmasıdır...

Biraz kendine değer ver. Senden hoşlananlar varmış, tanış onlarla. Şu an tam o yaşlar. Hiç çekinme kendinden. :) Seni seven olduğu gibi sever merak etme hiç. Sen derslerine bak ve işinin olmasını sağla. Yere ayakları sağlam basan özgüvenli bi kadın ol. İşte bütüün güzellik ondadır. :)

Ben de çirkinim diye ağlıyordum şimdi aklıma bile gelmiyor, beni olduğum gibi seven birisi var :) Hem Çirkin bile olsan ne olur ki? Herkes güzel olacak diye bi şey yok. Senin kaderin kardeşinden daha güzel olacak belki.

bizde de durum sizin gibiydi kendimizi gordum ablamla :)herkes bana her ortamda ne kadar guzel derken ablam oylece kaliyorudu cok uzuluyordum.ama elimde degil ben oyle soylesinler istemiyordum.ablamin uzulmesine dayanamiyordum.onu motive ediyordum hep.simdi ikimizde evliyiz.ablacimin dunya tatlisi cocuklari var.sevdigi onu seven bir kocasi var.hatta ablamin cocuklari benim oglumdan daha guzel diyebilirim bile :)aradan yillar gecince olgunlasinca bu tur seyler insanin umruna bile gelmiyor.eskiden aynadan ayrilmazdim simdi aynayi unuttum cocuk telasi filan.herkes bi gun yaslanacak zaten ve herkes kotu gorunecek.guzellik megerse hicbirseymis onu anladim

Diyelim ki taş gibisin, erkekler peşinden koşuyor sonra Allah korusun güzelliğini bozacak talihsiz bir olay yaşadın.Güzellik denilen şey bir talihsiz olaya bakar.Tabiki de her güzelin başına talihsiz olay gelmez ama olaya bu yönden bakmaz lazım.Dünya üzerinde çeşit çeşit insan var.Kaçının kusursuz bir güzelliği var?

İnsan 19 yaşından sonra o kadar değişiyor ki.
Sizden 3 ya da 4 yaş büyüğümdür. 18 19 yaşındaki fotolarıma bakıyorum tepkim puhahahah tipe bak oluyor Daha tipiniz çok değişecek. Kilo verin bakım yaptırın güzel ve temiz giyinin. İnanın benim 19 yaşımla 23 yaşım arasında dağlar fark var.

Bak ben 29 yaşındayım 19 yaşındayken üzülüp ağladığım şeyleri şuan hatırlamıyorum bile asla çirkin olduğunu düşünme ve isyan etme Allah herkesi güzel yaratmıştır bak mesela ben senin yaşlarındayken ayaklarım çok çirkin der ağlardım asla açık ayakkabı giyemez kimseye ayağımı gösteremezdim sağ ayak ve sol ayak parmaklarım birbirinden farklı sonra dedim ki Allah böyle istemiş böyle yaratmış dunyada eli ayagi olmayan milyonlarca insan varken benim ne haddime parmagim cirkin diye aglamak simdi sandalet giyip geziyorum kim ne derse desin amaan Allah sağlık versin gerisi boş sakin kendini üzme

Benim bir arkadaşım vardı, kardeşi hakikaten cok güzeldi renkli gozlu vs. o da kendini cirkin hissediyordu ama çirkin değildi, kardeşi cok güzel olduğu için öyle düşünüyordu. Şimdi ikisi de evli . Arkadaşımın çok seven yakışıklı bir kocası var. Oğullarını görsen yüzleri kalemle cizilmis gibi güzellikte.

yasınız kac sanırım 18 falan ?
eger dedıgım yaslardaysanız tamamen ergenlık :) annenız haklı 30 lu yaslara gelınce amaaan nelere aglamısım ya dıyeceksınız hatta aglayarak gecırdıgınız zamana uzulecek acıyacaksınız

yok 30 lu yaslardaysanız psıkologa gıdın

Ahh bu kizkardesler arasinda az bir yas farki olunca hep boyle oluyo. Ben de ablamdan uzunum diye okadar cok soylediler ki. Kiz boyunu takmazken takar olmustu.
Eminim ki sen de cok guzelsindir kuzum. Kilonu dert ediyosan saglikli beslenmeye bak. Yani oturdugun yerden mizirdanma kendin icin bi'seyler yaparsan daha da mutlu hissedersin.
Mesela butceni ayarla, nebiliyim bayram harcliginla mesela sac ya da cilt bakimina manikure git. Kendini daha iyi hissedersin.

Allah şans versin güzellik geçici yeterki bakımlı ol kilonu ver. insanları yüz güzelliği ile yargılayan kötü hissettirmelerden nefret ediyorum.

Benimde kız kardeşim çok güzel. Onu çok seviyorum. Her gören o çok güzel der. Bende Masallah deyin derim. 30 yildir böyledeğişmedi. Tuba buyukustune benziyor. Ve cidden güzel:)

Lise zamanı sınıfın en guzel kizi simdilerde oyle kötü haldeki. Kendine bakım yapmaya calisiyor ama daha fena batiriyor. 10 yil oldu tabi.. yani guzellik geçicidir. İleride sen kg verirsin, kardesin kg alır. Sen guzellesirsin o cirkinlesebilir. Kiskanclik yapma, ozenmek normaldir elbet

yasın gereği böyle düşünüyorsun ınan kı...ayrıca guzel olmak için illa uzun saçlı ela gözlu olmak gerekmıyor. bakım sus vs ıle gercekten guzel olursun. artık zaten çirkin kız yok bence. herseyın bır çözumu var yanı dert etme.

Lisede kardeşim var. Esmer, kabarık saçlı, kara kaşlı, kara gözlü, kıl tüy yönünden şanslı olduğunu, kendini çirkin hissettiğini söylüyor. Sürekli aynada kendini inceliyor. Ben ise ona baktığımda gelecekte yüzü oturduğunda, kendine baktığında ne kadar güzel olacağını görüyorum; tahmin edebiliyorum. O henüz kendinin farkında değil. Bu yaşlarda kendinize objektif olarak bakmanız sanırım pek mümkün olmuyor. Ama ben size şimdikinden daha güzel hissedeceğinizin garantisini verebilirim.

Sen benim kardesim olabilirmisin oda senin gibi. O hep kendine cirkinim dedigi icin bnde ona sinirlendigimde çirkin diorum. Halbuki cok guzel

Herkesin kendine has güzelliği vardır. Allah ın yarattığı her kul güzeldir sende çok güzelsin eminim. Yaşın daha çok ufak derslerine çalış kimsenin dediğini umursama aynaya geç ve ben güzelim de her zaman

Kardeşinle kendinin bi fotosunu ataydin bari gercekten cirkinmisin yoksa sen mi abartiyosun ne bilek simdi.

Aklıma güzelliğin on para etmez bu bendeki ask olmasa sözü geldi. Canim benimde yüzüm cirkin ama güzel yönlerim var. Herkes sempatik, sıcak kanli esprili der. Napalim cirkinler ölsün mu. Hem kismet benim cok cirkin arkilerim evlendi ne mutlular. O yüzden sende o kadar takilma kilo ver makyaj yap ne olacak bizde makyaj yapmadan biseye benzemiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…