Çirkinim ama kızkardeşim çok güzel

güzel yanım yok yani bana güzel bir yer gelmiyor. sadece zayıflayabilirm. göz altı morluklarım kalıcı
Canım bak sana bir tavsiye vereyim mi bırak kendini bak çok makyaj yapmakta iyi değil sadece kapatıcı sür göz altlarına inan 19 yaşında tazecik çiçek gibisin kuzum bırak sen insanları seni beğenmesin önce sen kendini sev daha yüzün gelişecek oturacak güzelleşecek sen yeter ki sakin kafayla düşün. Güzel bir program ayarla kendine diyet yap spor yap düzenli uyu bol su iç ve makyaj olayını tamamen bırak yada çok çok azalt bak sen değiştikçe çevrende değişecek daha mutlu ve sakin olacaksın

Sanatı mı beğenmedin,sanatçıyı mı?
Şükürle olsun bir sağlık sorunum da yok yüzüm yanık değil evet nankörlük yaptığımı da hissediyorum bazen ama içimde bi hise engel olamıyorum Allahım nolur gücenme makyaj yapıyorum ama bunu iyice güzelleşeyim diye değil çirkin olduğum hissettiğim için yapıyorum affet diorum İnşAllah sokağa bir gün makyajsız çıkabilirm

ablamda benden güzel ben hem kıllı hem sivilceliyim tabiri caizse o pürüzsüzz. Gurur duy o güzellik senin kardeşin

Bana gore guzellikten ziyade cekicilik onemli
[/QU eskiden giyerdim ama sımdı kilo aldım yakısmadıgını dusunuyorum hem de
düzenli bir hayatım yok ama en kısa sürede uyguayacağım :)

Emin ol takmaya değmez, beğenilmek tabiki çok güzel bir duygu ama bazılarımız da doğuştan dört dörtlük olmayabilir. Bakımlı olmak, tavır ve davranışlarda güzel olmak cezbeder bazılarını. Bazen aynada geçirilen vakit yoruyor insanı ama Allah herkesi başka bir şeyle sınıyor. Doğal güzel olmamak suç değil, içindeki ruhundaki güzelliği ortaya çıkarmak önemli olan

Sana sarılmak istedim kocaman =) 10 yas büyüğümdür senden, ah be tatlı kız keske dertlerin hep bunlar olsa =) Şu makyaj konusunu bir bırak öncelikle cok ciddiyim. Öğrenci oldugun için organik makyaja yönelemeyeceğini düşünüyorum (ki o bile bu yasta cok zararlı) sen güzel yüzünü temizle, cildini ve dudaklarını nemlendir. Bol nol su iç yeter de artar bile. Ayrıca güzellik göreceli Bi kavramdır. Güzellik anlayısı da son yıllarda cok değişti mesela. Dümdüz kaslar, minik Bi burun kocaman dolgulu dudaklar. Aman allahım para versen mesela öle olmak istemem. Bence benim ince dudaklarım hafif kemerli burnum seyrek kaslarım onlardan daha güzeller =) Yani sen kendini çirkin buluyorsun ya bu Baskaları için cekici bile olabilir hiç belli olmaz. Kaldı ki önce sen kendini sev karakterini sev. İyi bir insan olduktan sonra dıs görüşünüşün cok da bir önemi yok emin ol. Ayrıca yine kendimden örnek vereyim. Cıgunlugun begendiği seyler her zaman güzel değildir bence. Sarısın, beyaz tenli biri olarak esmer ten rengini her zaman cekici bulmusumdur mesela. Bunun gibi düşün. İnsanlara seni yargılamaları için fırsat veriyorsun adeta kendinle barıs, cok küçüksün hayat akıp gidiyor...

cok nadirdir iki kizkardesin ayni sekilde guzel olmasi...benimde kiz kardesim var ve fiziki olarak beni daha guzel bulurlar...ama soyle soyleyeyim..kardesim daha sanslidir bana gore...ben bir cok seyi tirnaklarimla kazanirken ona sansi gulmustur masallah..yani herkesin var yuzunun guldugu bir taraf. bana deseler guzellik mi sans mi? sans derdim mesela..

Valla benim de burnum büyük ben de zamaninda cok şikayetçiydim.Ama ne zaman kendme guvendim ne zaman kendimi sevdim. O zamn kendimi oyle gormedim.Ara sıra soylenenlere de kulak asmadim.Brnum buyuk ama gozlerim de buyuk, cok narin cizilmis gbi bir dudagim var bunlari seviyorum ve insanlardanda genelde guzel iltifatlar alirim.Neden vucudumun bir yerini begenmedim diye yada duzeltilecek bir durumum varsa kendimi yerden yere atayim ki .Rabbim bir bildigi var ki boyle yaratmis.Kimse kusursuz degil ki.O guzel dediklerinin de illaki bir kusuru vardir onlara gore.Hersey sende bitiyor kardeşim.Sen enerjik sempatik olursan insanların daha cok dikkatini cekersin.

Allah kolaylık versin zor bir durum. Bir psikoloğa gidebilirsin. Bu arada her güzel olan mutlu değil.. Bizi güzel bulanlar çok oldu da ne oldu?

Kilo vermek cok basit bir sey hele de balik etliyim diyorsun sadece biraz fazlaligin vardir zamana yayarak oyle guzel verirsin ki. Ama bunu baskalarina kendini begendirmek icin degil kendini iyi hissetmek icin yap. Ayrica guzellik de goreceli bir kavram bana guzel gelen sana cirkin gelebilir. Belki kardesini begenmeyip seni begenenler de vardir ki zaten dis gorunus gunumuz dunyasinda soz sahibi olan bir insan icin cok bir sey ifade etmez. Umiversiteni bitir dil ogren kendini gelistir topluma faydali seyler yap bunlarla gundeme gel. Kardesinle de bu kadar sık karsilastrma kendini bu ona karsi davranislarinda degisikliklere sebebiyet verebilir. Kardesler arasinda kiskanclik olmamali. Bi de inancin ne bilmiyorum ama estetige gunah falan demissin herkes yaptiriyor bir sey yok bunda biraz daha buyuyup ekonomik ozgurlugunu aldiginda gidersin sevmedigin yerini yaptirirsin dunyaya bi kere geliyoruz insan istedigi gibi yasamali ozgur ve mutlu olmali.

seni bu konuda çok iyi anliyorum,ablam da benden güzeldir ben guzellesmek icin paralar dokup zamanimi buna harcarken ablam sifir makyajla basitbi topuzla herkesin dikkatini ceker insan ...hep kucklugumuzden beri kiyaslarlar ikimizi eskide ben de cok umursardim takardim ama şunu fark ettim ki bu kiyaslamayi yapan teyzeler kendileri gudubet ve cirkin yani kendileri takintili o yuzden boyle kendi guzellik algilarina gore milleti elestirip duruyolar ablam 40larinda ben otuzlarimdayim ve birak artik kiskanmayi gurur duyuyorum onda guzel gorunecegini dusundugim takilari kiyafetleri hediye aliyorum cunku hayat kisa ve beraber mutlu gecirdigimiz her an her seyden kiymetli,ayrica kendi parani kazandiginda en iyi makyaj malzrmesini alip en yakisan kiyafetleri giyip guzellesiorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…