Cinsiyetini kendiniz belirleyin :):)

çok güzel canım çok teşekkürler paylaştığın için.
ama dikkat ettim ben son 2 günüm hep erkeğe denk geliyor ocak şubat mart olarak baktım acaba senin nasıl çizelgen.

rica ederim canim benimde 2 gün arayla 2 gün kiz,2gün erkek gösteriyo.hayirlisi bakalim.benim öletakintim yoktur,rabbim hayirlsini versin cümlemize,saglikli olsun insallah yeter :emir_bebek:

ocqk subat mart baktim derken nedemek istiedigini anlamadim canim bu takvim sadece önümüzdeki ayin olasiligini gösteriyo.mesela benim 10-11 kiz 14-15 erkek gösterdi,birde 14 ünde muhtemel yumurtlama günü

Son düzenleme:
aynen benimde öyle takıntım yok evlat evlattır önemli olan yaradılışı tam olsun hayırlı olsun.
valla ben orda aylar var tıkladım muhtemel adet tarihi günümede girdim baktım dene istersen yumurtlama gününü şimdiden öğrenirsin.

yumurtlamadan önceki ilişkiler kız, sonraki ilişkiler erkek bebek şansını artırır.

bu yüzde yüz dogrumudur acaba?eger dogruysa herkes istedigini dogurur :):)

bu yüzde yüz dogrumudur acaba?eger dogruysa herkes istedigini dogurur :):)

bu sadece bır bılımsel varsayıms anırım cnm
ayrıca bu takvımın guzellıgı yumurtlama gununu gosterıyorrr

ayrıca subat ayında hamıle kalmak ısteyenler topıgındede paylasıyorum ıznınle :KK1:

benceböle şeylere inanmayın.allah bilir .eğer doğruluğu olsaydı herkes istediği cinsiyette bebek yapardı.inanmayın.

bu yöntem bi cok kisi tarafindan denenmistir ve olumlu sonuc alinmistir arkadaslar... cunku bilimsel olarak erkek ve disi olan spermler birbirinden farklidir..yani söyle ki; erkek sperm hucreleri cok daha hizli ve kucuktur yumurtaya hemen ulasir, eger yumurtlama gunu birliktelik olduysa erkek olmasi cok cok yuksektir... disi spermler daha yavas buyuk ve agirdir.. spermler eger yumurtlamadan 2 yada 3 gun önce rahme girdiyse tahminen 72 saat yasarlar.. erkek spermler cok hizli hareket ettikleri icin enerjilerini hemen tuketirler ve cabuk ölurler , disiler daha agir ve yavas olduklarindan cok uzun yasarlar rahimde ve yumurtayi döllerler :) bu bilimsel bir gercektir :)

birde farkli varsayimlar ortaya atilmis yumurta iceri alacagi spermi secer diye bi varsayim, annenin beslenme turune göre yumurta icine alacagi spermi secer deniyor ama bunun hakkinda gecerli bi delil var mi bilmiyorum :)

ama bu iliski gunune gore cinsiyet secimi gecerlidir :KK71:

bu yöntem bi cok kisi tarafindan denenmistir ve olumlu sonuc alinmistir arkadaslar... cunku bilimsel olarak erkek ve disi olan spermler birbirinden farklidir..yani söyle ki; erkek sperm hucreleri cok daha hizli ve kucuktur yumurtaya hemen ulasir, eger yumurtlama gunu birliktelik olduysa erkek olmasi cok cok yuksektir... disi spermler daha yavas buyuk ve agirdir.. spermler eger yumurtlamadan 2 yada 3 gun önce rahme girdiyse tahminen 72 saat yasarlar.. erkek spermler cok hizli hareket ettikleri icin enerjilerini hemen tuketirler ve cabuk ölurler , disiler daha agir ve yavas olduklarindan cok uzun yasarlar rahimde ve yumurtayi döllerler :) bu bilimsel bir gercektir :)

birde farkli varsayimlar ortaya atilmis yumurta iceri alacagi spermi secer diye bi varsayim, annenin beslenme turune göre yumurta icine alacagi spermi secer deniyor ama bunun hakkinda gecerli bi delil var mi bilmiyorum :)

ama bu iliski gunune gore cinsiyet secimi gecerlidir :KK71:[/QUO

aciklama icin cok saol canim:)denicem:KK1:

bisey degil canim..faydali olabilmissem ne mutlu bana.. cinsiyet belirlemek isteyenler bu yöntemi denesinler :) esim genetikcidir o yuzden garantisi yuksek bir teknik diyebilirim ama sicaklik ölcum ve takvim yöntemlerinide yaninda yuzdeligi arttirmak icin kullanabilirsiniz..

canım nasıl oluyo bende denemek
isterim yardımcı olursan sevinirim :KK61::KK61::KK61:
ben şuan adetim zaten şimdiden tşk ederim :KK71::KK71::KK71::KK71:

X