Cinsiyete önce erkek sonra kız dediler yaşayan var mı?

Handeuygunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
21
-3
26
Merhabalar kızlar
14 15 haftalarda cinsiyete erkek denildi kordon bacak arasında dedi aa çıktı dedi bak pipisi erkek dedi. 20. Haftada kız dedi o gördüğüm kilotiristmiş dedi detaylı ultrasonda kız denildi q ayrı doktor kız 1 ayrı doktor erkek dedi başına böyle birşey gelen var mı 5 ay erkek kıyafeti aşdım çok kaptırdım kendimi erkek olma ihtimali kız olma ihtimali nedir yazarsanız çok sevinirim 🙏

Hiç anlamıyorum böyle doktorları neden insanları ümitlendiriyorlar ki oysa ki 14-15 haftalarda cinsiyet %100 belli oluyor kordonla klitorisi karıştıracak bir doktor kesinlikle işinin ehli değildir bence…

Merhabalar kızlar
14 15 haftalarda cinsiyete erkek denildi kordon bacak arasında dedi aa çıktı dedi bak pipisi erkek dedi. 20. Haftada kız dedi o gördüğüm kilotiristmiş dedi detaylı ultrasonda kız denildi q ayrı doktor kız 1 ayrı doktor erkek dedi başına böyle birşey gelen var mı 5 ay erkek kıyafeti aşdım çok kaptırdım kendimi erkek olma ihtimali kız olma ihtimali nedir yazarsanız çok sevinirim 🙏
Detaylıda ne denildiyse odur muhtemelen detaylı ultrasonda yanılma olmuyor

Merhabalar kızlar
Bana da 13+4 de kız dedi doktorum
16+4 de kordon mu pipi mi çok arada kaldı
Sonra pipi dedi erkek bu dedi
Tam 20 dk uğraştı
Erkek olsa daha çabuk belli ederdi diye düşünüyorum çünkü iki oğlum var ikisini de 12. haftada öğrenmiştim

X