Shryldz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
284
256
Mrb arkadaşlar her hamile mutlaka merak eder bebeğinin cinsiyetini ve bazi batıl inançlarla eskiden günümüze kadar gelen tahminlerle büyüklerimizin söylediği yaptığı seylerle günümüzde de deneyenler var tabiki en basta Allah bilir bunlar sadece meraktan bende hamileyim bende merak ediyorum açıkçası tabiki rabbim en başta sağlıklı olmasini ve hayırlı olmasini nasip etsin hepimizin bebislerini duyduğum bisey var deneyen yada bilen varmi diye sormak istedim eger hamileyken çocuğunuz varsa onun göbek deligine bakarak karnimizdaki çocuğun cinsiyetini anlarmışız bunu daha önceden bakan tutan kisiler varmi ama iki şekilde duydum hangisi dogru acaba göbek deligi yukari bakınca kimisi kiz asagi bakinca erkek olur demis kimiside yukari bakınca erkek asagi bakinca kiz demis tam tersi yani bilen arkadaslar yorum yaparsa sevinirim

Çok hurafe duydum ama bu kadar saçma olanı ilk kez duyuyorum açıkçası hiç mantığa uymuyor ilk doğan çocukla ne alakası var

Çok hurafe duydum ama bu kadar saçma olanı ilk kez duyuyorum açıkçası hiç mantığa uymuyor ilk doğan çocukla ne alakası var
Ilk cocukla alakali degil mesala ikinci çocuğa hamileyseniz ondan önceki cocuga bakılıyor üçüncüye hamileyseniz yine ondan önceki çocuğa bakılıyor ilk çocuğa degil yani tabiki batıl inanç yada hurafe ne derseniz hic birseyin %100 gerçekliği yoktur %100 ancak Allah bilir

Mrb öncelikle hayırlı olsun rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin insallh ben cevremde büyük tanıdığım Insallh var sordum duymadık denemedik dedi ama geçen en yakın arkadaşım makas ve bicak oyununu yaltı tuttu

Karın sivri olursa erkek , popo büyürse kız deniliyor. Erkenden bebeği hissedersen erkek deniliyor. Erkek daha erken hareketlenirmismis. Imm yumurtlama öncesi iliskide kız yumurtlama zamanında olan ilişkide erkek bebis oluyormusmus. Bide bunlar var

Makas ve bicagi banada yaptilar birde tuz kafaya tuz serpiliyor sen görmeden burnunu kaşırsan erkek kafani yüzünü falan kaşırsan kız olurmuş bana bunlar denendi henüz cinsiyeti öğrenmedim öğrenince yazarım doğru çıkıp çıkmadığını

Birçoğu zaten hamileligin sonuna dogru onda da zaten öğrenmiş oluyorsun

Hm anladim aslında eğlenceli ve merak uyandırıyor peki makas mı?bıçak mı?çıktı☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…