Doğuma Hazırlık Cinsiyet tahmini yapar misiniz ? 12. hafta

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Erkek canım

Tesekkur ederim :) hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza insallah. Parlaklık mi hmm bi bakayım. Kız erkek fark etmez sağlıklı olsunlar da kıyafet almak istiyorum artik o yüzden sabirsizlaniyorum :) bir önceki kontrolde bacaklarını açmadi pazartesi kontrol var inşallah bacaklarını acar da bizde görürüz :)

Kızlar buda 14 haftalıkken :)
O zaman erkek gibi duruyor diyeyim :)

bana da hep erkek demişlerdi hic ki diyen olmadı kizim var :)

Sağlıkla büyütün inşallah :) ben de öğrensem ufaktan kıyafet ihtiyaç alışverişine başlıcam çok hevesleniyorum :' inşallah cinsiyetini gösterir yarin bize bebeğim :)

İnşallah canım Allah kucagina almayi da nasip eder insallah merak etme :) zaman sanki geçmiyor gibi oluyor sonra dogup biraz buyuyunce arkana bakip ne çabuk geçti diyosun :) beyaz kirmizi yesil tutuncu gibi kiyafetler falan al sende :) bu arada ilk doğduğunda bambu kıyafetler tercih etmeni öneririm :)

Aminn inşallah Rabbim o günleri de gösterir inşallah :) zaman sanki durdu gibi ya hee ultrasona girdigim de bebeğim buyuyor ve her görmediğim zaman özlüyorum. Bambu kıyafetler nasıl oluyor canım ilk bebeğim birşey bilmiyorum :)

Canim bambu ağacından yapılan organik olan kıyafetler yani %100 pamuk olanlarda güzel aama diğerleri dokununca bile daha yumuşak internete yaz bulursun canim caremell'inkileri kullandim ben cok rahatlardi gerçekten icim rahat rahat giydirdim. Linkini buluo atayim sana.

Ilk olduğunu fark ettimde o yüzden soyledim zatem :)

Tamam canım söylediğin iyi oldu araştırırım simdi ben internetten. Tesekkur ederim :) bende ne giydirsem diye şimdiden düşünüyorum yazın doğacak ya ondan :) acaba body yeterli olur mu yoksa üşür mu ? Takim giydirsem diyorum patik ile filan terler mi ?

Sen hangi anne gribundansin? Benimkisi nisanda doğdu cok ince yazıklar var uzun Kollu onlari giydirdim çoğunlukla. Havalar iyice isininca temmuz gibi haziran sonu gibi falan da kisa kolluya geçtim. Zaten evde ayarlarsin usuyup usumedigine bakip. Dışarı cikarkende ince giydirip ceket alirsin battaniye yelek falan :) 40i ciksin derler ya halk arasında işte 1 1.5aylik olunca rahat rahat giydirirsin herseyi :) kendinde o zamana öğrenmiş olursun. Ben tek basima öğrendim sayilir sadece esim ve ben ikimiz baktık hep streslenme yani :)

Ben haziran annesi olucam kısmetse canım :) aynen dediğin gibi yaparım bende. Bebeğim ile dışarı çıkmaya sabirsizlaniyorum :) ay çok heyecanlı şeyler. Allah o günleride gösterir inşallah :) allahtan Kayinvalidem yanımda altlı üstlü oturuyoruz annemde gelir memleketten yanlız kalmam ama dediğin gibi ilk bebeğim ve ben bakmak istiyorum her şeyi ile :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…