Doğuma Hazırlık Cinsiyet tahmini yapar misiniz ? 12. hafta

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben haziran annesi olucam kısmetse canım :) aynen dediğin gibi yaparım bende. Bebeğim ile dışarı çıkmaya sabirsizlaniyorum :) ay çok heyecanlı şeyler. Allah o günleride gösterir inşallah :) allahtan Kayinvalidem yanımda altlı üstlü oturuyoruz annemde gelir memleketten yanlız kalmam ama dediğin gibi ilk bebeğim ve ben bakmak istiyorum her şeyi ile :)
Insallah nasip olur canim ♡ gerçekten yasanmaya değer müthiş duygular.
Bende kv birlikte oturuyorum ama insan kendi evladina kendi bakmak istiyor o yüzden hic kimsenin müdahale etmesine izin vermedim hatta bazen oyle bir bag ile baglandigim oluyor ki bir duvar örüyorum dışarıya karsi ve eşimi bile içeri almak istemiyorum. Sende yaşarsın insaAllah. Allah kucagina akio büyütmeyi nasio etsin insaAllah güzel günler görün. Merak ettiğin başka şeyler olursa istediğin zaman sorabilirsin canim. İyi geceler.

Insallah nasip olur canim ♡ gerçekten yasanmaya değer müthiş duygular.
Bende kv birlikte oturuyorum ama insan kendi evladina kendi bakmak istiyor o yüzden hic kimsenin müdahale etmesine izin vermedim hatta bazen oyle bir bag ile baglandigim oluyor ki bir duvar örüyorum dışarıya karsi ve eşimi bile içeri almak istemiyorum. Sende yaşarsın insaAllah. Allah kucagina akio büyütmeyi nasio etsin insaAllah güzel günler görün. Merak ettiğin başka şeyler olursa istediğin zaman sorabilirsin canim. İyi geceler.

Amin canım inşallah allah isteyen herkese nasip eder inşallah. Çok güzel duygular. Daha soracak çok şeyim olacak :) sormak istediğim olursa mesaj atarım canım çok sağol anlayışın icin. Tesekkur ederim iyi geceler.

Kızlar yine öğrenemedim cinsiyeti bacaklarını sımsıkı kapamış :) doktor yine goremedi çikolata yedim ama yine de yok :) inatçı çıktı benim yavrus :)

Ama bugünkü ultrason fotomuz :)

Eklentiler

• P_20160111_170943.jpg
    P_20160111_170943.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 112
Kızlar yine öğrenemedim cinsiyeti bacaklarını sımsıkı kapamış :) doktor yine goremedi çikolata yedim ama yine de yok :) inatçı çıktı benim yavrus :)
ayyy mesajı şimdi gördümm...o zaman kız gibi seninki benim kızım 6.5 aylıktı gösterdiğinde...genelde öyle diyorlar kızlar göstermezmiş..bakalım hade hayırlısı..

ayyy mesajı şimdi gördümm...o zaman kız gibi seninki benim kızım 6.5 aylıktı gösterdiğinde...genelde öyle diyorlar kızlar göstermezmiş..bakalım hade hayırlısı..

Öyle hayırlısı olsun canım :) ayrıntılı ultrasona girerim iki üç hafta sonra :) o zaman görebilirim sanırım. İnatçı çıktı yavrus bacaklarını acmamakta inat ediyor.

X