Cinsiyet tahmini 11+4

bahar496

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
313
130
39
Kızlaaar çok merak ediyorum doktorum kesin bişey söylemedi benim de bulantım falan hiç olmadı o yüzden erkek olabilir diye düşündüm. Birde Çin takvimine göre de erkek gösteriyor ama ben dayanamayıp size sormak istedim sizce ne olabilir 😅

Eklentiler

• 2B83425A-A09A-4C87-8AB9-0B505CBB30B9.jpeg
    2B83425A-A09A-4C87-8AB9-0B505CBB30B9.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 30
Hadi ya valla ne yalan söyleyim bende erkek istiyorum ama tabi kızım da olursa prensesim olur 🥰
erkek kıyafetleri hiç güzel değil 😂 su an bebek alışverisine başladık hep kız kıyafetleri güzel geliyor bana 😩😩 hırdavatçı gibi giyidirecez oğlumuzu mecbur 😂😂

Evet o konuda haklısın daha bişey almaya başlamadık ama benim gözümde hep kız kıyafetlerine gidiyor 😂😅
sağlıkla, huzurla gelsin inşallah.. ben de erkek olduğunu öğrendiğimde bir hafta soktaydım 😂 ama simdi ona da alıştım ve iki kat heyecan oldu beklemediğim bir sey olduğu için.. her türlüsü güzell valla.. güzel heyecanlar..

sağlıkla, huzurla gelsin inşallah.. ben de erkek olduğunu öğrendiğimde bir hafta soktaydım 😂 ama simdi ona da alıştım ve iki kat heyecan oldu beklemediğim bir sey olduğu için.. her türlüsü güzell valla.. güzel heyecanlar..
Evet öyleymiş gerçekten ben 1 buçuk sene bekledim rabbim sonunda nasip etti 🥰 sağlıcakla kucaklarımıza alırız inşallah evlatlarımızı

X