Cinsiyet rüya

nnnurss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
5
1
21
Herkese merhaba 8 haftalık hamileyim rüyamda bir kızım olduğunu gördüm bundan birkaç gün sonra rüyamda kuyumcuya gittiğimi ordan renkli boncuklu bileklik aldığımı gördüm ve annem de rüyasında benim kız çocuğum olduğunu ve emzirirken görmüş bu şekilde rüya görüp cinsiyeti doğru çıkan var mı acaba

Rüyada koz bebek görünce kız altın görünce erkek derler anlamına baktınız mı siz

Baktım hamile bir kadın rüyasında kız bebeğinin olduğunu görürse kızı olurmuş erkek olduğunu görürse erkek olurmuş ama emin olamadım sorayım dedim bileklikte dediğim gibi renkli boncukluydu ve iki gün önce rüyamda eşimle tatile bir otele gidiyorduk otel odasında biri çantasını unutuyordu pembeydi o da bu da mı bir işaret acaba diye düşündüm biri daha görmüş beni rüyasında toz pembe bir nişanlık vardı üstünde dedi böyle pembe renk kız falan görünce acaba kız mı diye buraya bir danışayım dedim

Benim tersine çıkmıştı. Mavi battaniyede sarılı erkek bebek gördüm kucağımdaydı ama kızım oldu😇

Benim tersine çıkmıştı. Mavi battaniyede sarılı erkek bebek gördüm kucağımdaydı ama kızım oldu😇
Aa 😇😇 bizim bir akrabamızda rüyasında kızının olduğunu görmüş onun da kızı oldu tabi kız erkek fark etmiyor ilk önce sağlıklı olması ama insan yine de merak ediyor yaa🤔

Rüyayla amel edilmez. Aynı zamanda her zaman rüyalar gerçekleri yansıtmaz.
Allah gönlünüzdekini versin

Ben çocuklarımın cinsiyetini rüyamda görmüştüm ama tabii kız görüp erkek doğuran; erkek görüp kız doğuran da çok

X