Aile Planlaması Cinsellik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

delyylade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
118
0
kızlar hiç planda olmayan bir kanamam yüzünden en az 1 ay sevgilimlen ilişki yaşıyamıyacaz bu durum beni korkutuyor anlayış göstermeyip beni terketmesi mümkünmü sizce yada böle bi durumdayken ne yapmalıyım ya :S

aynı tahmin ettiğim gibi kızlar kendi isteklerinden ziyade sırf sevgilileri kaçmasın diye sevgilileri cinsellik yaşıyorlar. ne saçma bir sevgililiktir bu ya. aşk yok içinde orası belli. hiç insan aşkından nefsi için vazgeçer mi

ay saçmalama cinsellik için terk edecekse etsin de zaten sende üzülme sakın, ayrıca senin saglıgın söz konusu, sakın erkek arkadasını dusunme kandi sağlıgını dusun ,ayrıca cinselliktede kendi mutluluguna bak sevgilininkine değil, bende hep sevgilimi dusunuyordum baktım bu hep kendini dusunmeye basladı artık kendimle ilgileniyorum onunla değil:) valla boylesi daha iyiymiş

kızlar haklısınız sanırım niye ben onu düşüneyimki :KK43: belkide ayrılıcaksa böylesi daha hayırlı olur nekadar değersiz oduğunu anlamış olurum bana değer verip vermediğini anlarımm

X