Cinselligi kadinlar mi başlatmali erkekler mi?

Delirmekuzereyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
1.237
2.354
Kizlar merhaba ya benim derdim belki çoğunuza göre dert bile degil ama.. Cinselligi genel olarak ben başlatıyorum esime karşı nişanlı iken böyle değildi o isterdi evlendikten sonra ben istedikce o kaçtı gibi.. Sizce rolleri mi değiştik? Eril enerji dedikleri şeyi kendimde yükselttim de esim mi isteksiz oldu o uzerime deli gibi saldiran adam gitti yatakta yatan mumya gibi oldu. ! Bu dengeyi nasil değiştirebilirim fikri olan varmi?

Hatirladigim kadari ile siz hamileydi iz ve hamileliginizin son aylari vucudunuzda oludan degisiklikler esinizi etkilemis olabilir.
Buyuk ihtimalle dogumdan sonrada bir sure ustunuze atlamicak siz baslaticaksiniz ama zamanla duzelir suanlik yapcak bisi yok hamile olmasaydiniz fantezi kiyafeti onerim olucakti ama fantazi kiyafetleri vs suan icin size uygun olmayabilir

Birde 2 3 aydir esinizin issiz oldugunu yazmissiniz eski konualrinizda ev degistirme vs gibi konularda gundeminizde bu sebepten kturu belkide bunalimdadir 2 3 aydir issiz kalmasi bile tek basina yeterli bir sebep

saka misin kiz beyfendiyi etkilemis

Eşinizin isteği bitmiş daha çok üstüne gidip daha da sohutmayin konuşup bu böyle olmaz varsa bir sebeb söyle diyebilirsin veya doktora gidelim neyse tedaviye başlayın tarzında konuşma yapabilirsin

Konu başlığına cevap verecek olursam bunun kadını erkeği yok bence. Eşit olmalı yoksa karşı taraf aynı sizin gibi "bi ben mi istiyorum" kafasına giriyor bir süre sonra. Ama yorumlardan anladığım kadarıyla sizde durum farklıymış. Adamın kendince haklı sebepleri varsa çok da üzerine gitmeyin. Bide bırakın biraz özlesin.

:) inanirmisiniz 7 aylik hamileyim hic karnim yok normalde de zaten zayıf biriydim vücudumda da pek değişiklik yok hamile olmamla alakali değil bu durum sanmiyorum

:) inanirmisiniz 7 aylik hamileyim hic karnim yok normalde de zaten zayıf biriydim vücudumda da pek değişiklik yok hamile olmamla alakali değil bu durum sanmiyorum
Fiİksel bir degisim olmasa bile karninizda kocaman bir bebegin oldugunun farkinda esiniz emin olun hamilegin ilk zamanlari bebek kucuk oluyo ama 7 aylik. İr bebek elleri kollari gozleri vs butun her seyi var belki bebek goruyodur dusuncesi vardir esinizde bazi erkeklerde olabiliyomus

Bazı erkeklerde hamile olduğu için kadın içeride kendi çocuğu var netice de eskisi gibi şevk duymuyor farklı gözle bakıyor anne olarak görüyor. Sabredin 2 ayınız kalmış zaten. Sizin içinde zor değil mi bu halde seks yapmak? Doğumdan sonra eskite dönersiniz bence. Bir de kadını erkeği yok bence iki tarafta başlatabilir ilişkiyi

Sürekli isteyen çekiştiren taraf olursanız kıymeti kalmaz. Bırakın biraz o sizin peşinize gezsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…