Cinsel ilişkide pozisyonlar ?

Ooo 12 yıllık evli olmanıza rağmen her poz rahat yapamıyorsunuz demek
Ben de kafama takmayım o zaman pek ya

Allah analı babalı büyütsün şimdiden
Ben de yukardaaa iken sadece içime alıyorum kalıyor öyle
Millet nasıl hee poz zevk alıyor bilmiyorım
Allah razı olsun
Kız orda daha güzel emin ol hareket edemiyorum diyorsun ya yavas yavas et o ağrı gidicek zaten. Duyduğum kadarıyla üste zaten zor oluyormus onu başar doggy bile yaparsın

Bende 3 yillik evliyim su doggy ve bacak omuzda asla rahat edemedim cok cnm yanar yada psikolojik heralde denicem bu dediklerinizi

Benimde o doggy midir nedir o pzisyonda hep canim yanar yapamam hele bacaklar hepten yukari kalkinca neden acaba
Doggy en rahat pozisyondur aslında belini aşağı doğru bükeceksin sıkıntı olmaz bacak omuza dediginiz pozisyon da bacakları havada birleştirin daha rahat olacaktır

Tek cözüm uzun ön sevisme ve defalarca siz boşalana kadar oral sex yapması size

Benim rahmim ters. O da ağrıya sebep veriyor. Sizde bir jinekolojik muayeneden geçin isterseniz. Miyom, polip, hpv... bunların hepsi ilişki sırasında ağrı yapıyor.

Kuruluk oluyordur canim ben surekli jel yerine hindistanceviziyagi kullaniyorum inan cok rahatlatiyor hem dogal tavsiye ederim

Tamamen kendini gersiğin ve korktuğun için.. Ben evliyken hiç yapamıyorsun tabi eşe nazda geçiyor hem acıyor hem tek pozisyondan öteye gitmiyordu. Çook uzun süre böyle devam etti. Sonra ayrıldım falan filan derken erkek arkadaşım vardı. İlk hafta tüm pozisyonlar falan yapıldı hiç acıma falan yoktun. Tamamen kendini korkutman sonucu kasıılmandan ibaret. Bunu bir an önce aşmzsan sorun yaşarsın. Korkma hiç bikey olmuyor vee çok çok güzel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…