Cinsel ilişkide pozisyonlar ?

Doggyde belini içe kıvırıp başını aşağı eğeceksin, bacak omuzada kalçanın altına yastık koyacaksın. Muhtemelen vajina o pozisyonlarda kıvrımlı bir hal alıyor ve bu da ilişki sırasında acı veriyor.
Bacak omuzada hala canım yanar 12 yıllık evliyim
Ooo 12 yıllık evli olmanıza rağmen her poz rahat yapamıyorsunuz demek
Ben de kafama takmayım o zaman pek ya

Allah analı babalı büyütsün şimdiden 😊
Ben de yukardaaa iken sadece içime alıyorum kalıyor öyle
Millet nasıl hee poz zevk alıyor bilmiyorım 😂
Allah razı olsun🤲
Kız orda daha güzel emin ol hareket edemiyorum diyorsun ya yavas yavas et o ağrı gidicek zaten. Duyduğum kadarıyla üste zaten zor oluyormus onu başar doggy bile yaparsın😂

Doggyde belini içe kıvırıp başını aşağı eğeceksin, bacak omuzada kalçanın altına yastık koyacaksın. Muhtemelen vajina o pozisyonlarda kıvrımlı bir hal alıyor ve bu da ilişki sırasında acı veriyor.
Bacak omuzada hala canım yanar 12 yıllık evliyim
Bende 3 yillik evliyim su doggy ve bacak omuzda asla rahat edemedim cok cnm yanar yada psikolojik heralde denicem bu dediklerinizi🤔

Benimde o doggy midir nedir o pzisyonda hep canim yanar yapamam hele bacaklar hepten yukari kalkinca neden acaba 🤔
Doggy en rahat pozisyondur aslında belini aşağı doğru bükeceksin sıkıntı olmaz bacak omuza dediginiz pozisyon da bacakları havada birleştirin daha rahat olacaktır

Arkadaşlar merhaba
Ben 9 aylık evliyim ve 9 aydır adamakıllı ilişki yapamıyorduk
Şöyle hep canım yanıyordu
Doktora gittiğimde azcık vajinismus var dedi ama benim ilişki gerçekleşiyor araştırdım biraz disparoni var büyük ihtimalle
Ben de evde bol bol su içip sıcak su tornbası yapıyorum işe yaradı gibi canım yanmıyor ve birazda olsa zevk almaya başladım
Ama 2-3 kere denemem de tam de bilemiyorum tam geçip geçmediğini :)
Şimdide Şöyle bir sorun var
Sadece tek bir pozisyon yapabiliyoruz klasik olan ben alta eşim üste olan
Biraz kendim evde yenerkenden ben üste eşim alta olanı yaptık giriyor misal içine tam değil ama çoğunluğu giriyor ama sonrasında ise canım gene acıyor ve devamı olmuyor ve Doggy mi ne oluyor onu asla yapamıyoruz acayip canım yanıyor ondan hiç yapamıyorum
Tek yapabildiğimiz klasik poz ondanda canım az az yanıyor artık bi tek onda rahat oluyorum
Acaba neyden kaynaklı bilen var mı ? Ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz ? İyi geceler
Tek cözüm uzun ön sevisme ve defalarca siz boşalana kadar oral sex yapması size

Benim rahmim ters. O da ağrıya sebep veriyor. Sizde bir jinekolojik muayeneden geçin isterseniz. Miyom, polip, hpv... bunların hepsi ilişki sırasında ağrı yapıyor.

Arkadaşlar merhaba
Ben 9 aylık evliyim ve 9 aydır adamakıllı ilişki yapamıyorduk
Şöyle hep canım yanıyordu
Doktora gittiğimde azcık vajinismus var dedi ama benim ilişki gerçekleşiyor araştırdım biraz disparoni var büyük ihtimalle
Ben de evde bol bol su içip sıcak su tornbası yapıyorum işe yaradı gibi canım yanmıyor ve birazda olsa zevk almaya başladım
Ama 2-3 kere denemem de tam de bilemiyorum tam geçip geçmediğini :)
Şimdide Şöyle bir sorun var
Sadece tek bir pozisyon yapabiliyoruz klasik olan ben alta eşim üste olan
Biraz kendim evde yenerkenden ben üste eşim alta olanı yaptık giriyor misal içine tam değil ama çoğunluğu giriyor ama sonrasında ise canım gene acıyor ve devamı olmuyor ve Doggy mi ne oluyor onu asla yapamıyoruz acayip canım yanıyor ondan hiç yapamıyorum
Tek yapabildiğimiz klasik poz ondanda canım az az yanıyor artık bi tek onda rahat oluyorum
Acaba neyden kaynaklı bilen var mı ? Ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz ? İyi geceler
Kuruluk oluyordur canim ben surekli jel yerine hindistanceviziyagi kullaniyorum inan cok rahatlatiyor hem dogal tavsiye ederim

Tamamen kendini gersiğin ve korktuğun için.. Ben evliyken hiç yapamıyorsun tabi eşe nazda geçiyor hem acıyor hem tek pozisyondan öteye gitmiyordu. Çook uzun süre böyle devam etti. Sonra ayrıldım falan filan derken erkek arkadaşım vardı. İlk hafta tüm pozisyonlar falan yapıldı hiç acıma falan yoktun. Tamamen kendini korkutman sonucu kasıılmandan ibaret. Bunu bir an önce aşmzsan sorun yaşarsın. Korkma hiç bikey olmuyor vee çok çok güzel oluyor 😃

X