Cinsel ilişkide pozisyonlar ?

uzumlukek_96

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
33
-1
Arkadaşlar merhaba
Ben 9 aylık evliyim ve 9 aydır adamakıllı ilişki yapamıyorduk
Şöyle hep canım yanıyordu
Doktora gittiğimde azcık vajinismus var dedi ama benim ilişki gerçekleşiyor araştırdım biraz disparoni var büyük ihtimalle
Ben de evde bol bol su içip sıcak su tornbası yapıyorum işe yaradı gibi canım yanmıyor ve birazda olsa zevk almaya başladım
Ama 2-3 kere denemem de tam de bilemiyorum tam geçip geçmediğini :)
Şimdide Şöyle bir sorun var
Sadece tek bir pozisyon yapabiliyoruz klasik olan ben alta eşim üste olan
Biraz kendim evde yenerkenden ben üste eşim alta olanı yaptık giriyor misal içine tam değil ama çoğunluğu giriyor ama sonrasında ise canım gene acıyor ve devamı olmuyor ve Doggy mi ne oluyor onu asla yapamıyoruz acayip canım yanıyor ondan hiç yapamıyorum
Tek yapabildiğimiz klasik poz ondanda canım az az yanıyor artık bi tek onda rahat oluyorum
Acaba neyden kaynaklı bilen var mı ? Ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz ? İyi geceler

Evliliğin ilk süreci alışma evresi acıması normal bende de acı olmuştu zamanla diğer pozisyonlara önyargı ile bakmadan ufak ufak deneyerek aşabilirsiniz bu kıvama geldiyseniz onları da yaparsınız tek dikkat etmeniz gereken bunlara kafayı takmamak tabi eşiniz de aynı şekilde size karşı tutumu anlayışlı ve nazikse çözersiniz

herkesin aklına geleceği gibi ben de yazayım. kuruluk olabilir bunun için jel kullanın zamanla cinselliğe alışacaksınız ve kendi jelinizi salgılamaya başlayacaksınız :)

bunun için ön sevişme ve eşinizin size eliyle mast yapması oral yapması çok işe yarar

herkesin aklına geleceği gibi ben de yazayım. kuruluk olabilir bunun için jel kullanın zamanla cinselliğe alışacaksınız ve kendi jelinizi salgılamaya başlayacaksınız :)

bunun için ön sevişme ve eşinizin size eliyle mast yapması oral yapması çok işe yarar
Yapıyoruz onları jelll çok sıkıyoruz misal
Yani 1.5 pozisyonu yapabiliyoruz acaba dedim sorun bende mi
Gerçi biraz sorunlu idim yeni yeni aştım inş

Evliliğin ilk süreci alışma evresi acıması normal bende de acı olmuştu zamanla diğer pozisyonlara önyargı ile bakmadan ufak ufak deneyerek aşabilirsiniz bu kıvama geldiyseniz onları da yaparsınız tek dikkat etmeniz gereken bunlara kafayı takmamak tabi eşiniz de aynı şekilde size karşı tutumu anlayışlı ve nazikse çözersiniz
Öyle mi dersiniz
9 ay bana böyle uzun gelmişti
Demek normal mış

o neymiş ya 1.5 adana gibi :KK70:

hala anlamadım ama 0,5 olanda yarısı mı giriyor? hangi pozisyon o?
Şöyle bi klasik olan
Ben alta o üste olan pozisyonu tam yapıyoruz
Bir diğerinde ben üste o alta olan pozisyon ama bu pozisyonu tam yapamıyorum sadece yarısındabn fazlası sokabiliyorum öyle kalıyorum hareket edince canım yanıyor

Şöyle bi klasik olan
Ben alta o üste olan pozisyonu tam yapıyoruz
Bir diğerinde ben üste o alta olan pozisyon ama bu pozisyonu tam yapamıyorum sadece yarısındabn fazlası sokabiliyorum öyle kalıyorum hareket edince canım yanıyor
muhtemelen iyi pozisyon alamıyorsun vagina diyaframını açamayınca duvara çarpıp kalıyordur
bira araştırma yapın göbeğinizi eşinize doğru kavis vererek ve şişirerek deneyin

Yani 9 ayda kimse tüm pozisyonların kraliçesi olmuyordur sanırım:KK70:

Zamanla olacak.

Tek diyebileceğim.
Her pozisyonu rahat gerçekleştirmenin belli detayları var. Beli kırma, bacakları açış mesafesi bile önemli. Fotografları inceleyerek deneye yanıla bulacaksınız artık.

yoga egzersizleri ve nefes egzersizleri çok tavsiye ediliyor rahatlamak için (en azından gerginliğini alır). sadece bi_fikir

Yani 9 ayda kimse tüm pozisyonların kraliçesi olmuyordur sanırım:KK70:

Zamanla olacak.

Tek diyebileceğim.
Her pozisyonu rahat gerçekleştirmenin belli detayları var. Beli kırma, bacakları açış mesafesi bile önemli. Fotografları inceleyerek deneye yanıla bulacaksınız artık.
Dimi ya benim kafam tvlerdekine gidiyor
İçimi rahatlattınız valla ☺️

Benimde o doggy midir nedir o pzisyonda hep canim yanar yapamam hele bacaklar hepten yukari kalkinca neden acaba 🤔

Arkadaşlar merhaba
Ben 9 aylık evliyim ve 9 aydır adamakıllı ilişki yapamıyorduk
Şöyle hep canım yanıyordu
Doktora gittiğimde azcık vajinismus var dedi ama benim ilişki gerçekleşiyor araştırdım biraz disparoni var büyük ihtimalle
Ben de evde bol bol su içip sıcak su tornbası yapıyorum işe yaradı gibi canım yanmıyor ve birazda olsa zevk almaya başladım
Ama 2-3 kere denemem de tam de bilemiyorum tam geçip geçmediğini :)
Şimdide Şöyle bir sorun var
Sadece tek bir pozisyon yapabiliyoruz klasik olan ben alta eşim üste olan
Biraz kendim evde yenerkenden ben üste eşim alta olanı yaptık giriyor misal içine tam değil ama çoğunluğu giriyor ama sonrasında ise canım gene acıyor ve devamı olmuyor ve Doggy mi ne oluyor onu asla yapamıyoruz acayip canım yanıyor ondan hiç yapamıyorum
Tek yapabildiğimiz klasik poz ondanda canım az az yanıyor artık bi tek onda rahat oluyorum
Acaba neyden kaynaklı bilen var mı ? Ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz ? İyi geceler
Canım bende vajinusmus yukardayken yendim hala öyle devam ediyorum başta bendede yanma oluyor sonrasında geciyor o yanma normaldir diye düşünüyorum cunku cok sükür hiçbişeyim yok ve hamileyim zaten

Benimde o doggy midir nedir o pzisyonda hep canim yanar yapamam hele bacaklar hepten yukari kalkinca neden acaba 🤔
Doggyde belini içe kıvırıp başını aşağı eğeceksin, bacak omuzada kalçanın altına yastık koyacaksın. Muhtemelen vajina o pozisyonlarda kıvrımlı bir hal alıyor ve bu da ilişki sırasında acı veriyor.
Bacak omuzada hala canım yanar 12 yıllık evliyim

Canım bende vajinusmus yukardayken yendim hala öyle devam ediyorum başta bendede yanma oluyor sonrasında geciyor o yanma normaldir diye düşünüyorum cunku cok sükür hiçbişeyim yok ve hamileyim zaten
Allah analı babalı büyütsün şimdiden 😊
Ben de yukardaaa iken sadece içime alıyorum kalıyor öyle
Millet nasıl hee poz zevk alıyor bilmiyorım 😂

X