Cinsel ilişki sonrası ara kanama

Aynen sıkıcı olur tabi, sık adet görmek hamileliğe yumurtlamaya olumsuz etkisi olur mu dersin?

Adet bitti dedim, hop 15 gün sonra yine oldum.

Geçmiş olsun öncelikle.
Şimdi nasılsın canım düzene girebildi mi?

Aynen rahimde üstte dedi Dr polip için, demek ki çikolata kisti farklı yrrde oluyor.

Hormonal sebepler denince bi hormonun yüksekliği mi ara kanama yapıyor dersin?

Buvay bal tarçın çörek otu yapmıştım o sebep olur mu dersin erken olmama duymuş muydun buralarda hiç?

Aynen sıkıcı olur tabi, sık adet görmek hamileliğe yumurtlamaya olumsuz etkisi olur mu dersin?

Adet bitti dedim, hop 15 gün sonra yine oldum.
Valla benim ne hormonlarim bozuktu, ne rahmimde bir sey vardi, ne tüplerde ne de rahim ağzında... hicbir sebep bulamadilar kanamaya. Bir olumsuz etkisi olsa herhangi birinde sorun cikardi diye düşünüyorum. Ama sonucta farkli hastalariz. Muayene olmalisin. Bir sekilde tedavi olup kanamayi durdurmalisin. Benimki gibi lekelenmeye cevirirse gebe iken sıkıntı olur.

Çok teşekkür ederim. Şuan 2 aylık hamileyim tabi olmadı bi daha. Aklıma da geldi hamilelikte vs. olur mu diye Allaha şükür hiç olmadı. Kistim de hala duruyor yumurtalıkta. Eğer tetikleyen bisey varsa kanama olabilir çünkü soğan kürü deneyip düzeni bozulan çok okudum burda, ama bal çörek otunu hiç bilmiyorum. En iyisi doktor kontrolünde olmak hava değişiminden bile erken gec gelebiliyor

Ins canım hava değişimi gibidir:)
Hayırlı olsun yavrunuz annesi:)
Bu ara kanamadan ne kadar sonra hamile kaldınız?

Ins canım hava değişimi gibidir:)
Hayırlı olsun yavrunuz annesi:)
Bu ara kanamadan ne kadar sonra hamile kaldınız?
Çok teşekkür ederim canim
Benim kanama ara sıra olduğu için tam olarak hatirlamiyorum ama zaten bebek için tedavi görüyordum, çikolata kisti çıktığı için 2. Hsg sonrası hamile kaldım:)

Çok teşekkür ederim canim
Benim kanama ara sıra olduğu için tam olarak hatirlamiyorum ama zaten bebek için tedavi görüyordum, çikolata kisti çıktığı için 2. Hsg sonrası hamile kaldım:)
Hgs bende çekildim, acı duydun mu? Anestezili oldum korkumdan.

Sonrasındaki adet sancılı ve yoğun kanamalı geçti bende, sende nasıldı?

Hgs bende çekildim, acı duydun mu? Anestezili oldum korkumdan.

Sonrasındaki adet sancılı ve yoğun kanamalı geçti bende, sende nasıldı?
Ben 2 kere çekildim canım ikisinde de anestezili çekildim. İlk çekildikten sonra ağrım kanamam oldu 2 3 gün baya adet sancısı gibi, ikincisini de 6 7 ay sonra çekildim o daha rahat geçti doğru düzgün ağrım bile yoktu kanama da çok azdı
Bende o strese giremedim valla

Adetlerin sonrasında sancılı olmuş muydu?
Benim öyle oldu.
İyi yapmışsın anestezili olmakla bende öyleydim.

Adetlerin sonrasında sancılı olmuş muydu?
Benim öyle oldu.
İyi yapmışsın anestezili olmakla bende öyleydim.
Benim adetlerim genelde hep sancılı geçiyordu zaten çikolata kisti var demiştim ya, arada az ağrıyla geçirdiğim zamanlar oldu tek tük. Yani rahim filminden sonra adet olduğumda ekstra bisey farketmedim

Kuzum 7 ay arayla neden tekrar hsg çekildin, arası azmış?

benim başıma bir kaç kere geldi aynı şekilde ara kanama dedi hormon veya stres yapıyomuş önemli bi durum değil dedi maalesef ülke gündeminden dolayı stresten olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…