Cinsel ilişki sırasında ağrı

nhr nisanurum ağrın tam olarak nerde ve nasıl başlıyor??? bu sorun bendede var (((
cnm kasık taraflarımda oluyor bazen yumurtalıklarımın ağrıdığını hissediyorum aşırı akıntım var bu ara belkide mikrop kaptı ben en son bunun için dr a gittiğimde ön sevişmeyi uzatın dedi kuruluk vardır dedi bende dedim çok akıntım var nasıl kuru oluyor bi iki ilaç verdi ama gene aynı onun üzerinden 3 yıl geçti doğum yaptım düzelir belki dedim ama yok daha beter oldu bide sezeryan oldum azcık ayaklarımı üşüteyim kasıklarım fena ağrıyo bunun için bi daha gidicem bugünde çok ağrıdı ilişki sırasındada nazik olucak yoksa ağrılar başlıyor artık ağrıcak diye kendimimi kasıyorum anlamadım belkide psikolojiktir
sen kist varmış zaten cnm ondandır ağrısı inş düzelir
banada 2 ayrı dr baktı şükür bişey yok sadece piskolojikmiş ama ililkiden iğreniyorum ben ya

yoksa neden ağrıyor yaa benim 5 yıl oldu evleneli geçmedi hani kendimi kasmıyorumda belkide anlamadan kasıyorum bilemedimki ne var içerdede ağrıyo ama en kısa zamanda gidicem dr a gene

aman canım ihmal etme en kısa zamanda git insan sağlığı herşeyin önündedir

daha yaşın çok genç,İnşallah sorunsuz bir şekilde hamile kalırsın..kist olunca elbetteki hamile kalınabiliyor ama bazı kistler bunu zorlaştırabiliyor..basit kistlerde ise sorun yaşanmıyor..eğer endometriosis ya da pko varsa hamile kalmada sorun yaşanabiliyor..ben yaşadım ve tüp bebekle kavuştum ikizilerime..ama bence sen bir an önce doğru düzgün bir doktora gidip kesin tanı koydur ve tedaviye başla.erken teşhis çok önemli.

canım yeni muayene olduğum için onun olumsuz bir etkisi var üzerimde 1 ay kadar sonra başka doktora gitmeyi planlıyorum tabi bu zaman zarfında da soğan kürünü uygulamayı düşünüyorum

bu hastalıgın belırılerı neydi agrılarınız hangi dönemlerde oluyordu adettemi yumurtlarkenmi.yada sadece ilişkş sırasında mı benimde cocougum olmuyor uzun zamandır alttan muayenee bişi cıkmadı ama yumurtam catladıktan sonraki dönemde bir hafta adet sancısı gibi sancım oluyor onun dısında hıc agrım olmuyor cıkolata kistimiyim dedim dr a hayır dedı bu sekılde anlasıllabılıyormu endıyometrız hastalıgı..

benim adet döenmlerimde hiç ağrım olmuyor.hatta çoğu kez lavoboya gidince adet olduğumu anlıyorum..ama normal herhangi bir günde aniden başlayan,kasıklarıma bıçak saplar gibi ağrılarım oluyordu.2 saat boyunca kımıldamadan yatmam gerekiyordu.illa kusmam gerkiyor rahatlamam için..onun dışında benimde yumurtlama günlerim hafif ağrılı geçiyor...ama ultrasonda bakıldıysa bu kist görünürdü,demekki öyle bir sorunun yok.ama yinede için rahat etsin istersen takip et durumunu.

Son düzenleme:
Merhabalar çikolata kisti varken her ilişki esnasında mi ağrı ve acı oluyordu yoksa bazen mi oluyordu

Gittin mi doktora bende de aynı sorun var eşim de diyor takılıyorum diye sorun çözüldü mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…