Çingene Makyajı Yarışmamız İçin Başvurular Başlamıştır.

en son 6 kişiydi 10 oldu sanırım katılım :))
iyi bi kapışma olucakk :)))))

ilarzucum mesaj atamıyorum ya kotan doluymuşşşş resmimi göndericem gönderemiyorum :sinifsinif:

işte geldim burdayuummm

mesaj hanemi boşalttuumm

en son 6 kişiydi 10 oldu sanırım katılım :))
iyi bi kapışma olucakk :)))))

kızlar çok katılan var az sonra sayacağım bak:))

söyleyeceğim size kaç kişi olduğumuzu

Kızlar bir yarışma fotosu daha geldi 10 oldu bidenelerim

ay çok güzel çok henecanlı

kızlar resimler süper birbirinden güzeller şu ana kadar 10 yarışmacı oldu dahasını da bekliyorum meraklan canlar

,işlerin yoğunluğundan giremiim merak etmeyin orada yazılan saatte yarışma açılacak güzeller

yarın saat 20 ye kadar gönderim serbesttir.

Kızlar yarışmamızın misafirlere kapalı olmasını istediğinizi sordum fakat kazen bu duruma sıcak bakmadı. Bu konuda çalışma yapıyormuş o yüzden kapatamayız dedi.

Yarışmamızın açılacağı yer ilk sayfada da belirttiğim gibi Makyaj Bölümüdür.

Yarışmaya fotoğraf gönderen arkdaşlarımızı rencide etmemek için, şimdiden yarışmadan ayrılmak isteyen arkadaşlarımıza haber veriyorum. Bana mesaj atarak çekilmek istediklerini söyleyebilirler. Eğer bir bilgi gelmezse fotoğrafları yarışmaya sokacağım çiçek gözlüler.

Bilginize:))
Şeniz

Kızlar yarışmamızın misafirlere kapalı olmasını istediğinizi sordum fakat kazen bu duruma sıcak bakmadı. Bu konuda çalışma yapıyormuş o yüzden kapatamayız dedi.

Yarışmamızın açılacağı yer ilk sayfada da belirttiğim gibi Makyaj Bölümüdür.

Yarışmaya fotoğraf gönderen arkdaşlarımızı rencide etmemek için, şimdiden yarışmadan ayrılmak isteyen arkadaşlarımıza haber veriyorum. Bana mesaj atarak çekilmek istediklerini söyleyebilirler. Eğer bir bilgi gelmezse fotoğrafları yarışmaya sokacağım çiçek gözlüler.

Bilginize:))
Şeniz

:umursamaz: neyseee şakkıdı mirmirmirmir

yarışma açıldığında çoğu kişi iftarını yapıyo olucak ,sanırıım yarın görürler artık :nazar:

:umursamaz: neyseee şakkıdı mirmirmirmir

yarışma açıldığında çoğu kişi iftarını yapıyo olucak ,sanırıım yarın görürler artık :nazar:

Ben cok merak ettim.. oyumu vermek istiyorum.. :lepi:

Ben iftardan önce oyumu vermek istiyorum..
Burada zaten iftar 22:18de aciliyo bilmiyorumkismile

saatler 20:00 ı vurduğunda ding dong sesi ile açacağım bideneler.

en yakın arkadaşıma gelinlik provasına gideceğiz ama ben bişekilde

yolunu bulup açacağım hiç merak etmeyin güzeller

X