Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
amanda aman kimler gelmiş sayın müdürembayanssulusmile(rahatolmayaçalışantanrıça)
efenim sizler için neler neler hazırladık,şanınıza yakışırbayanssulusmileaman o yanan mavi ışığınız ne kadar sevimli öyleeyvahedigeldismileinsana huzur veriyo baktıkçaeyvahedigeldismile

sizin için bi elbise aldım kabul edersenizŞenizyanında'da diğer lüzumlu şeyler tabi:kedi:
15956.jpg

biraz maske uygulayalımbayanssulusmile(la getirsene islo şu maskeyi,nerde kaldınız:mymeka:)
grnt0398.jpg

bu arada hangisini içmek istersiz efenimboshayallersmile
grnt2930.jpg

göksuuu oje sür munemize hadi canımmkaydirigubbakcemile
hangi rengi istersiniz?

118.jpg
74.jpg

ben makyajınıza başlıyım müsadenizle,bu arada bunuda sizin için yaptımopuyorumnanaktan
75e9dd3c.jpg

(hadi ben savdım sıramı,sizde boş durmayın)akannehir

Arzum kavga patırtı var mı deyiieyvahedigeldismile
Anlat ne kadan sevgi pötürcüğü olduğumuzu seviştiğimiziŞeniz

Niye soğuk soğuk terler döküyorsun,yosam sakladığın birşey mi varsengözlerimebaksanab Konuş bana özel çikolataları sen mi yidin
b060.gif

1-Ablacım çok seviyoz kuzularla birbirimizi heç öle şeyler olmaz bu sene inşallah KK 2010 En lerinde en huzurlu topik kategorisi koydurup birinci olacağız.

2-Biribimize tatlı tatlı atışmalarımız var ablacım az ufak tefek işte göksü minin kemerini almış falan küphe kavgası ufak şeyler yani...

3- Oylarımızı verdik ablacım.

4-Önümüzdeki çarşamba bitecek ablacım.

Oh oh süper,demek ki kavga gürültü lafları sadece dedikodudan ibaret:kahve:
Göksu çocuğun kemeri yokmuymuş,alın çocuğa bir kemer şu mübarek günlerde bebeleri sevindirmek sevaptır,valla güzel hazırlanmışsınız,topüğünüzün nizamı intizamı yerinde gerçi içeri girerken yollukta bir yağ lekesi gözüme çarptı ama olur o kadar:nazar:

Bu sene enler yarışmasında olursanız oyum size hemen gevşemeyin amabayanssulusmile

Bak tırtılıma yaa nası da düşünceli meleem yıl 365 gün misafir ol gel bana bürekler açarım sanazemuszemus

ne demek bidenem...siz çok yoruldunuz bugün...ben sizlere şöyle en köpüklüsünden birer yorgunluk kahvesi yapamda dinleniverin.....

Mehmet_kahveler.jpg

buyrunnn herkes alsın kahvesini...

aphlaaaaaaaaaaam getir oo miss kokaan elleriniiii.. zemuszemus
Allah'm nasıl güzell bir eldiirr buuu yumuşacııkk pambııık gibiimm maşllahh maşşallahh:eek:

hadi başlıyoruuzz sultanımmm hihoyyyt

OJE+S%C3%9CRME+TEKN%C4%B0KLER%C4%B0.jpg

Niye soğuk soğuk terler döküyorsun,yosam sakladığın birşey mi varsengözlerimebaksanab Konuş bana özel çikolataları sen mi yidin
b060.gif

Oh oh süper,demek ki kavga gürültü lafları sadece dedikodudan ibaret:kahve:
Göksu çocuğun kemeri yokmuymuş,alın çocuğa bir kemer şu mübarek günlerde bebeleri sevindirmek sevaptır,valla güzel hazırlanmışsınız,topüğünüzün nizamı intizamı yerinde gerçi içeri girerken yollukta bir yağ lekesi gözüme çarptı ama olur o kadar:nazar:

Bu sene enler yarışmasında olursanız oyum size hemen gevşemeyin amabayanssulusmile

Haşa mune hanımcım çikelataları alan bizzat benim sizin için efenim arzu bişi desene laakannehir

Danrıçam hakiki kankam tam vaktinde çıktı geldi ohhh sen bide şu tütsülerinden neyin yak gevşesin rahatlasın bari şu ışığı kapasın ya gerim gerim gerildim

amanda aman kimler gelmiş sayın müdürembayanssulusmile(rahatolmayaçalışantanrıça)
efenim sizler için neler neler hazırladık,şanınıza yakışırbayanssulusmileaman o yanan mavi ışığınız ne kadar sevimli öyleeyvahedigeldismileinsana huzur veriyo baktıkçaeyvahedigeldismile

sizin için bi elbise aldım kabul edersenizŞenizyanında'da diğer lüzumlu şeyler tabi:kedi:
15956.jpg

biraz maske uygulayalımbayanssulusmile(la getirsene islo şu maskeyi,nerde kaldınız:mymeka:)
grnt0398.jpg

grnt2930.jpg

hangi rengi istersiniz?

118.jpg
74.jpg

ben makyajınıza başlıyım müsadenizle,bu arada bunuda sizin için yaptımopuyorumnanaktan
75e9dd3c.jpg

Tanrıça mersü canım istememyancebimediyenmüdire:roflol::roflol:
makyaj giyim kuşamdan önce bana masaj yapacak biri var mı aranızda bu teftişler pek kasıyor benü:1closedeyes:

Tanrıça mersü canım istememyancebimediyenmüdire:roflol::roflol:
makyaj giyim kuşamdan önce bana masaj yapacak biri var mı aranızda bu teftişler pek kasıyor benü:1closedeyes:

Tam yerine geldiniz müdirem danrıça bu işin piridir.bayanssulusmile
Danrıça çıkar sıpaları taşları yağları balları

Tam yerine geldiniz müdirem danrıça bu işin piridir.bayanssulusmile
Danrıça çıkar sıpaları taşları yağları balları

Öyle miiii,Tanrıça Sibel Can'ın masacından isterim ama 10 parnah mıydı neydi,fücudumun gevşemeye ihtiyacı var,teftiş falan filan eh geriliyor diri ve mohteşem fücudum:1closedeyes:

La Göksu başka siteden çalmışın sen bu yaşta hırkıslık mı yapıyon:mymeka:
Çabuk geri ver aldıklarını,ya ablaları siz bu yavruya öğretmediniz mi başka sitelerden birşey çalınmaz şakkıdı
Atarın mapusa heeee
a010.gif

Haşa mune hanımcım çikelataları alan bizzat benim sizin için efenim arzu bişi desene laakannehir

Danrıçam hakiki kankam tam vaktinde çıktı geldi ohhh sen bide şu tütsülerinden neyin yak gevşesin rahatlasın bari şu ışığı kapasın ya gerim gerim gerildim

evet evet özel seçim ablacımeyvahedigeldismile

Çabuk geri ver aldıklarını,ya ablaları siz bu yavruya öğretmediniz mi başka sitelerden birşey çalınmaz şakkıdı
Atarın mapusa heeee
a010.gif

Yok yok teyzesi oyun oynuyo o çalmaz yapmaz öle şeeler
Danrıça bırak la artık sevdalınla konuşmayı acil durum diyom gevşet diyom

ayy yok ablası göksü geç arkama çıbık götürecek şindi ellerine ellerine vururum ben onun ablacım

yannışlıkla olmuştur bilerek yapmamıştır sahişpsiz sanmıştır getirmiştir eve

bu sokaktaki kedileri de böyle topluyor ablası saflığından temizliğinden yani

gösku sen odana git yawrum uyu uyku vaktin geldi zaten hadi melem

Atarın mapusa heeee
a010.gif

hiiiiiiiiiiiiiiiii dayak yidiiiiiiiiiiiimm :gitme:
didioom beeenn :gitme: şamaroğlanınaa döndüüürdünüz beniiii:gitme:

popşimi döndüüüm didioom işte
417217jy.gif

danrıça olm ne uyuşuk gasınsın yaa kan ter içind kaldık

taşların nerde ya topladıydık ya haniii sırtına koy ablamızın

hangi rengi istersiniz?

hatınım benim ya her bi haltı da biliyo kerata:nazar:

X