Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .

içimizi açtın canım sana da afiyet olsun:)))))

bu 11 nomero çok fenaa yaaa 134 biraz daha reklam yapmak lazım çiçekler bugün fazla oylama gelmedi:))

gelin de 800 ü mü ne aştıydı :)))

full reklam yapacaz çiçekler

oh be sonunda tatlıya baglanmış gıbı....yorumları okudm ...umarım bu aksam eglenırız yıne..

hehe ramazan zamanı az çalışıyoruz canım koye gttım bayılacakdım sınekler preler mokunuzu mumla aradım vallahsempatiksalakcinni

hehe ramazan zamanı az çalışıyoruz canım koye gttım bayılacakdım sınekler preler mokunuzu mumla aradım vallahsempatiksalakcinni

tübe tübe :)) sinegi pireyi istemem de eccik sicaklardan yollayiver buralara canim sositososito

hadı kızlar madm öyle iş başa düştu herkes buranın lınkını bırcok sıteye kopyalasın...ben baslıyorum kendı topıklerımden

ben karnıyarık ve cacık yedım bde şalgam suyu :sm_cool:

abonelıklerımden 6 yere yazdım ben lınkı

hec canim istemiyo yapmayi boshayallersmile keskem biri yapsada getirse ahhhhhh ahhhhhhh

Allaaa en kıyak iş bana kalmış sağol arzu apla alışverişe gittim geldim hemencik
En kıralından yemelik bitter ve türevlerini sardırdım kral misafirimize arzumu mahçup edermiin hiçsempatiksalakcinni

Yannız yolda yedüm azcuğunu malum pçikolocim bozuk:umursamaz:

Tanrıça karısı hepinizde laf var icraat yok nan:mymeka: bak bana zemuszemus
Sen mosur mosur uyurkene şeref konuğumuz gördü seni eyvahedigeldismile yol su eksi rep olarak yansıyınca anarsın terfiyi zammı unut Tam uyaracağıdım seni bozuk pçikolocim yüzünden uyaramadımnaniknanik

Arzu apla bak bu niko karısı aşağadan bakıp bakıp kaçıyo bi işin ucundan tuttuğu yok bilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…