Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
kız daha 2. günde 106 kişi ise

hmmm yarışma bayağı katılımı yüksek bi yyarışma olacak sanırsaam yuppiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kızlar, her kimseniz emin olun hepiniz çok güzelsiniz. Gözlerinizi de emeğinizi de takdir ettim ve seçim yaparken çok zorlandım.
Gözlerinizden de öptüm.

Baştan bakarken 3 ile 5'i çok beğenmiştim, 11'e gelince budur dedim. Tüm makyajlar çok hoş fakat farklılık ve orjinallik her zaman her yerde ve her alanda prim yapar, o yüzden oyum 11'e gitti... zemuszemus

kız daha 2. günde 106 kişi ise

hmmm yarışma bayağı katılımı yüksek bi yyarışma olacak sanırsaam yuppiiiiiiiiiiiiiiiiii

evet canım yaa bayaa katılım olacak.....gerçi KK nın hangi yarışması katılımsız oldu ki....bu sitenin geleceği parlak umarım yetkililerde bunun farkındadır...doğru adımlar atıldığı sürece başarı kaçınılmaz oluyor....
hatırlarsan bir ara golden rose nin rimeli tavsiye edilince almayan kalmadı sitede kaydirigubbakcemile3

( konuyu süper saptırırım:roflol:)

bence vamp seksüüüü kadın makyajıda olabilirsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

barbie makyajıda olabilir....barbie bebeklerinin pürüzsüz bi teni,renkli farları ve ışıltılı rujlarıyla muhteşem bi güzellik ortaya çıkabilir...bayanssulusmile

valla en ilginci işte göz kapağına yada alına yapılan göz resmi
hem baya emek ister :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…