Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
okadar yoğunum ki kızlar ..sohbetlere dahil olamıyorum...arada okuyup okuyup gülüyorum alemsiniz siz yaaa

kızlar resimleri incelrken bazı arkadaşların göz kapaklarında kuruma fark ettim.....haliyle bu makyajı çok olumsuz etkiliyor...

bende sizinle sürekli uyguladığım ve inanın mucize gibi etkisini gördüğüm bişiyi paylaşmak istedim..

göz kapaklarınıza kaysı çekirdeği yağı :teytey:

temizliğinden emin olduğunuz göz kapaklarınıza gece serçe parmağıyla dairesel hareketlerle yağı sürün.........çokkkkkk faydasını göreceksiniz çokkkkkkkkkkkkkkk:sm_cool:

kızlar resimleri incelrken bazı arkadaşların göz kapaklarında kuruma fark ettim.....haliyle bu makyajı çok olumsuz etkiliyor...

bende sizinle sürekli uyguladığım ve inanın mucize gibi etkisini gördüğüm bişiyi paylaşmak istedim..

göz kapaklarınıza kaysı çekirdeği yağı :teytey:

temizliğinden emin olduğunuz göz kapaklarınıza gece serçe parmağıyla dairesel hareketlerle yağı sürün.........çokkkkkk faydasını göreceksiniz çokkkkkkkkkkkkkkk:sm_cool:

ooooooooooovvv güzel tespittt sengözlerimebaksanab

Teşekkürler önerin için hayatım buyrunnnnnnnnn

yüzün hangi kısımlarının konulacağı maddesi bence forumlarda yüzlerini tamamıyla göstermek istemeyen üyeler için yazılmış. o yüzden vücutun konulması yarışmaya ters düşmüyor bence.

emo

denizkızı

gözü kapalı ama açık göz (bu ne yaa nasıl açıklıcez:))

şeytan

korku filmi temalı

merlin morro

kim kardashian

ekleyin canlar
romantik makyaj da olsun edim :ecrin_bebek:
böyle; yelpazeler, tüller, danteller, kurdeleler, inci kolyelerden aksesurlar da olsun aklinialirimsmile

1. 5 ve 11 arasında kaldım

1 numara harika yapmış makyajını ama sadece göz fotosu koymuş detaylı olsaydı oyum 1 idi
5 numara tam türkan şoray olmuşş çok beğendim

ama 11 numara fevkaledenin fevkiindeopuyorumnanaktan

bende 3 ve 11 arasinda kalmistim
ama oyumu 3 'e verdim, en cok 3'ü begendim..
11de cok orjinal ama kostümlü resim koymasi
diger yarismacilara göre avantajli oluyor gibi sanki CADIARZU

11 numaralı cokkk tatlı olmuşsun bayıldımmm cnnmmm yerimseniben2 ve 10 numaralılarda güzell olmuş :KK3:

11 :lepi: :lepi:

Komplesine hasta kaldım! boshayallersmile

Arkadaşlar, sizce çingeneler, binbir farı birbirine karıştırıp gölgeli dumanlı kusursuz makyaj yaparlar mı ? CADIARZU

Çingeneyi çingene yapan, abartı şekilde ve uyumsuz yaptığı makyajıdır, aksesuarıdır, muzur gülüşü, alaycı tavrıdır. hihoyyyt

Bu özellikler de bence 11 numarada fazlasıyla mevcut.alkisalkisalkis

pürüzsüz ten, süpersonik bir kıvrımlı eyeliner filan çingene konseptine bence ters.:nazar:

Allığın abartı oluşu bile beni 11 numaraya çekmeye yetti mesela.

Bu konsept, 'güzel makyaj yapma yarışması' değil.
Çingene makyajı.
Ve bence çingene makyajını en iyi yapan da açık ara önde gidiyor. alkisalkisalkis

Kimse alınmasın, şahsi fikirlerim böyle...opuyorumnanaktan

Diğer herkes de gerçekten çok ama çok başarılı, herkes harika...opuyorumnanaktan
Tek tek ellerinizden gözlerinizden öperim...
opuyorumnanaktan

gerçekten bu yoruma katılmamak elde değilalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
allığın fazla abartılması, rengi, bu konuda hemfikirim
ayrıca abartılı ve uyumsuz yaptıkları da çok doğru kesinlikle 11 numara bunu başarmış emeğine sağlık:1hug:a.s.:asigim:

her yarışmada olduğu üzere bence yine adil bir oylama olmuyor ,emeklerinizin hakkını almanız dileğimle başarılar dilerim.hayırlı ramazanlar hepinize....

bencede ben oylama bitene kadar yorum yapılmaması taraftarıyım
buradaki yorumlar oyları etkliliyor kanımca :):)

her yarışmada olduğu üzere bence yine adil bir oylama olmuyor ,emeklerinizin hakkını almanız dileğimle başarılar dilerim.hayırlı ramazanlar hepinize....

pardon canım neden oylama adil olmuyor?

yarışma kurallarında boy foto eklenmeyecek diye bir madde yoktu isteyen istediği yerini eklemekte serbestti. kimse kimseyi tutmadı ki? ya da kimse bana ben boy koyayım mı diye sormadı ki? eğer yasak olduğunu düşünerek koymayanlar var ise bana sormamaları talihsizlik.

11. yarışmacı tam yüz, diğerleri yarım veya çeyrek yüz koysaydı benim yazdığım maddeye rağmen yine adilsiz bir yarışma diye yazılacaktı böyle.

önceki yarışmaları bi incele canım kim nasıl katılmış bir bak, hiç bir foto birbirine benzemiyor illaki biri öne çıkıyor.

vampir makyajıda olabilir dişli dişli kanlı kanlı ayy eheheheh sempatiksalakcinni

Yaaa kızım 11 numara mısın nesin sana bak bak doyamıyorum ne manyak çingene olmuşun sen öyle sempatiksalakcinni Yirim senii böcek

X