Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
fotografta tarıh tam secılmıyor ama sanırım gündüz öyleydi ya da baska bı zaman sonra gece tekrar makyaj yapıp cıcegı takıp fotograf cektı ..
olabilir. ayrı 2 çekim yapmıştır. yemenisini çıkarmış sadece çiçeği koymuştur yan tarafa.
ama kişi aynı kişi..

offffffffffffffffffffffffffffffffffff hepsi birbirinden güzel yaa delikafadulden
pandora askito 11. yarısmacı ve buyrunbenim(sen olmasaydın üzülürdüm şoraycım :jeyyar:)
dogustan cingene olmalıymıssınız
nasıl güzel olmussunuz yaa kiraz dudaklılar :jeyyar: :jeyyar: aklinialirimsmile

oy veremeiyorummm delikafadulden

hepsi çok başarı tebrik ederim bütün emeği geçenleri
ama fakat we lakin 10 we 11 numara gerçekten gönlümü kazandı ama oyum 10 numaraya gitti
gerçekten çok ateşli bi çingane olmuşşaklinialirimsmile

bu bölüme katılıyorum...
11 arkadaş kesinlikle bu konuşmamı şahsi sanmasın.aksine çok tatlı biri opuyorumnanaktan
benimde düşüncem, bu yarışmada önce ön planda makyaj olması gerektiğiydi
aksesuarlar extraydı sempatiksalakcinni

hişt isim vermek yasakkksempatiksalakcinni

evet aşkito bende öyle düşündüm
yane ayna karşısında öçektiyse diğer tarafta gibi görünebilir çiçek :))

bu yorumlara katılarak şunları da eklemek istiyorum, belki sol gözündeki makyajı daha iyi yapmıştır, kalemi falan daha düzgün çekmiştir veya sol gözünün fotosunu çekmeye alışkındır eli, o yüzden çiçeği o tarafa takmıştır.

en başta hiç dikkatimi çekmemişti siz söyleyince döndüm baktım ama çok küçük ve önemsiz bi ayrıntı bence.

makyaji aynadan cektiyse.. cicek yer degistirmis gibi görünebilir.

aynı kişi zaten bunda ıtırazım yok kı benım ,kas yapısı aynı göz yapısı fılan elmacık kemıklerı aynı farklı degıl ..

farklı zmanalarda cekılmıs gıbı geldı onu yazdım ..büyük bi ihtimalle de aynadan degıl cekım bence

webcam ıle cekılmıs ve aksam cıkartmıs yemenısını cıcegını koymuş..

kalıp yazılanları okumayı cok ısterdım ama cıkmam lazım aksama okurum arttık..

şimdi benim anlayamadığım şu var. bu yarışma yüz makyajı yarışması mı yoksa aksesuar ve vücudun girmesi doğal mı. aksesuarlarr ok.
yüze takılan aksesuarlar işte yemeni çiçek takı vs. olur tabii
ama olay kıyafete gidiyorsa o zaman buradaki arkadaşlarda bunu yapabilirdi değilmi.
bir bütün olarak yorumlanacaksa bu yarışma ,herkes allı güllü bir şalvar yada etek giyerdi. ve çekerdi. ama bu konseptte yok diye yapmadılar.

Ben de oyumu 11'e verdim..
Ama cidden düşününce yarışma makyaj yarışması konsept yarışması değil.
Yani yarışmanın başında herkes kılık kıyafet makyaj saç baş çingene olacak denseydi bence diğer yarışmacılar da benzer şeyler yapardı.bu açıdan adaletsizlik olmuş.
kaldı ki 11 in makyajı görünmüyor bile etkisi mükemmel o ayrı..

Kurallarda yaziyordu:
Isteyen sadece göz, yüz, komle vucut yani nasil isterse katilabilir.
Eh bu arkadasimizda yapmis.. alkisalkisalkisve süper ötesi bir görünüm yaratmis

Bence 11 numara sirf yüzüyle ve makyajiyla katilsaydi da yine önde giden o olurdu :))

11 numara katılıp katılıcağına pişman olmuştır zaten :umursamaz:
hay nerden katıldım katılmaz olaydım diyekafamçokkarıştı

Kurallarda yaziyordu:
Isteyen sadece göz, yüz, komle vucut yani nasil isterse katilabilir.
Eh bu arkadasimizda yapmis.. alkisalkisalkisve süper ötesi bir görünüm yaratmis

komple vücut dendi miCADIARZU.
ben göremedim bak onu
Yarışma Kuralları :buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

1- Yarışmaya tam yüz, yarım yüz, çeyrek yüz veya isteğinize göre sadece göz ile katılabilirsiniz.:kedi:
2- Yarışmaya koyduğunuz fotoğraflar asla geçmişte yaptığınız makyajlarınızdan olmamalı yeni yarışma yeni makyaj olmalıdır.
3- Herkes yarışma makyajını kendi kabiliyeti ile yapacaktır.bayanssulusmile
4- Başkasına yaptırılmış makyajla yarışmaya katılınmayacaktır.zemuszemus
5- Başkasına yapılan makyajla da yarışmaya katılınmayacaktır.şutarafagitti
6- Silik renkler aydınlatılabilir, canlandırılabilir fakaf resim düzenleme programları ile yapacağınız değişiklikler kabul edilmeyecek ve üye yarışmaya o fotoğraf ile giremeyecektir.opuyorumnanaktan
8- Yarışma fotoğraflarınızı yarışma bittikten sonra sildirmek isterseniz silebiliriz. Fakat yönetimin aldığı karar gereği fotoğrafını sildiren kişiler bir daha makyaj yarışmasına katılma hakkını yitirmiş oluyorlar.
9- Yarışma fotoğraflarının üzerine nick yazmak yasaktır. Sadece Kadınlar Kulübü yazabiliriz.:enbuyukkk:
10.Yarışmaya koyduğunuz fotoğraflarınız sadece bir makyaja ait olmalı, bunun yanında makyajın farklı açılardan çekilmiş, bir araya getirilmiş şekli ile katılım gösterilebilir.gamyoncuiremsu

11.Yarışmada öne çıkma haksızlığı olmaması için bütün fotoğraflar tarafımdan aynı boyuta getirilecektir. Boyutu küçük olan fotoğraflar için katılımcı ile irtibata geçilip büyültülmesi sağlanacak, uyarıya cevap gelmemesi halinde yarışmacının fotoğrafı gönderdiği haliyle katılımı sağlanacaktır.
:icecream:

kurallar bundan ibaret 1. kural da tam boy vs yok ....ama zaten bence sorun tam olarak bu da değil ...boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…