Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
4 numaraya oy verdim
en çok onu beğendim
dudakları falan mıhteşem.

Maaşallah hepsi birbirinden güzel.
Ay iyi ki katılmamışım ben bu kadar güzel yapamazdım herhalde elime yüzüme bulaştırırdım..boshayallersmile
Oyum 11 numaraya gitti.
Gerçekten herşeyiyle 10 numara olmuş...
İlarzum ellerine sağlık süper bir yarışmaya daha imzanı attınŞeniz

ilarum herkes beğendiğine oy veriyo ama bişi fark ettim bana gelen özel msjlardan
kişileri şaşırıyolar

bi numarayı sen sanıyolar
bi numaryı başkası
bi numarayı başkası

:)

özellikle 1-2-3 ve 5 numarayı olmakla hepsini çok beğendim ama oyum 11 numaraya
abartılı allığı ve çingene kıyafetiyle cuk diye oturtmuş konsepti bravo.

benim anlatmak istediğim bu tarz bişi göz kapaına yada alına olabilir :)

5. yarışmacı ne kadar güzelsiiiiiiiiinn maşallahh :) az daha oyumu 5e vercektim sırf güzelliğinden dolayı ama 11 le 3 daha bi çingene olmuşlar :)

en profesyönel kuaför yarışması olbilir
bi başkasına yapılan saç ve makyaj
önce ve sonraki halleriyle

Son düzenleme:
ne kadar güzelsiniz yhaaa kararsız kaldım walla o piti piti yapcam artıkınsempatiksalakcinni

teveccühünüz efendim öperim yanaklardan

ilarum herkes beğendiğine oy veriyo ama bişi fark ettim bana gelen özel msjlardan
kişileri şaşırıyolar

bi numarayı sen sanıyolar
bi numaryı başkası
bi numarayı başkası

:)

yok ya:))) katılsam kaynayacakmışım arada demek ki:)))

Ben yokum arkadaşlar bideneler yarışmada....boshayallersmile

benim anlatmak istediğim bu tarz bişi göz kapaına yada alına olabilir :)

vay anasınıı nasıl olur ki bu:)))

sıralayalım bi neler önerildi öne çıkanları falan....

saç makyaj olayı olmaz bidenesim örtülü bayanlar var katılma ister ama başkasını bulamaz, ikna edemez, kendine yapılması daha ddoğru; başkasına yapılan makyajı anlayamayız ama makyaj topiklerinden da tarzlarını biliyoruz herkesin kendinin kendine yaptığı makyajı ayırt edebiliyoruz tarzından dolayı.... diğer türlü edemeyiz

konsepte uygun olarak bende 3 ile 11 arasında kaldım ama
makyajı 3 ün daha başarılı sanırım :):) oy çok zor ya hepsi harikalar

kız gerçekten
. yarışmacıyı başkası sanıyolar
11 i başkası sanıyolar
1 i sana benzeten oluyo bide 1 i birinedaha benzetiyolar sempatiksalakcinni

valla bak göz kapağına yada alına yapılan göz resmi süper olur
eğlencelide olurr

hımmm diğer konuda evet kapalı oılduğum için kendime yaparsam uymuyo
başkasına yapmakta yarışma formatına uymuyo
nesse sempatiksalakcinni

ay masallah millette ne cevherler var yaa
hepsi birbirinden güzel görünce sok oldum
cok zordu secim ama 3 dedim gerci 11 de de gözüm kaldı

2 numara çok seksi bakmış.şakkıdı
4. numara çok tatlısın seni bihter'e 5. numarayı yan profilden türkan şoray'a benzettim.
10.numara fısık gibi kızmışsın ha.aklinialirimsmile
11. numara gönül çelen setinden fırlamış gibisin mubarekdelikafaduldendelikafadulden
kafam biraz karışık accuk daha düşüneyim.

ilarzum ,konu bıraz fazla buyumedımı ben kendı fıkrımı soyledım çingene makyajıysa konsept bana gore gül toka falan fılan aksesuar 2 cı plandadır..dıkkatımı ceken şeyı soyledım kımseye laf sokmaya laf yarıştırmaya yada kalp kırmaya falan ıhtıyacım yok dobra bır ınsanım soylerım kaldıkı kımseyı tkıp etmıyorum yukardakı çizelgeye bakıyorum.bıdaha soyluyorum bıdahada uzatmıcam : yorumumu lutfen dıkkatlı oku kımın gozune ne guzel geldıyse o bızım bırıncımızdır dedım..daha ne dıyım bu yorumdan laf soktugumu art nıyetı falan nasıl cıkardınız anlayamadım.hıcbır kaygım yokki yarışmaya eglence için gırdım sız lafımı yanlış anlayana kadarda eglenıyordum zaten.düşünmeden konuscak bır ınsan deılım ben.lafımı herzaman bılır seçerım .ortada bır haksızlık falan gordugum yok yagırgadıgım yok sadece fıkır beyanıydı .kaldıkı benım makyajımda konseptle bırebır örtüşmüyor.herkes elınden gelenı yaptı.kım neyı ısterse onu seçer.burdan ozanlar gbı atışıp konuyu dagıtmamamız en ıyısı .umarım bu yanlış anlaşılma giderilmiştır artık.yanı fıkır belırtemıceksem her fıkrıme bırı alınacaksa yandık..

kolay gelsın

Son düzenleme:
ben beş numaraya verdim oyumu ve yarışmadan sonra kim olduğunuda çok çğrenmek isterim...
bayıldım....

Hepiniz çok çok güzelsinizzz ve çok başarlısınız bayıldımmmm bayıldımmm...
11 numaraya gelince çok güldümm çok yaşa sen emiii...
Harika olmuşsun tıpkı gerçek bir çingene gibi..
Oyum sana :lepi::lepi::lepi:

Editör olduğum için görevim gereği üyeler ile tarışmaya giremem,

seni önceden tanıdığım ve samimiyetimiz olduğu için alıntı yaparak yazdım.

sana birinci cümlemde '' veriliyor ama olsun demişsin ya balım,' dedim burda laf sokma cümlesini gördüğümü ifade ettim. Ki benim gibi diğer arkadaşlar da aynı şeyi düşünmüş. Peki biz yanlış anlamış olalım, sen nasıl heryerde fikrini paylaşıyorsan biz de paylaşıyoruz ozanlık bunun bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Sana fikirini belirtme demedi zaten kimse ama şu an açıkara birinci giden arkdaşımızın aksesuarları çok söylenmesinin üzerine sen de ''makyaj dan cok konsepte daha agırlıklı oy verılıyor ama olsun'' cümlesini kurunca biz de laf sokmak anladık ama yanlış anlamışız pardon canım sen çoğunluğun tercihlerini beyan ettin o sırada sanırım ,

yoksa senin insanlara ''makyaja bakın kıyafete değil'' gibi bir mesaj çıkmıyor bu cümleden sanırım biz yanlış anladık. Canım olsun insanlar konuşa konuşa nalaşır, birbirimizin yüz mimiklerini görmediğimizden veya çok samimi olmadığımızdan ne dediğini birkaç mesaj sonra anlayabiliyoruz bazen normaldir bu da.

Yazımı da yeşil yazmışım değiştireceğim bir uyarı değildi çünkü orası da yanlış olmuş pardon.

Bundan sonra mesaj yazmak istersen bu konu ile ilgili özelden görüşelim istersen.

Herkez düsüncesini söylemekte özgürdür..
Miriana gibi düsünen cok kisi var..
sahsen ben de bastan onun gibi düsündümm..
böyle boydan bir poz.. makyaj yarismasi icin biraz sacma.
11 numarali arkadasimizin ( ki ke ndisini cok severim) makyaji pek secilmiyor bile.

amacim kalp kirmak, üzmek degil..
zaten cok ta tatli olmus, kiyamam.
ama simdi miriana düsüncesini dile getirdigi icin tü kaka olmasin lütfen.
bence kendisi hic agir konusmadi. aksine ilimli konustu.
herkesin düsüncesine saygi istiyorum ben.
eger böyle bir yarisma yapiliyorsa... elestiriyede acik olun.

oylarımı görüyorumzemuszemus
tek tük yorum yazılıyyyalsanaalsanasmile
yorumda yazın gacılarrr opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…