Çin takvimi doğru çıkan var mı

sharkliertyu

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
247
52
26
Çin takvimine bakıp doğru çıkan var mı ??? İlk gebelik olduğu için her iki cinsiyetten birinde olabilir ama insan yine de merak ediyor. 26 yaşındayım ağustosta hamile kaldım kız diyor :) doğru çıkan var mı

Çin takvimine bakıp doğru çıkan var mı ??? İlk gebelik olduğu için her iki cinsiyetten birinde olabilir ama insan yine de merak ediyor. 26 yaşındayım ağustosta hamile kaldım kız diyor :) doğru çıkan var mı
Benim ilk çocuğumda doğru çıktı , benim görümcemin kuzenimin arkadaşımın hepsi doğru çıktı ama ikincide yanlış çıktı o kadar güvenmişim ki bütün her şeyi pembe seçmiştim sepete eklemiştim doktor bana kız diyecek ve sepeti onaylicam diye bekliyordum😂 kız gösteriyordu erkek çıktı ikinci

Çin takvimi nasıl bir şey çocuğun olacağı tarihi falan da söyleyebiliyor mu bilmiyorum artık doğru mu değil mi de ben de bilmediğim için soruyorum

Benim ilk çocuğumda doğru çıktı , benim görümcemin kuzenimin arkadaşımın hepsi doğru çıktı ama ikincide yanlış çıktı o kadar güvenmişim ki bütün her şeyi pembe seçmiştim sepete eklemiştim doktor bana kız diyecek ve sepeti onaylicam diye bekliyordum😂 kız gösteriyordu erkek çıktı ikinci
Banada kız diyor ama bakalım doğru mu çıkacak :)

Kız mı erkek mi olucak onu söylüyor mesela ben 26 yaşındayım ağustosta hamile kaldım kız gösteriyor bana
Ben de birine baktırdım kadar çarkı diye bunu hiç yaptırmamıştım dediğimi yaptım yaklaşık on gün önce falan şu an hemen hemen hepsi çıkıyor bana 1bucuk ay sonra kız çocuğum olucagını dedı ama bilmiyorm olur mu ay bitsin de bakacağız önümüzdeki ay oluyor mu olmuyor😅 bu ay umudum yok ama dediğin gibi güzel bir şeyse ben buna bakarım

X