Cimri eş

Mecbur bırkıyo vermeye bimdekş peynit hıc iyi degil icimin peynırını sevıyorm onu bana almadığı ıcın kendi paramla alıyorm mecbur esim sadece fatura mutfak masraflarını odıyo bana asla cılklata bıle almaz ama kenfine bı gorssnjz antep gıstıgı kuruyemis alıyo ben geçen antep fıstol yedim dıye bana kızdı nıye onu yedın ben knedkme alıyorm diye

Gerçekten cimriymis
Kumanda bozuldu ve sırf para gitmesin diye değiştirmiyor mu ?
Açıkçası paranızın bir kısmını ona vermeniz bana absürt gelmedi
Ortak bir birikim yapıp yatırım için kullanacaksınız tabii
Yoksa o para nereye gidiyor bilmiyorsanız o kötü..
Hem para kazanıp hemde alacağınız yiyeceklerde ucuza kaçıyorsa markete kendiniz gidip alin
Ya da yiyemediginizden alışık olmadiginizdan bahsedin ama güzel bir zamanınızda
Kavgaliyken sizin söylediklerinizi dinlemez etkisi olmaz

Gercekten mi ?
Bu anlattiklariniz hiç gerçekçi gelmedi şuan
O zaman sizin paranızın yarısını da almasın ve sizde kendi paranizla kendinize göre harcama yapin

Anneni dinleme . Dinlersen üstüne bir de çocuk yaparsın.cocukla bu adamı çekersin
En sonunda ise çocukla boşanmaya kalkarsin
Sız kolay mı sanıyosnz tek başıma mıcadele etmeyi bosansam bile annem belki de kabul bile etmicek bdni ki kendi dedi zaten

Cimri koca çekilmez haklısın da senin paranı elinden almasını çözemedim. Manasız

Anneni dinleme . Dinlersen üstüne bir de çocuk yaparsın.cocukla bu adamı çekersin
En sonunda ise çocukla boşanmaya kalkarsin
Sız kolay mı sanıyosnz tek başıma mıcadele etmeyi bosansam bile annem belki de kabul bile etmicek bdni k
Gercekten mi ?
Bu anlattiklariniz hiç gerçekçi gelmedi şuan
O zaman sizin paranızın yarısını da almasın ve sizde kendi paranizla kendinize göre harcama yapin

Bu ne böyle ya siz eşi misiniz kölesi misiniz? Hem paranıza el koyuyor hem de şiddet. Allah korusun bu ne böyle ya
Sadece bir kez tokat attı bi daha atmadı ben onunla ugrasamam suan tek amacım para birikgitmek

Daha önce tokat attı o yüzden bulasmoyorum ona boşanmak istediğimi anneme söyledim o da sakın öyle bişey yapma millet ne der sen hiç düsnmüyomısun dedi
Ooo şiddet var, bugun tokat yarın daha ötesi.. boşan , hiç de şiddet varken orta yolu bul diyemeyeceğim. Ayrıca dayağı annenle elalem yemiyor kime ne? Takma milleti işin de varmış

Sakın bebek yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…