Cilt kanseri

Sunriseeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
33
17
Arkadaşlar merhaba aranızdan veya çevrenizden cilt kanseri olan var mı teşhis nasıl konuldu belirtileriniz nelerdi cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Bilgim yok malesef suphen ne
Kafamda et ben var ve etrafinda hep yara cikiyor doktora gittim ilac verdi 2 hafta sonraya randevu verdi yara iyilesince o beni alicaz dedi bende biraz arastirdim cilt kanseri riski olabilir falan yaziyordu öyle olunca burdaki deneyimli arkadaslardan bilgi almak istedim

Geçmiş olsun internet üzerinden bakma cnm insani her hale koyuyorlar canini sikma

Canim etrafında yara ciktigi icin risk olmasin diye yada hep yara oluyor diye alınmasını istemiştir. Et benleri kotu huylu olmaz, bende doktor alalim onuda dedi direk kesti atti. Emin olmak için patalojiyede gönderebilir vücuttan kesilen her parçanın gitmesi gerektiği için. Bir sorun olmaz ins kotu dusunme. Normal koyu renk benlerde cilt kanseri oluyor, bizim başımıza geldi. Ben Turkiyedeki bu konuda en iyi olan doktorlara kadar ulaşmaya çalıştım zamanında.

Benim babamın da omuzunda vardı koyu renkte vardı aldırdı hiçte birşey demedi kanser aklına bile gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…