Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Kullandığın güneş kremi en iyilerinden biri. Korumadığını nereden anladın?
Sürüp çıkıyorum gezince dışarda yine burnum vs kızarıyor şimdi tatile gideceğim nerdeyse 7/24 dışarda olacağım korurmu bilemiyorum endişeliyim yoksa aynisindan alırım ama

Yok şöyle yapayım aynısını alayım iki saatte bir yenileyim bakalım koruyuculuğu yüksekmi ona göre bir dahakine değişirim güneş kremini korumazsa
Güneş kreminin korumasını istiyorsan iki saati geçirmemelisin. eğer çok hassassa saatte bir yenilemelisin

Bununla da yapılır fiddy değil mi diğer versiyonundan kalmamış çünkü

Eklentiler

• IMG_20221028_163804.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 45
Hangi ürünlerle yapıyorsun atarmisin
Yağ bazlı temizleyici olarak isana kullanıyordum bitti tekrar nasific fresh herb aldım tekrar daha önce 1 tane kullanmıştım. Bha olarak şuan paula's choice kullanıyorum Türkiyede yok bu daha önce cosrx blackhead power kullanmıştım bir de nip and fab. Kil maskesi olarak şuan kikonun sarınolanını kullanıyorum. Daha önce 1 tane bitirmiştim tekrar aldım. Bir süre claderm kullanmıştım o da iyiydi.

Kızlar selamlar

başka bir konuda yazınca bu topiğin varlığından haberdar oldum hemen katılmak istedim aranıza çünkü kendime bakmayı çok severim ben

şu fiddy yöntemini nasıl yapıyorsunuz en çok onu merak ettim çünkü yüzümün genelinde küçük küçük siyah noktalarım çok yoğun oluyor biraz da her gün makyaj yapmamdan sebep muhtemelen

Selam
Fiddy yöntemi için yağ bazlı temizleyici
Salisilik asit
Kil maskesi gerekli

İlk önce yüzünüze salisilik asiti sürüyorsunuz böyle 20 25dk bekliyorsunuz. Yüzünüzü yıkamadan kil maskesini sürüp maskenin süresince durdurup yıkıyorsunuz.
En son yağ bazlı temizleyiciyi kuru cildinize sürüp 15 dk bekliyor sonra 2dk masaj yapıypr ve yıkıyorsunuz.
Fiddy yaparken cildinizin asitlere alışkın olması gerekli.
Tüm yüze yapabileceğiniz gibi bölgesel de yapabilirsiniz

bha serum hangi markayı önerirsiniz kızlar, fiddy yöntemini netten epey araştırdım, hemen ilk fırsatta bha alayım istiyorum
Doa, creyne, nip lab olur. Çok pahalı bir ürün olmasına gerek yok bence. Ben creyene kullanıyorum çok memnunum

teşekkürler, bha ve salisilik asit aynı şey mi?
eğer öyleyse salisilik asit var aslında evde

Doa, creyne, nip lab olur. Çok pahalı bir ürün olmasına gerek yok bence. Ben creyene kullanıyorum çok memnunum

Eki Görüntüle 3166079

çok teşekkür ederim

Dip not olarak bha’yı sakın göz çevresine sürmeyin
tamamdır dikkat ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…